Nacjonalizm broni polskości

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką
Gauleiter Kakulski
Gadu-Gadu: 0

Re: Nacjonalizm broni polskości

Post by Gauleiter Kakulski »

Vladimir Iwanowicz wrote:
KubaPakulski wrote:
Miał Pan, kawalerze Pakulski rację.

Szkoda, że w tej kwestii w ogóle można mieć rację. Szkoda Placu Konstytucji i znowu zepsutego święta.

Z czego słynie każdy Polak w świecie?
Ano z trzech rzeczy. Po pierwsze, złodziej. Po drugie, pijak. I teraz możemy dodać po trzecie: chuligan. Nie ma to jak wyrobienie sobie dobrej marki na zewnątrz ;)

Mocna przesada.
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Image
Michal_Feliks

Post by Michal_Feliks »

Piotr_II_Grzegorz wrote:Nie wiedziałem, że bandyci z bojówek lewackich rodem z Niemiec zniszczyli naszą stolicę tak bardzo. Mam nadzieje że policja dała im popalić.

Prosze bardzo, od Pana Pakulskiego dostales relacje "przed" i "po", a specjalnie ode mnie masz relacje "w trakcie". Tyle gazu lzawiacego nie nawdychalem sie od 3 maja 1982. Zwroc szczegolna uwage na gleboki patriotyzm lewackich bojowek z Niemiec (bialo czerwone flagi) oraz ich bieglosc w polszczyznie (okrzyki)

http://www.pusto24.pl/
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Image
Michal_Feliks

Post by Michal_Feliks »

Michal_Feliks wrote:
Piotr_II_Grzegorz wrote:Nie wiedziałem, że bandyci z bojówek lewackich rodem z Niemiec zniszczyli naszą stolicę tak bardzo. Mam nadzieje że policja dała im popalić.

Prosze bardzo, od Pana Pakulskiego dostales relacje "przed" i "po", a specjalnie ode mnie masz relacje "w trakcie". Tyle gazu lzawiacego nie nawdychalem sie od 3 maja 1982. Zwroc szczegolna uwage na gleboki patriotyzm lewackich bojowek z Niemiec (bialo czerwone flagi) oraz ich bieglosc w polszczyznie (okrzyki)

Dla nieznajacych Warszawy - miejsce akcji: pl. Konstytucji. Ten, co na zdjeciach na poczatku.
emeryt
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Image
Krzysztof Złotówa

Post by Krzysztof Złotówa »

I bardzo dobrze, nagnał bydło do obory! :D
NARKA
Michal_Feliks

Post by Michal_Feliks »

Michal_Feliks wrote:
Michal_Feliks wrote:

Dla nieznajacych Warszawy - miejsce akcji: pl. Konstytucji. Ten, co na zdjeciach na poczatku.

A z tym "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę" chodzi o to, że po lewej, za kordonem policji, znajduje się niewidoczny na filmie wiec "Kolorowa Niepodległa". Chroniony przez 200 antifowców, którzy - zapewniam - nikogo po mordach za biało-czerwone flagi nie lali; było tych flag od groma.
emeryt
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Image
IUdR

Post by IUdR »

Michal_Feliks wrote:A z tym "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę" chodzi o to, że po lewej, za kordonem policji, znajduje się niewidoczny na filmie wiec "Kolorowa Niepodległa".

Na filmie nie widoczny,ale tutaj juz tak ;)

A to z perspektyw tych ludzi, z poziomu chodnika:
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Michal_Feliks

Post by Michal_Feliks »

Ignacy Żółtowski wrote:
Michal_Feliks wrote:A z tym "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę" chodzi o to, że po lewej, za kordonem policji, znajduje się niewidoczny na filmie wiec "Kolorowa Niepodległa".

Na filmie nie widoczny,ale tutaj juz tak ;)

A to z perspektyw tych ludzi, z poziomu chodnika:

O, nawet nie zwrocilem uwagi ze dziewczyny wrzucily focie.
emeryt
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Image
imi

Post by imi »

Ciekawi mnie bardzo , ze Niemcy zaproszeni przez Kolorową są źli, a skrajna prawica z: Serbii, Węgier, Czech, Słowacji i Ukrainy zaproszona przez ONR to mili goście z zagranicy... Więcej nie napiszę, bo tu jest Sarmacja. Pozdrawiam!
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Image
Piotr_II_Grzegorz

Post by Piotr_II_Grzegorz »

imi wrote:Ciekawi mnie bardzo , ze Niemcy zaproszeni przez Kolorową są źli, a skrajna prawica z: Serbii, Węgier, Czech, Słowacji i Ukrainy zaproszona przez ONR to mili goście z zagranicy... Więcej nie napiszę, bo tu jest Sarmacja. Pozdrawiam!

Mnie ciekawi inna rzecz. Skoro mimo olbrzymich różnic potrafimy tu razem budować i tworzyć społeczność, takie budownictwo mogłoby spokojnie być realizowane na gruncie świata realnego, w szczególności na niższych poziomach samorządu, w działalności religijnych i świeckich organizacji pozarządowych, w inicjatywach skupionych wokół konkretnych spraw. Co takiego tkwi w systemie, że takiego współdziałania nie ma.

Nie piszę tego w wymiarze narzekania. Myślę, że niektóre unormowania bez żadnych świętych życzeń mogłyby wprowadzić nieco "życia na osiedlu". Na poziomie centralnym musi istnieć faktyczna proporcjonalność (brak progu, i inne zasady finansowania partii politycznych). Obecny system jest petryfikacyjnych. Progu 5% nie przekroczysz (czasem udaje się wejść do wielkiej czwórki: Samoobronie się udało, teraz Palikotowi) bez pieniędzy i wpływów (tu wracamy do S. i RPP - bo przynajmniej jeden z czynników jednak miał miejsce). A pieniądze masz wtedy, kiedy już przekraczasz te 3%. Przez co pojedynczy poseł musi liczyć się z liderem, który staje się panem i władcą a układ partyjny jest wybitnie spetryfikowany. Układ partyjny musi być gotowy na rotację. Wtedy oddolne inicjatywy mają większą siłę przebicia. W razie rotacji trzeba kadr, są zapleczem. To jeden z przykładów. Żeby o większość rządzącą było łatwiej - połowę posłów wybierać można w jednomandatowych a połowę w pełnej proporcji bez progów.

To na samej górze - ale taki układ folwarku partii rządzących jest od góry do dołu. I wszędzie są małe rozwiązania, które mogą czynić państwo bardziej obywatelskim (chociażby likwidacja progu i zmiana zasad finansowania). Już sam wybór prezydenta miasta - fakt większość i tak jest z platformy lub PiS, ale coś tam dał - przynajmniej każdy wie, kto tym prezydentem jest. Takich małych zmian na teraz są dziesiątki - woli nie ma bo zmiejszałyby władztwo partii. Co ja mówię - nie zmniejszałyby - ale kazałyby się troszkę postarać. (no na takiego prezydenta jednak totalnych osłów i spadochroniarzy nie wystawiają, bo by jednak w bezpośrednich wyborach mogli przegrać, i legitymacja partyjna by nie pomogła).
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl
David J.

Post by David J. »

Państwo cały czas zapominają że agresywni byli tylko niewyżyci homo-niewiadowmo lewacy, blokując i atakując nieustannie legalny marsz. To oni zaczęli rzucać kamieniami, i to te oszołomy są temu winne.
A organizatorzy bronili aut TVN, proszę zobaczyć filmiki.
(-) David Janowski
Locked

Return to “Realna polityka”