Marsz Niepodleglosci

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką
Paulus Buddus
Gadu-Gadu: 0

Marsz Niepodleglosci

Post by Paulus Buddus »

Witam!
Tak ptarze na ten dział i takie pustki :P jak myslicie czy zamieszki na Marszu Niepodleglosci 2012 to byla prowokacja policyjna? Powiem szczerze, że osobiście byłem na tym Marszu i stojąc obok matki z dzieckiem ok 300m od zamieszek dostałem gazem :P szkoda mi tylko było tego dziecka ;/ bo ja to ja :)
Image
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków

Hrabia Urodzaju
Gauleiter Kakulski

Re: Marsz Niepodleglosci

Post by Gauleiter Kakulski »

Wybuchowy temat. W zeszłym roku parę osób, z samego świecznika, się na nim przejechało :)

Nie wierzę. Część manifestantów jechała nie na manifestację, a na rozróbę. Autobusy pełne maczet, kastetów i pałek są tego dowodem. Nie sądzę, by policja aż tak zaryzykowała (w imię czego niby? Jakie miałaby z tego korzyści?). Równie dobrze do tych zamieszek mogło się dołączyć sto osób, jak i dziesięć tysięcy - wtedy straty byłyby olbrzymie i przez wiele godzin nikt nie byłby w stanie nad wściekłym tłumem zapanować.
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Image
PTR

Post by PTR »

Wałęsa,Michnik i ta cała reszta do dziś drwi z Polaków. Wprowadźcie czołgi i wojsko. Kibole to dziś jedyna grupa społeczna ,która jak Wałęsa w 80 roku ma w dupie władzę. I nie piszcie takich głupot, że kiboli trzeba karać. K...wa za co. Że trochę narozrabiali. Ja rozrabiałem w Krakowie na Reymonta jak Wisła grała z Legią. A to było w 1975 roku. Zawalił się Kraków alb co. Nie. P........cie się w te puste łby. Prof Jerzy Grzymek jak PO rozróbach bronił nas.cyt. Młodemu to wiele wypada i wypada mu wybaczyć. A wy k........a "trzeba karać. Nie. Oni tak jak ja dorosną. Ale nie dadza sie wy.......ć w powoietrze np. pracuj do 67. Kibole jesteśmy z wami.
Grigorij

Post by Grigorij »

Policyjna prowokacja? Śmiechu warta, to była prowokacja ŻYDOWSKA. Co trzeci tak zwany Polak, jest tak naprawdę żydem, a pozostałe 2/3 zostało WYTYPOWANYCH do zostania polskimi parobkami w żydowskich folwarkach. Otwórzcie oczy, Kaczyński (przed 1968 Enteberg), Tusk (Dasmann), Komorowski (Kammermann) to wszystko żydzi, którzy tylko zmienili nazwiska, żeby uniknąć tak zwanych deportacji. Tak naprawdę 1968 był akcją zaprogramowaną przez żydowskie lobby w PZPR, aby żydzi mogli się zakumuflować w społeczeństwie pod przykrywką wyrzucenia z kraju. Świątynia Opatrzności Bożej, dotowana przez państwo, tak naprawde jest niczym innym jak SYNAGOGĄ. Zobaczcie jak wygląda, nie jak prawdziwy KOŚCIÓŁ JEZUSOWY tylko Ortodoskyjna Synagoga Schorra w stolicy Ugandy. Takie jest moje zdanie, a Wałęsa sprzedał polskę.
Grigorij
KR Lepki

Post by KR Lepki »

Gauleiter Kakulski wrote:Wybuchowy temat. W zeszłym roku parę osób, z samego świecznika, się na nim przejechało :)

Nie wierzę. Część manifestantów jechała nie na manifestację, a na rozróbę. Autobusy pełne maczet, kastetów i pałek są tego dowodem.

LOL
Chyba wam się pomylilo z arsenałem zebranym rok temu w KryPolu

Prowokacja oczywiście była. Jest sporo dowodów, zresztą to samo co rok temu. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż są na marszu ludzie podatni na prowokację, wprawdzie bardzo niewiele, a już zwłaszcza przy ogólnej liczbie uczestników, ale są, a osób odpowiedzialnych za porządek po prostu za mało chociaż też lepiej niż rok temu.
Po co prowokacja? Na polityczne zamówienie oczywiście.
PTRa olej bo to troll i w ogóle ja bym se dał spokój z realną polityka tutaj, wystarczy że mamy własne flejmy i zgrzyty.

