Jaką partię polityczną popieracie w świecie realnym?

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką

Jaką partię polityczną popierasz w świecie realnym?

Poll ended at 28 Sep 2011, o 18:50

Platforma Obywatelska
4
21%
Prawo i Sprawiedliwość
6
32%
Sojusz Lewicy Demokratycznej
1
5%
Polskie Stronnictwo Ludowe
0
No votes
Polska Jest Najważniejsza
0
No votes
Ruch Palikota
3
16%
Samoobrona RP
0
No votes
Socjaldemokracja Polska
0
No votes
Partia Demokratyczna - demokraci.pl
0
No votes
Liga Polskich Rodzin
0
No votes
Unia Polityki Realnej
0
No votes
Nowa Prawica
4
21%
Unia Pracy
1
5%
Prawica Rzeczypospolitej
0
No votes
inna partia
0
No votes

Total votes: 19

Andrzej Swarzewski

Re: Jaką partię polityczną popieracie w świecie realnym?

Post by Andrzej Swarzewski »

Mnie dziwi tak wysoki wynik Palikota, KNP oraz tak niski wynik SLD choć spodziewam się, że gdyby nie Palikot to SLD, by te głosy zdobyło. Jakby takie wyniki były w realu to byłoby super - koalicja PiS-KNP to byłoby coś świetnego. ;)
Andrzej Swarzewski
A0014
Gadu-Gadu: 1829224

Post by A0014 »

Ja bym chciał by i Palikot i KNP się dostali.
To jest niewątpliwie jedna z ciekawszych debat:

Co do KNP to nie jestem za odebraniem praw wyborczych kobietom i likwidacją wyborów :D
(—) Misza Korab-Kaku
Helwetyk

Post by Helwetyk »

Tylko Prawica Rzeczypospolitej!

Image

Image

Image

Jestem niepołomną kobietą w swoich zasadach.Kocham Polskę, zależy mi na jej pomyślności i stałym dobrobycie. Cudowne perspektywy jej rozwoju widzę w źródle najwyższego Dobra to jest Panu Bogu, dlatego zabiegam o intronizację Pana Jezusa na Króla Polski, zgodnie z żądaniem Pana przekazanym sł.b. Rozalii Celakówny.Dobrobyt narodu polskiego i jego pomyślność na lata zależy od tego aktu intronizacji, którego powinien dokonać RZĄD wraz z EPISKOPATEM. Wpierw jednak musi być dokonana beatyfikacja Rozalii Celakówny. ( Na jakim jest etapie beatyfikacja i dlaczego napotyka tak wiele przeszkód? Gdzie znajdują się beatyfikacyjne dokumenty? ) Obowiązkiem każdego obywatela mieniącego się POLAKIEM jest przyjrzeć się tej sprawie i podjąć czynne działania, szturmując Niebo nieustanną modlitwą o ziszczenie się Boga woli wobec Polski i świata.
A wolą Boga jest być KRÓLEM POLSKI i królować razem ze swoją Matką - KRÓLOWĄ KORONY POLSKI.
W przypadku nie spełnienia woli Pana Jezusa, Polska przestanie istnieć jako autonomiczne i suwerenne państwo. Miejsce Boga zajmie demon, który doprowadzi Polskę do zupełnej katastrofy.Znaczące stanowiska w Polsce zajmą osoby, które będą działały na jej szkodę.
Z chwilą intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski, Pan Jezus jako prawowity jej Król wyprowadzi wrogów Ojczyzny i obnaży prawdę o tych co prowadzili Jego kraj do zupełnej zguby. Kim oni są i kto to jest?
JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI - TO IMPERATYW ISTNIENIA POLSKI I NARODU POLSKIEGO, TO TAKŻE IMPERATYW - TWOJEGO ISTNIENIA.
Czy wiesz, że z powodu braku dokonania aktu intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski wybuchła II wojna światowa? Bóg znając zamysły serc chciał uchronić Polskę od demonicznego nazizmu hitlerowskiego, który doprowadził miliony ludzkich istnień do utraty życia i ogromnego cierpienia.Gdyby przedwojenny rząd Polski i episkopat dokonał tego aktu, żołnierz niemiecki nie przekroczyłby granicy polskiej.
Żądanie Pana jest nadal aktualne z tym, że trategia współczesnego świata może mieć niepomiernie większe skutki uwzględniając obecny arsenał broni różnych krajów świata.Grozi nam kolejna światowa wojna, zacznie się od wojny ekonomicznej, skończy na wojnie militarnej dawno już zaplanowanej przez wielkich tego świata.Jako obrońcę mamy samego Boga, który nieustannie prosi o ten akt JEGO INTRONIZACJI, który wyznaczy nowe kierunki rozwoju tak niechętnie chciane przez tych, którzy mienią się bogami tego świata.
Pan powiedział: wybierajcie Polacy, czy chcecie aby was zostało 80%, czy 20%? Wybór należy do was.Czas wyboru jest bardzo krótki, bo wróg czeka na waszą zagładę i spieszy się bardzo.
Niebawem nastanie wielki głód, wprowadzony zostanie podatek katastralny, który doprowadzi wielu ludzi do utraty majątku wypracowanego krwawo przez pokolenia.A chipowanie ludzi w skali globalnej jest już przygotowane, a chipowanie jednostek już się odbywa od wielu lat.
JEZU - JESTEŚ NASZYM NAJWIĘKSZYM DOBREM, KOCHASZ NAS BARDZO, ZOSTAŃ KRÓLEM POLSKI.
ZOSTAŃ PANIE KRÓLEM POLSKI BŁAGAMY CIĘ O TO BARDZO.

