Plany na przyszłość

Jul

Plany na przyszłość

Post by Jul »

Baridajczycy!

Czas zakasać rękawy!
Wypunktuję rzeczy, które powinny być priorytetem na przyszłość. Mam nadzieję, że dołączycie swoje pomysły i uwagi. Niech ten wątek żyje i się powiększa.

1) referendum w sprawie zmiany konstytucji, Firanka, zajmiesz się tym jako jej autor i Sekretarz Rady? :) @AdekJozef

2) lista baridajskich obywateli nie była od kwietnia aktualizowana, może pora to zrobić? @Ola

3) Herold - chciałabym go w najbliższym czasie reaktywować i zacząć budować redakcję. Firanka, nadasz mi odpowiednie uprawniania?

4) kulisy Baridasu. Bardzo duzo rzeczy dzieje się na prywatnych czatach. Czuję się niedoinformowana, pewnie wielu innych także. Załatwiajmy więcej rzeczy na forum. Mam interes do Prezydenta, chciałabym więc zapukać do jej gabinetu aniżeli pisać pocztą konto. Co wy na taką formę narracji i ograniczenie pozaforumowych działań?

5) promocja - ustalmy jakieś działania zachęcające nowych obywateli do zasiedleniu Baridasu. Nie mam chwilowo żadnego pomysłu, ale niech to będzie coś nieschematycznego. @AFvTD może chciałbyś nad tym pogłówkować? Oczywiście z pomocą nas wszystkich ale fajnie, jakbyś był liderem w projekcie.
Juliette Alatriste
AFvTD
Gadu-Gadu: 0

Re: Plany na przyszłość

Post by AFvTD »

Co do promocji nie wiem czy się sprawdzę, natomiast - miałem zamiar reaktywować politykę informacyjną i Vox Populi. To mi zawsze wychodziło więc i tym chciałbym się zajmować. Na dłuższą wypowiedź dzisiaj się nie pokuszę, bo złapało mnie przeziębionko, ale raczej szybko przejdzie.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Jul

Post by Jul »

Świetnie! A pamiętam, że całkiem dobrze Ci szło z Vox Populi. Współpracujmy przy Heroldzie, ja bym chciała zająć się wywiadami.
Juliette Alatriste
AFvTD

Post by AFvTD »

Jeżeli będziemy mieli większą dawkę informacji + wywiady + jakieś felietony to mogę pokusić się o złożenie Vox Populi w PDFie jak np. Przegląd Polityczny czy Tygodnik Sarmacki, ostatnio ta forma cieszy się całkiem sporą popularnością.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Bardzo ciekawa propozycja, ale gdy Państwo upadło trzeba zacząć od początku. Jeśli Prezydent nie pełni urzędu i pozwala na bezprawie to wychodzi anarchia.

W związku z tym, że jak widzę chęci brak to niestety TK będzie musiał się tym zająć z moją pomocą. Nie zamierzam dalej patrzeć na ten chaos.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Jul

Post by Jul »

Laurencjusz, mam cię już dosyć. Ciebie i twoich żali. Rozpierdalasz atmosferę, już któryś raz. To serio zniechęca.
Jeśli nic nie chcesz robić to nie rób. Siedź w kącie i płacz dalej. Ale czemu zniechęcasz innych?
Juliette Alatriste
OlaChojnacka

Post by OlaChojnacka »

Jul wrote:2) lista baridajskich obywateli nie była od kwietnia aktualizowana, może pora to zrobić?
Faktycznie.
Jul wrote:4) kulisy Baridasu. Bardzo duzo rzeczy dzieje się na prywatnych czatach. Czuję się niedoinformowana, pewnie wielu innych także. Załatwiajmy więcej rzeczy na forum. Mam interes do Prezydenta, chciałabym więc zapukać do jej gabinetu aniżeli pisać pocztą konto. Co wy na taką formę narracji i ograniczenie pozaforumowych działań?
Ostatnio to w ogóle nic nie dzieje. Ale tak, masz rację - tak jest lepiej; i wiele faktów nie ginie w pomroce dziejów.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Baronessa w Sarmacji
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Jul wrote:Laurencjusz, mam cię już dosyć. Ciebie i twoich żali. Rozpierdalasz atmosferę, już któryś raz. To serio zniechęca.
Jeśli nic nie chcesz robić to nie rób. Siedź w kącie i płacz dalej. Ale czemu zniechęcasz innych?
Jaką atmosferę? Dzięki Waszej poronionej rewolucji państwowość upadła, a ty pieprzysz jak by ta zajefajna republika istniała. Gdzie? Weź się lepiej ogarnij, bo sama do tego przyłożyłaś rękę, a teraz udajesz, że wszystko jest ok. Koniec tej głupizny.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Führanka

Post by Führanka »

Laurẽt wrote:
Bardzo ciekawa propozycja, ale gdy Państwo upadło trzeba zacząć od początku. Jeśli Prezydent nie pełni urzędu i pozwala na bezprawie to wychodzi anarchia.

W związku z tym, że jak widzę chęci brak to niestety TK będzie musiał się tym zająć z moją pomocą. Nie zamierzam dalej patrzeć na ten chaos.
Laurẽt wrote:
Jul wrote:Laurencjusz, mam cię już dosyć. Ciebie i twoich żali. Rozpierdalasz atmosferę, już któryś raz. To serio zniechęca.
Jaką atmosferę? Dzięki Waszej poronionej rewolucji państwowość upadła, a ty pieprzysz jak by ta zajefajna republika istniała. Gdzie? Weź się lepiej ogarnij, bo sama do tego przyłożyłaś rękę, a teraz udajesz, że wszystko jest ok. Koniec tej głupizny.
Przecież to zakrawa o schizofrenie.

1) Nie wiem czy jestem odpowiednią osobą do tego ale jeśli nie Pani Prezydentka to oczywiście w jakiejś formię się tym zajmę.

3) Oczywiście.
Image
Laurẽt

Post by Laurẽt »

Tu nie ma się czym zajmować.Sekretarz Rady nie ma kompetencji Prezydenta, który udaje marionetkę. Wszystko trzeba zacząć od nowa zamiast brnąć w tą dyktatorską głupiznę. No chyba, że stołek się przyspawał i trącił czymś na umyśle ;)
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Post Reply

Return to “Plac Centralny imienia Forum Polskich Mikronacji”