Pogrzeb A.Wajdy

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką
Awatar użytkownika
Sławomir
Gadu-Gadu: 0

Pogrzeb A.Wajdy

Post autor: Sławomir » 22 paź 2016, o 21:21

Wprawdzie było to kilka dni temu
Ale jakoś nie potrafię tak przejść obok tego obojętnienie. Żadem tam ze mnie kinoman, ale do kina zdarza mi się chodzić.
Tak oto odszedł w wieku 90 lat nasz najbardziej utalentowany reżyser filmowy. Dzięki niemu mamy takie obrazy jak :
Kanał, Popiół i Diament, Człowiek z Marmuru czy Ziemię Obiecaną; nie wspomnę o Lotnej i Katyniu. Masa filmów lepszych i gorszych, ale na pewno nie są to obrazy wobec których można przejść obojętnie.
Szkoda że już go z nami nie ma, ale tam gdzie trafił na pewno będzie mu lepiej.
Zostawił po sobie spuściznę i dorobek swojego życia.
gen.broni Gotfryd Slavik diuk de Ruth
D-ca Wojsk Bojowych KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

DjkCezarowcy

Re: Pogrzeb A.Wajdy

Post autor: DjkCezarowcy » 22 paź 2016, o 21:24

Tak to był wielki reżyser niech spoczywa w pokoju.

Awatar użytkownika
RCA

Post autor: RCA » 22 paź 2016, o 21:32

Nie oglądałem.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn

Awatar użytkownika
christosza
Gadu-Gadu: 1872511

Post autor: christosza » 22 paź 2016, o 23:50

Ja tam zawsze go miałem za autora filmów pod szkoły, bo wiadomo, że to sukces murowany. Umarł. Stary był. Każdego to czeka prędzej czy później. Jakoś mnie to nie rusza. Tak samo jak śmierć Michaela Jacksona, Przybylskiej czy ekscesy Billa Cosby'ego. Może to trochę cyniczne, ale chyba bardziej mnie ruszyło info o końcu Gry o Tron. Nawet śmierć Pratchetta szczególnie mnie nie tknęła, chociaż kochałem i kocham go szczerze. Umarłem w środku? :(
Wysłane gołębiem pocztowym z Mobilnego Biura Senatorskiego
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Wielki Noachita Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Obrazek

Awatar użytkownika
RCA

Post autor: RCA » 23 paź 2016, o 08:40

Mam tak samo jak Diuk.

O ile jeszcze śledziłem doniesienia dotyczące śmierci Michaela Jacksona, to inne gwiazdy pop-kultury mnie nie robią w ogóle. Tak samo z drugiej strony - w ogóle nie ruszyło mnie odejście JPII bo był mi całkiem obojętny, a mocno ruszyła śmierć Bartoszewskiego. Zamach na WTC ruszył mnie o tyle, że to było coś nie do pomyślenia, ale z czasem chłodna analiza działań CIA i samego ich zamachu na WTC spowodowała, że trochę to po mnie płynie.

Znieczulica? Nie. To wina mediów.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn

Awatar użytkownika
Konrad Friedman
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Konrad Friedman » 23 paź 2016, o 13:23

"Tragiczny wypadek w województwie Świętokrzyskim. Kierowca samochodu zjechał na przeciwny pas i uderzył czołowo w pędzącego TIRa. 4 osoby zginęły na miejscu, rodzice i w tym dwoje dzieci w wieku czterech i sześciu lat. Dodatkowo jak się okazało, matka była w 8 miesiącu ciąży, dziecko w łonie matki które również nie przeżyło wypadku. Siła uderzenia była tak duża, że szczątki znajdowano w promieniu 50 metrów od wraku samochodu.

A teraz przenosimy się nad morze, gdzie nasza reporterka przygląda się festiwalowi gwiazd w Sopocie, na który przybyła rzesza celebrytów w tym Anna Mucha i Joanna Krupa. Powiedz nam Kasiu, która gwiazda nie założyła majtek i czy plotki o powiększonym biuście Wierzbickiej to prawda?"
Obrazek
[gotyk]/—/ Konrad J. bar. Arped-Friedman

Kanclerz[/gotyk]

Zablokowany

Wróć do „Realna polityka”