Plany na przyszłość

OlaChojnacka

Re: Plany na przyszłość

Post by OlaChojnacka »

Laurẽt wrote:Prezydenta, który udaje marionetkę.
Piszę, rozpoczynam dyskusję - cisza.
Nie piszę - hurr durr jest marionetką albo nieaktywna a w ogóle to precz z republikąąammmmmamamamamam!!!!!

Prosze się zdecydować, bo jeśli to tak ma wyglądać, że Jaśnie Oświecony* stoi do mnie okoniem, przez co zabiera mi chęć do życia, to może któreś z nas powinno sobie pójść.
Zabrano mi Gidenę, to chociaż Republika niech będzie.

*ciekawostką jest, że łączy nas dalekie powinowactwo ;)
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Baronessa w Sarmacji
Führanka

Post by Führanka »

Po co się przejmować niemerytorycznymi postami? Skupmy się na zadaniach o które postulowała aktualna Redaktor Naczelna Herolda. Od razu poinformuję o tym, że usunąłem wszystkich pracowników Herolda. Jeśli ktoś chcę uzyskać uprawnienia do pisania w Heroldzie, odsyłam do Pani Redaktor.
Image
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Post by Laurẽt »

OlaChojnacka wrote:
Piszę, rozpoczynam dyskusję - cisza.
Nie piszę - hurr durr jest ma.
Nie chodzi o pisanie, a o sprawowanie urzędu, a tego nie widać. Widać za to chaos podległego pod Prezydenta Sekretarza.
OlaChojnacka wrote:Zabrano mi Gidenę, to chociaż Republika niech będzie.
Gideny nikt nie zabierał tylko ktoś porzucił, a z republiki wyszła Wam dyktatura.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Jul

Post by Jul »

Dzięki, Firanka za Herolda!! @AFvTD złożysz podanie o zatrudnienie? Spotkamy się później w redakcji i omówimy szczegóły pierwszego numeru, jeśli chcesz to mogę Ci oddać pozycję naczelną ;)

Co do punkt 1. Stara konstytucja art. 48 mówi, że zmiana konstytucji może nastąpić tylko w drodze referendum. I tyle. Proponuję jawne, 3-dniowe głosowanie na forum Rady. Załatwimy to szybko, zmienimy i będziemy życ dalej. @AdekJozef proszę, niech to będzie Twój priorytet, zrób to asap.

Co myślicie o punkcie 5?
Juliette Alatriste
AFvTD

Post by AFvTD »

Byłem prawie pewny, że w Heroldzie już byłem, niemniej jednak podanie o zatrudnienie złożyłem. Czyżby były robione czystki w redakcji? :D @Jul

Nie będę raczej potrzebował pozycji naczelnej, żeby działać, szczegóły dopracujemy. ;)
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Jul

Post by Jul »

Czystki w redakcji? Co złego to... Firanka xD
@AdekJozef zaakceptuj Alfreda. Albo daj mi większe uprawnienia :p
Juliette Alatriste
OlaChojnacka

Post by OlaChojnacka »

Jak widać ogarnęłam.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka-Alatristé
Prezydentka Republiki Baridas, Ministra Finansów i Gospodarki w rządzie Prokrustesa, Herold Wielki na dworze Andrzeja Fryderyka.
Kwestorka w Baridasie, Baronessa w Sarmacji
Jul

Post by Jul »

I git, w referendum nie będą brali ludzie - widma.

Sluchajcie... Mam pomysł co do punktu 5. Ale liczę na konstruktywną opinię, bo nie wiem, czy pomysł nie jest zbyt chamski. Generalnie opiera się na tym, że w wątku powitalnym ktoś pisze wiadomość. I dodaje tekst, że rozumie, że jest nowym mieszkańcem i nie wie, gdzie zamieszkać - dlatego proponujemy ankietę - latarnik. Będą tam jakieś ogólne pytania, które tak czy siak wskażą nowemu Baridas jako miejsce docelowe.
Juliette Alatriste
Führanka

Post by Führanka »

@AFvTD zatrudniłem i nadałem Ci uprawnienia do publikacji. @Jul mianowałem Cię zarządcą, więc powinnaś już mieć uprawnienia.

Co do punktu numer 5, to może w formie ankiety-wizytówki? Chodzi mi o taki bardziej estetyczny, wizualny format tego.
Image
AFvTD

Post by AFvTD »

Dzięki, na pewno się przyda

Jul, jaka jest ostateczna decyzja - składamy wszystko w eleganckiego Voxa raz na 2 tygodnie w PDFie, czy zostajemy przy formule jaką jest Vox jako informator, a wywiady i felietony w oddzielnych artykułach?

Co do punktu piątego, z dosyć oczywistych względów przez najbliższy miesiąc/dwa jeszcze wolę nie wypowiadać się na ten temat :X
Bycie głową Hasselandu jednak do czegoś też zobowiązuje...
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Post Reply

Return to “Plac Centralny imienia Forum Polskich Mikronacji”