Odnośnie języka baridajskiego

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe
Locked
Führanka

Odnośnie języka baridajskiego

Post by Führanka »

Szanowni,

Projekt który rozpoczął się 20 września 2012 roku miał być tylko epizodyczną zabawą, która miała pobudzić i urozmaicić kulturę w Królestwie Baridasu. Efekty mimo, że moim zdaniem jest to dopiero "małe dziecko" wśród języków, przerosły wszystkie moje wyobrażenia. Kilka zwrotów, które weszły na stałe do kanonu baridajskiego to najwspanialsza nagroda jaka mogła mi się trafić.

Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego projektu. Wyróżnić chciałbym tutaj Vladimira ik Lihtenštán, wielkie podziękowania za merytoryczne wskazówki. Najbardziej jednak wdzięczny jestem Kristianowi Arpedowi. Zawsze chętny do pomocy, było wiele dyskusji na temat gramatyki czy brzmienia słów czy nawet pojedynczych dźwięków, dużo słów wsparcia. Dziękuję, że razem ze mną chcieliście się w to bawić.

Od jakiegoś czasu projekt stoi w miejscu. Mimo mojego powrotu do vświata, nie czuję już takiego zapału do pracy nad baridajskim. Rozpocząłem nową drogą w vżyciu i jednym z wyborów jest poświęcenie się językowi eislarskiemu, który będzie bratnim językiem w stosunku do baridajskiego, jednak o trochę innych założeniach. Nie chciałbym jednak aby prace nad baridajskim zatrzymały się. Dlatego skłonny jestem oddać "patronat" nad baridajskim komuś kto czuję się na siłach i ma chęci aby poprowadzić go dalej. Skłonny jestem udostępnić wszystkie opracowane przeze mnie materiały odnośnie języka. Co do "kandydatów" to nie mam wielkich wymagań. Wystarczy by ktoś się przynajmniej delikatnie orientował.

PS. Chciałem dodać ten post w temacie z językiem ale jest zamknięty, dlatego też tworzę nowy temat.
Image
Kristian Arped
Gadu-Gadu: 50827909

Re: Odnośnie języka baridajskiego

Post by Kristian Arped »

Informuję, że — po uzgodnieniach z Adrienem — przejmuję pałeczkę.
Image

K+N+B 2017

Image
IUdR
Gadu-Gadu: 0

Post by IUdR »

Jeszcze w kwestii tytułu wątku - poprawnie jest "odnośnie do". :)
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Führanka

Post by Führanka »

IUdR wrote:Jeszcze w kwestii tytułu wątku - poprawnie jest "odnośnie do". :)

Faktycznie, nie wiedziałem o tym. :)
Image
Locked

Return to “Archiwum Placu Centralnego”