Praca społeczna

W tym dziale rozmawiamy na wszystkie tematy związane z gospodarką
Awatar użytkownika
Ricardo
Gadu-Gadu: 0

Re: Praca społeczna

Post autor: Ricardo » 25 wrz 2017, o 21:22

Remigiusz L. pisze:
Coś tutaj czasem nie działa, bo np. przy ostatniej wypłacie mój pasek pracy społecznej był gdzieś zapełniony w połowie, a dostałem maksymalną wypłatę.
Ja bym się do takich rzeczy nie przyznawał, bo jeszcze prefektura przyjdzie i zabierze :P
Jak mają przy okazji naprawić, to niech zabierają.
(—) Wicehrabia Ricardo Conejo Cuadrado
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508
Kontakt:

Post autor: Hugo » 20 paź 2017, o 20:04

Remigiusz L. pisze:
Coś tutaj czasem nie działa, bo np. przy ostatniej wypłacie mój pasek pracy społecznej był gdzieś zapełniony w połowie, a dostałem maksymalną wypłatę.
Ja bym się do takich rzeczy nie przyznawał, bo jeszcze prefektura przyjdzie i zabierze :P
To chyba nie jest kwestia przyznawania się i prefektury ;) Zdaje się, że już (chyba) Pan Kanclerz o tym pisał, że coś jest nie tak w algorytmie wypłat i różnice między wykonaną pracą społeczną nie przekładają się na różnice w libertach za tę pracę.
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508

Awatar użytkownika
christosza
Gadu-Gadu: 1872511

Post autor: christosza » 20 paź 2017, o 22:29

Wszystko działa zgodnie z założeniami zawartymi w ustawie.

Wystarczy, by Rada Ministrów odpowiednio manipulowała kwotą zasilającą Fundusz Pracy lub maksymalną kwotą, którą może otrzymać jedna osoba i już różnice będą wyraźniejsze.

Co do objaśnienia idei (słusznej lub też nie) i mechaniki, która kryje się za tym rozwiązaniem, odsyłam do uzasadnienia projektu, który wprowadził tę zmianę i odpowiedzi na pytanie jednego z posłów.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Wielki Noachita Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gospodarka”