Zaproszenie na 12 rocznicę Królestwa Natanii

Oficjalna siedziba ambasadorów innych państw w Księstwie
Vincent Lucchese
Gadu-Gadu: 1668813

Re: Zaproszenie na 12 rocznicę Królestwa Natanii

Post by Vincent Lucchese »

Trochę odkopuje, ale moim zdaniem 12 lat Natanii zasługuje na lepszą wizytówkę niż ten strono-podobny twór.
kpr. Vincent Lucchese

Image
Karolina
Gadu-Gadu: 9870726

Post by Karolina »

Vincent Lucchese wrote:Trochę odkopuje, ale moim zdaniem 12 lat Natanii zasługuje na lepszą wizytówkę niż ten strono-podobny twór.

Myślę, że lepiej, że są ludzie, którzy chcą tworzyć Natanię niżby miała być cisza kompletna w temacie. Ergo - lepiej coś, niż w ogóle nic.
Marszałek Dworu JKM Andrzeja Fryderyka
Vincent Lucchese

Tego się obawiałem, zmienił się kurs. :)
Ciekawe czy odnajdę się w dzisiejszych mikronacjach, te kiedyś bardzo broniły się przed stawianiem na ilość, a nie na jakość. Kiedyś człowiek nazywający siebie "Sukces Dupostrzał Zwell", nie miałby racji bytu. Dzisiaj podpisuje rządowe strony. Wszyscy zwracali się do siebie z należnym szacunkiem, mocno wcielając się w swoją wirtualną tożsamość. Rozmyło się to, szkoda.

Nie chodzi przecież o to, żeby taką osobę skreślać - warto zasugerować jej, że taki nick należałoby zmienić.

Jestem nowy - była przerwa. Może muszę poczuć o co tutaj teraz chodzi. :)
Już chyba nikt nie przygotowuje się tygodniami do napisania wniosku o nadanie obywatelstwa, składając próbne zdania i konsultując ich jakość ze znajomymi.
kpr. Vincent Lucchese

Image
Albert

Post by Albert »

Te dane osobowe wywodzą się akurat z kultury wandejskiej, więc nie szukałbym tutaj akurat wielkiej demoralizacji polskich mikronacji.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Vincent Lucchese

E tam. Nie będę się odzywał i dyskutował na ten temat - to wszak wątek w "Pałacu Dyplomatów". Mam swoje zdanie i jak przez kilka lat tutaj zaglądam i widziałem na forum Sarmacji te wandejskie nicki, to zastanawiałem się czy mikronacje nie stały się przypadkiem elementem terapii dla chorych umysłowo.
kpr. Vincent Lucchese

Image
Locked

Return to “Pałac Dyplomatów”