Moi mili

Główny ośrodek sclavińskiego życia publicznego

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Regulamin forum
Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWsparcie finansowe dla nowych mieszkańcówWniosek o gruntów EldoraciePobierz pensję obywatelską
N I E C H T R W A O S T A T E C Z N A K R U C J A T A
Awatar użytkownika
Yennefer
Gadu-Gadu: 0

Moi mili

Post autor: Yennefer » 19 sie 2017, o 19:25

Chciałabym Was przeprosić za dzisiejszy dzień bez działań na rzecz Sclavinii. Powód dla którego nie podjęłam działań dla jednych może być blahy, dla mnie najistotniejszy na świecie, w dniu dzisiejszym piąte urodziny obchodzi mój realny syn, pozwoliłam sobie na poświęcenie dla niego całego tego dnia, ponieważ jest dla mnie jedną z najważniejszych na świecie osób. Chciałam by ten dzień był dla niego wyjątkowy, szczęśliwy, prawdziwy. Na ten dzień w dniu wczorajszym poswiecilam wiele czasu by samodzielnie upiec dla niego tort, dziś za to od rana byłam dopiąć wszystkiego by ten dzień stał się dla niego najpiękniejszym dniem. Jak wszyscy rozumiecie, są sprawy priorytetowe, dla mnie priorytetem są urodziny tego skrzata. Dlatego też przepraszam wszystkich, w dniu jutrzejszym pozamykam nie zamknięte sprawy, zajmę się wami, rozpoczniemy działania i obudzimy się po tym sezonie ogorkowym. Jestem pełna nadziei, że uda mi się zrealizować cały program wyborczy a także to, co wyjdzie jeszcze w trakcie pełnienia przeze mnie obowiązków Konsula. Ponieważ jesteście dla mnie ważni dzielę się z wami informacją na powyższy temat, a także przepraszam, że nie zaczęłam działać już dziś. Mam nadzieję, że wybaczycie mi ten dzień, a także, że będziecie świętować go razem ze mną.

Jeszcze raz przepraszam,
(-)Yenn.
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Sławomir Wikidajło
Gadu-Gadu: 6003560

Re: Moi mili

Post autor: Sławomir Wikidajło » 19 sie 2017, o 20:34

Rodzina najważniejsza. Życzymy synkowi żeby jego marzenia się spełniły i by jego mama była tolerancyjna dla jego wybryków tych teraźniejszych jak i w przyszłości:)
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło. Starszy Szeregowy żandarmerii wojskowej w KWS, Redaktor "Krzywego Kowadła", Poseł w Wielkim Sejmie. Właściciel Niezależnej agencji mediów.
Wicemarszałek Sejmu 6003560 Mój nr. GG Masz temat? Pisz.

Awatar użytkownika
Yennefer
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Yennefer » 19 sie 2017, o 20:52

Mama jest aż nadto tolerancyjna ;)
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach

Awatar użytkownika
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post autor: Guedes de Lima » 20 sie 2017, o 11:56

Wyczuwam następcę tronu na radarze! :mrgreen:
GUEDES v–hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Dyrektor Sclavińskiego Instytutu Historycznego
Właściciel Unicorn Media Corporation
Akademik Kolegium Nauk Przyrodniczych Konsulatu Sclavinii

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.

Awatar użytkownika
Roland

Post autor: Roland » 20 sie 2017, o 12:47

Guedes de Lima pisze:Wyczuwam następcę tronu na radarze! :mrgreen:
Chłopcy Rocha nie mają do mnie za grosz szacunku...
[dwa](—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec|ObrazekObrazekObrazekObrazek[/dwa]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życie Sclavinii”