Nacjonalizm broni polskości

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką
Gauleiter Kakulski
Gadu-Gadu: 0

Nacjonalizm broni polskości

Post by Gauleiter Kakulski »

Przed nacjonalistami:

Image

Po nacjonalistach:

Image

Image

To gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości.

Smutny dzień. Bardzo smutny.
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Image
Andrzej Swarzewski

Re: Nacjonalizm broni polskości

Post by Andrzej Swarzewski »

Że lewacy blokowali Marsz Niepodległości, a całkowicie bezstronna policja nie reagowała to nie ma znaczenia...
Andrzej Swarzewski
A0014
Gadu-Gadu: 1829224

Post by A0014 »

Andrzej Swarzewski wrote:Że lewacy blokowali Marsz Niepodległości, a całkowicie bezstronna policja nie reagowała to nie ma znaczenia...

Wujek Adolf zwycięży.
(—) Misza Korab-Kaku
Gauleiter Kakulski

Andrzej Swarzewski wrote:Że lewacy blokowali Marsz Niepodległości, a całkowicie bezstronna policja nie reagowała to nie ma znaczenia...

Chłopie, czy ty czytasz ze zrozumieniem to, co piszesz? Jak ktoś ci zablokuje przejazd samochodem na światłach to też będziesz w niego asfaltem rzucał i skrzyżowanie zniszczysz?
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Image
Piotr_II_Grzegorz

Post by Piotr_II_Grzegorz »

Nie wiedziałem, że bandyci z bojówek lewackich rodem z Niemiec zniszczyli naszą stolicę tak bardzo. Mam nadzieje że policja dała im popalić.

Proponuję się zająć czymś innym, niż dyskusja na ten temat, gdyż będzie taka wojna jak ostatnio z krzyżem, przy czym jeżeli chodzi o katolicyzm - to jestem wyjątkowo łagodny i umiarkowany (co każdy widział) o tyle miłość do Polski ma jest żarliwa, a moja łagodność, którą pokazałem w sprawie krzyża, w przypadku rozmów o Polsce nie powtórzyłaby się.

Księstwo nie jest miejscem, żebym się jeszcze denerwował. Za dużo czasu i serca w to wkładam, żeby kawaler Pakulski zmuszał mnie do odpowiedzi na jego posty. Ma prawo do swojego zdania. Ale ja zrobię chyba tak, że z realnej polityki nie będzie linkowane na stronie głównej.

Zakończmy ten temat.
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl
Gauleiter Kakulski

Nie wiedziałem, że bandyci z bojówek lewackich rodem z Niemiec zniszczyli naszą stolicę tak bardzo. Mam nadzieje że policja dała im popalić.

To jakiś żart?

Jeżeli nie, to proponuję zapoznać się z nagraniami z zajść. Dobrze to zrobi spojrzeniu WKM na sprawę.
Last edited by Gauleiter Kakulski on 11 Nov 2011, o 18:58, edited 1 time in total.
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Image
Piotr_II_Grzegorz

KubaPakulski wrote:Chłopie, czy ty czytasz ze zrozumieniem to, co piszesz? Jak ktoś ci zablokuje przejazd samochodem na światłach to też będziesz w niego asfaltem rzucał i skrzyżowanie zniszczysz?

Byłeś na miejscu, że się wypowiadasz. Niestety, z powodu przeziębienia nie pojechałem do Warszawy, ale dzwonił do mnie mandragor Czarnecki, który był obecny na marszu - i mówił o spokojnej demonstracji zaatakowanej przez tryglodytów z Niemiec.
Piotr II Grzegorz
książę senior
Piotr_II_Grzegorz

KubaPakulski wrote:Jeżeli nie, to proponuję zapoznać się z nagraniami z zajść. Dobrze to zrobi spojrzeniu WKM na sprawę.

Mandragor Czarnecki poinformował mnie o tym, że bojówki z Niemiec zaatakowały nie jakiś kiboli lecz grupy rekonstrukcyjne! Czyli chłopaków ze szkół średnich lub studiów, czasem starszych, którzy poświęcają swój czas na to by odtwarzać umundurowanie, uzbrojenie itp polskich sił zbrojnych, z różnych okresów.

Tak tak - jak widać, z takim faszyzmem trzeba walczyć!

A zapoznam się z obiektywnymi relacjami, źródeł którym ufam. W tej chwili oglądam Fakty TVN - z których można się czegoś dowiedzieć, ale w których obiektywizm nie wierzę. Jeżeli po jednej czy drugiej stronie byli bandyci - to policja jest od tego żeby ich wyłapać a wymiar sprawiedliwości, żeby ich ukarać. Przy czym TVN - nie mówi, że to uczestnicy marszu coś niszczyli. Jeżeli TVN nie mówi o tym że sprawcami są uczestnicy marszu - to wątpię, by oni to zrobili.

Kawalerowi też radzę najpierw zapoznać się z różnymi relacjami, poczekać na relacje w internecie, na komentarze uczestników i dopiero wówczas wyrobić sobie osąd. Bo na razie kawaler rzucił garść fotek, z których nic nie wynika. Nie wiadomo kto niszczył, nie wiadomo kiedy. Nic nie wiadomo.

Ja osobiście nie wykluczam tego, że po każdej stronie mogli być bandyci, którzy skorzystali z okazji do zadymy. Ale stosowanie odpowiedzialności zbiorowej - jest właśnie typowe dla myślenia totalitarnego.
Piotr II Grzegorz
książę senior
Gauleiter Kakulski

Mnie grupy rekonstrukcyjne nie obchodzą, mnie obchodzą ci, którzy są odpowiedzialni za Plac Konstytucji. Spokojnej demonstracji, która zniszczyła Plac Konstytucji, podpaliła wóz transmisyjny TVN24 i zniszczyła wozy Superstacji i Polsat News, która zrzucała kamery i stojaki z wiaduktów?

WKM albo przespał dzień albo raczy żartować, a moja ograniczona inteligencja tego nie ogarnia. Zajścia na Placu Konstytucji są w całości sfilmowane.
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Image
Andrzej Swarzewski

Post by Andrzej Swarzewski »

KubaPakulski wrote:podpaliła wóz transmisyjny TVN24.

Za to order powinni dostać.
Andrzej Swarzewski
Locked

Return to “Realna polityka”