Obwieszczenie wyników wyborów Konsula Sclavinii III Kadencji

Dział archiwalny administracji lokalnej Sclavinii
Roland

Obwieszczenie wyników wyborów Konsula Sclavinii III Kadencji

Post by Roland »

Na podstawie art. 9 ust. 6 Konstytucji Konsulatu Sclavinii do publicznej wiadomości podaje się wyniki głosowania wyborczego w wyborach na Konsula Sclavinii:

TERMIN: 15 sierpnia 2017, 00:00 - 18 sierpnia 2017, 00:00 (3 dni).
    UPRAWNIONYCH: 11 osób. GŁOSOWAŁO: 8 osób. GŁOSOWAŁO WAŻNIE: 8 osób. FREKWENCJA: 73%.
    KANDYDACI:
      VAN DER SAAR, Salvadore (AG622) (1 głos - 12,5%);
      VON WITCHER, Yennefer (AF936) (5 głosów - 62,5%);
      HANS VAN DER ICE, Krzysztof (AB726) (1 głos - 12,5%);
      Głos pusty (1 głos - 12,5%).
    STATUS WYBORÓW: ważne.

Na podstawie art. 9 ust. 7 Konstytucji Konsulatu Sclavinii ogłasza się wszem i wobec, że na Konsula Sclavinii wybrana została Yennefer von Witcher (AF936).

Link: http://prawo.sarmacja.org/akt,9568.html
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Roland

Re: Obwieszczenie wyników wyborów Konsula Sclavinii III Kade

Post by Roland »

Przekazałem nowej Konsul niezbędne informacje, hasła i dostępy. Złożyłem wnioski do RM o zmiany, których sam dokonać nie mogę. Poinformowałem również o bieżących sprawach do załatwienia. Przekazanie władzy odbyło się sprawnie. Tak oto kończę swą posługę na urzędzie Konsula Sclavinii. Do zobaczenia w działach SUA!

Zwyciężczyni gratuluję sporego poparcia. Oby tylko udało się zrealizować program wyborczy. Kontrkandydatom również gratuluję odwagi i wytrwałości. Odkąd przyjęliśmy obecną Konstytucję były to bez wątpienia najciekawsze wybory Konsula.

Image
зхао
Gadu-Gadu: 0

Post by зхао »

Gratulacje ;).
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Roland wrote:Tak oto kończę swą posługę na urzędzie Konsula Sclavinii. Do zobaczenia w działach SUA!

Po pierwsze pozwól, że bardzo Ci podziękuję za ten czas. Za wyprowadzenie Sclavinii na prostą, za załatwienie wielu spraw, także tych niewidocznych na pierwszy rzut oka. Po wtóre pozwól, że będę Ci życzył odpoczynku udanego, budującego, relaksującego. Komu jak komu, ale Tobie należy się on ponad wszelką wątpliwość.

I w końcu po trzecie, pozwól, że zapytam. Czy gdy z urlopowania wrócisz, to jako Prezes KNP będę mógł liczyć na Twoją pomoc, szczególnie w zakresie kreacji ładnych map Sclavinii? Sam nie dysponuję niezbędnymi umiejętnościami, to co zrobię będzie miało charakter poglądowy, mocno ogólny, i Twoja pomoc jawi mi się najlepszą rzeczą, o którą dziś rano mogłem poprosić złotą rybkę. Da się? :)

Pozdrawiam i dziękuję!
Ludwik Tomović

Post by Ludwik Tomović »

Gratulacje! :)
ImageImageImageImageImage

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Yennefer
Gadu-Gadu: 0

Post by Yennefer »

Dziękuję serdecznie jeszcze raz za przekazanie wszelkich dostępów, kadencję zaczynam od jutra, więc dopiero jutro bede mogła oficjalnie zacząć działać
Dziękuję byłemu Konsulowi za wszystko co do tej pory zrobił dla Sclavinii, za całe serce włożone w prace nad Odolanisem, za to, w jaki sposób przeprowadzał swoje postulaty do realizacji i za to, że dziś możemy żyć w tak pięknym miejscu stworzonym przez wszystkich z nas pod jego przywództwem.
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach
Roland

Post by Roland »

RCA wrote:
Roland wrote:Tak oto kończę swą posługę na urzędzie Konsula Sclavinii. Do zobaczenia w działach SUA!

Po pierwsze pozwól, że bardzo Ci podziękuję za ten czas. Za wyprowadzenie Sclavinii na prostą, za załatwienie wielu spraw, także tych niewidocznych na pierwszy rzut oka. Po wtóre pozwól, że będę Ci życzył odpoczynku udanego, budującego, relaksującego. Komu jak komu, ale Tobie należy się on ponad wszelką wątpliwość.

I w końcu po trzecie, pozwól, że zapytam. Czy gdy z urlopowania wrócisz, to jako Prezes KNP będę mógł liczyć na Twoją pomoc, szczególnie w zakresie kreacji ładnych map Sclavinii? Sam nie dysponuję niezbędnymi umiejętnościami, to co zrobię będzie miało charakter poglądowy, mocno ogólny, i Twoja pomoc jawi mi się najlepszą rzeczą, o którą dziś rano mogłem poprosić złotą rybkę. Da się? :)

Pozdrawiam i dziękuję!

Nie po to zacząłem mapę by jej nie kończyć. Więc da się, ale na pewno nie na cito.

Image
Niegosław___Sarewicz

Post by Niegosław___Sarewicz »

Co jak co, ale wypada pogratulować. Więc gratuluję :P
/—/ dr net. Niegosław ob. Sarewicz
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Roland wrote:Nie po to zacząłem mapę by jej nie kończyć. Więc da się, ale na pewno nie na cito.

Na cito nie trzeba, za dużo jeszcze pracy przed nami ;) Ale cieszę się tą deklaracją.

Uśmiechnijcie się Kolego!
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Wiwat! Gratuluję z całego serca.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Locked

Return to “Archiwum samorządowe”