Etiologia mojego nazwiska jest ciekawa i uzasadniona w dokumentach historycznych.Zachęcam też innych do szukania źrodeł pochodzenia i znaczenia swoich nazwisk.
Nazwisko moje jest spieszczeniem, skróceniem imienia polsko - słowiańskiego "Strachosław".Już w dokumentach i kronikiach doby piastowskiej, w roku 1227 pojawia się imię Strachosław oraz jego zdrobnienia: Strachosz, Strasz, Strach, Strachota. Z czasem te skrócenia przybrały charakter nazwisk. Tak więc, moje nazwisko jest zdrobnieniem imienia starosłowiańskiego, funkcjonującego na terenie średniowiecznej Polski.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Michal_Feliks

Post by Michal_Feliks »

Hahahahahahahahahahahahaha!!!

W odpowiedzi zaś na tytułowe pytanie: żadnej. Głosuję zawsze, ale zatykając oczy, uszy i nos, jak mawia klasyk.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Image
Leszke
Gadu-Gadu: 11062619

Post by Leszke »

Chryście Kefasie Baridajski! Cóż to za dyrdymały tam wyżej? Antywandzi jacyś! Jak można szerzyć to sekciarstwo?! Tylko Wanda jest wandny!
Leszek diuk de Ruth
IUdR
Gadu-Gadu: 0

Post by IUdR »

Leszek Żółtowski wrote:
Ignacy Żółtowski wrote:
Leszek Żółtowski wrote:Wcale nie są dziwne, jeszcze pan mikroświata chyba nie zna :D

Mnie jednak tatku zadziwia, ze PiS jest tak wysoko :D Prędzej spodziewałbym się prowadzenia KNP. ;)

Wręcz przeciwnie, całkiem naturalna sprawa. Mnie zaskakuje wynik PO i Palikota - dość wysokie, nie spodziewałem się.

To, ze PO traci w oczach, czemu czasem trudno się dziwić, to nie niespodzianka. Ale żeby na PiS? 4 następne lata IVRP i Smoleńska... Polska tego nie przeżyje.
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Simon Liberi

Post by Simon Liberi »

A mnie by szlag trafił, gdyby Korwin zasiadał w sejmie. Sorry, mam uczulenie po prostu.
I więcej o polityce dyskutować nie będę, to się źle kończy.
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Minister Promocji i Informacji
Poseł na Sejm LVII kadencji
Markiz Rychtowic
Andrzej Swarzewski

Post by Andrzej Swarzewski »

Ignacy Żółtowski wrote:Ale żeby na PiS? 4 następne lata IVRP i Smoleńska...

Nie mówię, że oni są idealni, Pana Jarosławowi trudno się dziwić z tym Smoleńskiem. W końcu zginął tam jego brat, bo wątpię, żeby było dla niego ważne, że był to prezydent. A reszcie PiS-owców się trochę dziwię, ale pewnie chcą się podlizać Prezesowi. Myślę, że wiele osób, które popierają PiS są po prostu przeciw PO, a nie widzą innej partii, która może z nimi wygrać.
Andrzej Swarzewski
Simon Liberi

Post by Simon Liberi »

Andrzej Swarzewski wrote:
Ignacy Żółtowski wrote:Ale żeby na PiS? 4 następne lata IVRP i Smoleńska...

Nie mówię, że oni są idealni, Pana Jarosławowi trudno się dziwić z tym Smoleńskiem. W końcu zginął tam jego brat,

Musisz jeszcze paru rzeczy o polityce się nauczyć...
Swoją drogą, sytuację katastrofy Smoleńskiej PiS wykorzystał w najbardziej idiotyczny i nieopłacalny sposób, w jaki tylko mógł go wykorzystać...
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Minister Promocji i Informacji
Poseł na Sejm LVII kadencji
Markiz Rychtowic
Locked

Return to “Realna polityka”