Władimir Putin

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką
Locked
Krzysztof Ponatowsky

Władimir Putin

Post by Krzysztof Ponatowsky »

Dzisiaj czytając ciekawostki z polityki na jednym z portali internetowych znalazłem informację na temat zdolności Władimira Putina na jednym ze zdjęci widniały jego dwa zdjęcia jedno z psem a drugie gdy karmił zwierzę bodajże sarnę, ogólnie został przedstawiony jako miłośnik zwierząt. Jednak na drugiej stronie widniały kolejne dwa zdjęcia na którym pokazany był Putin ze strzelbą polujący na zwierzęta na lądzie jak i na morzu. Pytanie nasuwa się samo samo czy jeżeli ktoś jest miłośnikiem zwierząt bierze udział w polowaniach ? Oceńcie sami czy można połączyć jedno z drugim.
Dziennikarz : Życia Sarmatów
Krzysztof Bojar
Gadu-Gadu: 0

Re: Władimir Putin

Post by Krzysztof Bojar »

Na znanych mi osobiście przykładach powiedziałbym, że da się. Ludzie są w stanie łączyć bardzo wiele zachowań logicznie sprzecznych w jakąś całość. Dla nich nawet całkiem spójną. :]
--
Krzysztof baron Bojar
p.o. starosty Grodziska
członek zarządu FLM
dumny monarchofaszysta
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Post by Hugo »

Hm, mam psa, uwielbiam obserwować zwierzęta, słuchać i fotografować ptaki, ale też łowię ryby. Co prawda od jakiegoś czasu zazwyczaj je wypuszczam, ale np. jadąc na dorsze już nie. Czy coś ze mną źle? :)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
IUdR

Post by IUdR »

Przecież Putin umie wszytko! Put-in towarzysze!
Image
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Krzysztof Ponatowsky

Post by Krzysztof Ponatowsky »

Hugo wrote:Hm, mam psa, uwielbiam obserwować zwierzęta, słuchać i fotografować ptaki, ale też łowię ryby. Co prawda od jakiegoś czasu zazwyczaj je wypuszczam, ale np. jadąc na dorsze już nie. Czy coś ze mną źle? :)

Nie sam jestem człowiekiem który bardzo lubi łowić ryby to mnie odpręża przede wszystkim, lecz nie byłbym w stanie strzelić to zwierzęcia w lesie. Wiem że jest to dosyć dziwne bo tak czy inaczej odbiera się życie jednak Ja również rybki wypuszczam do stawu bądź rzeki. Przyznając się jestem słabym wędkarzem i dwóch czy trzech ryb nie opłacało by mi się wozić do domu. ; )
Dziennikarz : Życia Sarmatów
imi

Post by imi »

Krzysztof Ponatowsky wrote:Dzisiaj czytając ciekawostki z polityki na jednym z portali internetowych znalazłem informację na temat zdolności Władimira Putina na jednym ze zdjęci widniały jego dwa zdjęcia jedno z psem a drugie gdy karmił zwierzę bodajże sarnę, ogólnie został przedstawiony jako miłośnik zwierząt. Jednak na drugiej stronie widniały kolejne dwa zdjęcia na którym pokazany był Putin ze strzelbą polujący na zwierzęta na lądzie jak i na morzu. Pytanie nasuwa się samo samo czy jeżeli ktoś jest miłośnikiem zwierząt bierze udział w polowaniach ? Oceńcie sami czy można połączyć jedno z drugim.

Jak jest się Putinem można wszystko. (Niestety)
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Image
Przemysław Marek

Post by Przemysław Marek »

Co do zwierząt to ja sam też łowię ryby ale to zupełnie inna bajka. Rybę łowimy żebyśmy mieli co jeść, tak samo jak zwierzę w lesie lecz ma to w sobie coś dziwnego. Ludzie którym psychika pozwala zabijać zwierzęta dostarczają nam żywności- to normalne.

Co do Putina to potrafi on na wiele sposobów przekonywać ludzi do siebie, a te z zwierzętami to też trik reklamowy.
Przemysław Marek
Locked

Return to “Realna polityka”