Sondażowa papka...

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką
Locked

Na kogo oddasz (lub oddał(a)byś głos w wyborach 25.10.2015?

Poll ended at 2 Oct 2015, o 12:07

KORWiN
4
13%
Kukiz'15
2
6%
.Nowoczesna
2
6%
Platforma Obywatelska
4
13%
Polskie Stronnictwo Ludowe
1
3%
Prawo i Sprawiedliwość
3
9%
Razem
14
44%
Zjednoczona Lewica
2
6%

Total votes: 32

Alexander White
Gadu-Gadu: 0

Re: Sondażowa papka...

Post by Alexander White »

Vladimir Iwanowicz wrote:Ja płaczę, bo PiS. :( Szykuję się na rządy biskupów.

Nie jesteś sam. A obowiązek chodzenia do kościoła swoją drogą.
Image
(-)Alexander White
Zoara

Post by Zoara »

A kto głosował na PiS? Większość do starsi ludzie bo chodzi o religię i godne zachowanie.
Możemy tak narzekać i narzekać ale dopiero za jakiś czas okaże się czy rzeczywiście mieliśmy słuszne obawy.

Ja głosowałam na Razem i jestem dumna z wyniku. To znak, że następnym razem może być lepiej. Tylko szkoda, że nie postawiono na nowe, młode twarze tylko znowu na te same osoby..
Zoara baronetessa Schlesinger-Asketil
Cysosz Zenek
Gadu-Gadu: 1072942

Post by Cysosz Zenek »

Bzdura właśnie, PiS wygrał wśród młodych też.
http://niezalezna.pl/72279-mlodziez-zde ... ro-czwarta
Strona stronnicza, ale IPSOS nie.

Na razie dane są wyniki z 21 na 41 okręgów wyborczych.
http://ewybory.eu/czastkowe-oficjalne-wyniki-wyborow/
ImageImageImageImage~~Ławica kaw. Żubrów h. Semafor~~ImageImageImageImage
Alexander White

Jakie szczęście. PIS u mnie wygrał z PO 6 głosami. Myślałem, że będzie gorzej.
Image
(-)Alexander White
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Zoara wrote:A kto głosował na PiS? Większość do starsi ludzie bo chodzi o religię i godne zachowanie.
Możemy tak narzekać i narzekać ale dopiero za jakiś czas okaże się czy rzeczywiście mieliśmy słuszne obawy

2/3 młodych ludzi (18-29 lat) zagłosowało na PIS, KUKIZA i KORWINA. DWIE TRZECIE. Wasze pokolenie.
Alexander White

Moje pokolenie (13-18) lat w przyszłości też będzie głosować na PIS. Lub KORWiN.
Image
(-)Alexander White
Zoara

Post by Zoara »

2/3 młodych ludzi (18-29 lat) zagłosowało na PIS, KUKIZA i KORWINA. DWIE TRZECIE. Wasze pokolenie.

Wstyd mi za moje pokolenie. Zamiast wybrać mądrze to wybrali PiS by dopiec PO, a nie z zyskiem dla siebie.

Nie wiem skąd wy to bierzecie albo moje miasto jednak jest normalne.. Z tego co zauważyłam to młodzież głosowała na te mniejsze ugrupowania, a starsi na PiS więc już sama nie wiem komu wierzyć.:D
Zoara baronetessa Schlesinger-Asketil
Alexander White

Zoara wrote:Nie wiem skąd wy to bierzecie

Jeśli chodzi o wyniki, idzie się do miejsca, w którym głosowałaś i będzie wywieszone.
Image
(-)Alexander White
Hohenzollern
Gadu-Gadu: 5403509
Tlen: pipipioter@tlen.pl

Post by Hohenzollern »

Zoara wrote:

Wstyd mi za moje pokolenie. Zamiast wybrać mądrze to wybrali PiS by dopiec PO, a nie z zyskiem dla siebie.

Nie wiem skąd wy to bierzecie albo moje miasto jednak jest normalne.. Z tego co zauważyłam to młodzież głosowała na te mniejsze ugrupowania, a starsi na PiS więc już sama nie wiem komu wierzyć.:D

Myślę że nie na tym opierają się preferencje wyborcze Polaków, " Żeby komuś dopiec". Czy PiS jest najgorszym wyborem, absolutnie nie! Ja akurat na PiS głosowałem, a bardziej na ludzi z mego okręgu wyborczego, którzy działają tam dość długi czas i to z imponującymi efektami. Zresztą niektóre postulaty PiS nie są wcale takie głupie.
Image
ImageImageImage
(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Alexander White

Hohenzollern wrote:
Zoara wrote:

Myślę że nie na tym opierają się preferencje wyborcze Polaków, " Żeby komuś dopiec". Czy PiS jest najgorszym wyborem, absolutnie nie! Ja akurat na PiS głosowałem, a bardziej na ludzi z mego okręgu wyborczego, którzy działają tam dość długi czas i to z imponującymi efektami. Zresztą niektóre postulaty PiS nie są wcale takie głupie.

Jeżeli tak to gratuluje, bo nierzadko taki PISowiec się zdarza, ale mi chodzi o rząd.
Image
(-)Alexander White
Locked

Return to “Realna polityka”