Marsz Niepodleglosci

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką
Gauleiter Kakulski
Gadu-Gadu: 0

Re: Marsz Niepodleglosci

Post by Gauleiter Kakulski »

I dla Pana to jest wystarczająca argumentacja, by wysadzać państwo w powietrze? Chce Pan zmieniać ustrój, bo ćwierć wieku temu ktoś się z kimś dogadał? Czy nie czuje Pan dysproporcji między okruchami argumentacji, a wnioskami?
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Image
Grigorij

Post by Grigorij »

Czerpanie wiedzy o okrągłym stole z "Nocnej zmiany", można porównać do nauki ichtiologii z filmem "Gdzie jest Nemo".
Grigorij
Gauleiter Kakulski

Grigorij wrote:Czerpanie wiedzy o okrągłym stole z "Nocnej zmiany", można porównać do nauki ichtiologii z filmem "Gdzie jest Nemo".

No ja "Nocną zmianę" oglądam regularnie, z nieustającym rozbawieniem. Ale spokojnie, dla Sarmacji nic nie ma nie! Nic nie ma nie.
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Image
Paulus Buddus

Post by Paulus Buddus »

Dlaczego Pan uważa, że chce
Gauleiter Kakulski wrote:wysadzać państwo w powietrze?
Otóż proszę Pana pojechałem na Marsz Niepodległości jako młody chłopak, który ma dość życia bez perspektyw, dość układów, gdzie bogaty może liczyć na fory u państwa. Pojechałem, nie jako kibic czy jakiś inny ultras, pojechałem jako spokojny student, zabierając ze sobą flagę Polski. Widząc co się dzieło - jestem przestraszony. Tak w każdej grupie znajdą się ćwierćmózgi dla których - przepraszam za wulgaryzm - napierdalanie z psami to ich pasja. Nazywając wszystkich czy to faszystami, czy nacjonalistami, bez poznania ich nie wpływa na pozytywny wizerunek mediów.
Image
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków

Hrabia Urodzaju
KR Lepki

Post by KR Lepki »

Gauleiter Kakulski wrote:I dla Pana to jest wystarczająca argumentacja, by wysadzać państwo w powietrze? Chce Pan zmieniać ustrój, bo ćwierć wieku temu ktoś się z kimś dogadał? Czy nie czuje Pan dysproporcji między okruchami argumentacji, a wnioskami?

Bo się posikam ze śmiechu! Jednak chyba zostanę tu na dłużej!
Katiuszyn Rewoluty Lepki - Pacjent w EIII
Gauleiter Kakulski

Bo pojawił się Pan na imprezie, która promowała drastyczne zmiany ustrojowe i społeczne. Z mojej - liberalnej - perspektywy zmiany wręcz dramatyczne, zaprzepaszczające prawie ćwierć wieku odtajania komunistycznej zmarzliny. Naprawdę Pan wierzy, że zradykalizowanie się to odpowiedź na życie bez perspektyw? Że to droga, która do czegokolwiek pozytywnego Pana doprowadzi?

Ponowię pytania - dlaczego odcina się Pan od własnego państwa (Winnicki to właśnie powiedział, a Wałęsa sprzed dwudziestu lat to kiepska odpowiedź)? Co ten Winnicki ma Panu takiego do zaoferowania, żeby Pana życie nabrało perspektyw?
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Image
Paulus Buddus

Post by Paulus Buddus »

zaprzeczają czemu? przez 25 lat kogo odtajnili? Czy wyciągnęli wnioski? Tajni współpracownicy, pracownicy SB, UB i ZOMO jakie maja emerytury?
Image

Hrabia Urodzaju
Gauleiter Kakulski

Więc ta Pana "rewolucja" ma polegać na tym, że osiemdziesięcioletnim dziadkom i babciom zabierze Pan emerytury?

Nie "odtajnili" tylko "odtajali".
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Image
Paulus Buddus

Post by Paulus Buddus »

Zależy mi na pokazaniu prawdy!! Dlaczego kaci stawiani są na równi z bohaterami - dlaczego osoby, które sądziły bohaterów II wojny światowej - mam na myśli Żołnierzy Wyklętych - mają mieć wyższe emerytury od ludzi, którzy pracowali uczciwie i z pełną ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ MORALNĄ!! Dlaczego nie ma odpowiedzialności tych 80latków - dlaczego nie powie: tak sądziłem prawdziwych patriotów, byłem na usługach ZSRR i KC PZPR i reszty komunistów. Dlaczego się boją? A może boją się wytykania palcami na starość? Ile ludzi zginęło w mordowniach UB i NKWD po wojnie? Dlaczego zginęli? Bo byli niewygodni dla komunistów!! Komuniści bali się ich!! Polak, nie błagał o litość, Polak mówił "Jeszcze Polska nie zginęła"!! Tylko co najgorsze: On to mówił do drugiego Polaka.
Image

Hrabia Urodzaju
Grigorij

Post by Grigorij »

Porwał mnie Pan swoją przemową!

JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA KOMUCHY!
Grigorij
Locked

Return to “Realna polityka”