Ps. Też byłem, gazu się nawdychalem jak i rok temu i jak rok temu widziałem niewinnych którzy dostawali od policji piękną szkołę patriotyzmu, tego jak się w niby wolnym kraju świętuje niepodległość - w operach gazu, przy świstach kul, pałkach na plecach, a rok temu jeszcze poddanym masażowi wodnemu z polewaczek.
Trzymaj się ja już z wątku uciekam :-)
Katiuszyn Rewoluty Lepki - Pacjent w EIII
Paulus Buddus

Post by Paulus Buddus »

Gauleiter Kakulski wrote:Wybuchowy temat. W zeszłym roku parę osób, z samego świecznika, się na nim przejechało :)

Nie wierzę. Część manifestantów jechała nie na manifestację, a na rozróbę. Autobusy pełne maczet, kastetów i pałek są tego dowodem. Nie sądzę, by policja aż tak zaryzykowała (w imię czego niby? Jakie miałaby z tego korzyści?). Równie dobrze do tych zamieszek mogło się dołączyć sto osób, jak i dziesięć tysięcy - wtedy straty byłyby olbrzymie i przez wiele godzin nikt nie byłby w stanie nad wściekłym tłumem zapanować.

Byłem w jednym z autobusów. Była kontrola policji i...NIE BYŁO żadnych środków niedozwolonych. Dlaczego zdjęcia podpisane są przed i po nacjonalistach? To, że człowiek, który jest patriota nazywany przez media mainstremowe "faszysta" i chce zmienić coś w Polsce jest nazywany nacjonalista? Otóż to, że jest w tych ludziach trochę nacjonalizmu (dobre cechy i są takie :)) są porównywalni do marginesu, bandziorów itd...
Image

Hrabia Urodzaju
Paulus Buddus

Post by Paulus Buddus »

PTR wrote:Wałęsa,Michnik i ta cała reszta do dziś drwi z Polaków. Wprowadźcie czołgi i wojsko. Kibole to dziś jedyna grupa społeczna ,która jak Wałęsa w 80 roku ma w dupie władzę.

Zacytuję Roberta Winnickiego „Musimy obalić republikę okrągłego stołu, ale bez grubej kreski i kompromisów”!!
Image

Hrabia Urodzaju
Gauleiter Kakulski

Post by Gauleiter Kakulski »

Do reszty będę się odnosił jak będę miał czas.

Paulus Buddus wrote:
PTR wrote:Wałęsa,Michnik i ta cała reszta do dziś drwi z Polaków. Wprowadźcie czołgi i wojsko. Kibole to dziś jedyna grupa społeczna ,która jak Wałęsa w 80 roku ma w dupie władzę.

Zacytuję Roberta Winnickiego „Musimy obalić republikę okrągłego stołu, ale bez grubej kreski i kompromisów”!!

Bo? Ma Pan dla tego jakieś uzasadnienie, czy po prostu fajnie jest być radykalnym i w ogóle?
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Image
Grigorij

Post by Grigorij »

CYTATY Z WINNICKIEGO (NIE MICHASIA)/

LEWAG GRIGORIJ CZYTAJĄCY WYBORCZĄ OUT.
Grigorij
Paulus Buddus

Post by Paulus Buddus »

BO :P a może dlaczego :P
Otóż Okrągły Stół - miałem wtedy roczek, więc mogę dostać zarzut, że nie wiem co to jest - był ustawiony. Otóż Wałęsa dogadał się z komunistami - dobrze obrazuję to film NOCNA ZMIANA. Pytanie dlaczego? Otóż ustawa lustracyjna mogła zagrozić samemu Wałęsie i ludziom z którymi się dogadał. Nie chce wchodzić w szczegóły - chętni obejrzą film lub znajdą bibliografię.
Image

Hrabia Urodzaju
Locked

Return to “Realna polityka”