RCA — Wasz Kandydat na Konsula

Główny ośrodek sclavińskiego życia publicznego

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Regulamin forum
Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWsparcie finansowe dla nowych mieszkańcówWniosek o gruntów EldoraciePobierz pensję obywatelską
N I E C H T R W A O S T A T E C Z N A K R U C J A T A
Awatar użytkownika
RCA

RCA — Wasz Kandydat na Konsula

Post autor: RCA » 5 paź 2017, o 14:03

Szanowni Państwo,

już za parę dni, w dniach 13-15 października, odbędą się w naszej małej społeczności, w naszej prowincji, przyspieszone wybory kolejnego Konsula. Los, a może pech, chciał, że Yennefer von Witcher nie podołała misji, jaką na siebie wzięła. Realne życie potrafi zaskakiwać, tak więc to zostawmy, a Yennefer życzmy szybkiego z realiozą sobie poradzenia. W tych nadchodzących wyborach chcę Wam zaproponować kandydaturę swojej osoby.

Tak, to prawda, że w ostatnich wyborach wycofałem się z wyborczego wyścigu wspierając pośrednio właśnie Yennefer. Czas pokazał, że to była błędna decyzja, której dziś żałuję. Drugi raz tego błędu nie popełnię. Pani Konsul zostawiła Sclavinię rozbabraną, z niedokończonymi sprawami, zdaną na siebie. Z procedurami, których wypełnianie skutecznie jej nieobecność i rzucane na wiatr obietnice sparaliżowały. Dziś chcę to naprawić.

Chcę Wam zaproponować swoją kandydaturę bo wiem, że będę Konsulem aktywnym. Bo wiem jak wielki potencjał drzemie w Sclavinii, że niewiele trzeba by go odblokować i wykorzystać do codziennego wzmaniania naszego kraju. Jestem aktywny, pomysłowy, umiem aktywizować i zabiegać o poparcie dla podejmowanych działań. Wiem, że z Waszą pomocą mogę aktywnie działać na rzecz Sclavinii.

Chcę zatem wesprzeć UAP — szczególnie w zakresie dyskusji nad funkcjonalnościami Odolanisa, testowaniem tychże. Chcę wspierać Wasze oddolne inicjatywy — każda, której celem będzie ożywienie choćby jednej/dwóch osób w naszym kraju zyska moje niemalże bezwarunkowe poparcie i wsparcie. Chcę wspierać Kolegium Nauk Przyrodniczych tak dalece jak to możliwe. Chcę zapewnić SIH warunki do nieskrępowanego działania. Chcę też, na fundamentach tych dwóch znamienitych już instytucji budować sclavinińskie szkolnictwo wyższe. KNP i SIH to fantastyczne źródła wiedzy, doświadczenia, zaangażowanych pasjonatów, których siła i determinacja mogą zostać przekute w pierwszy od dawna ciekawie działający uniwersytet. Chciałbym by to było możliwe, podejmę takie działania, rozmowy, przedstawię plany, sugestie i pomysły. Razem zdecydujemy czy warto w tym kierunku rozwijać naszą działalność.

Osobnym wyzwaniem jest kwestia sclavińskiej administracji. W końcu mamy cztery dzielnice. W końcu mamy miasta narracyjne. Nimi się trzeba zająć. Wespół z Wami zadbam o prędkie powołanie osób, które zajmą się tymi miastami i przynależnymi im dzielnicami. Przebudujemy działy na naszym forum, tak by odzwierciedlały ten podział, te możliwości. Pojawienie się tych możliwości nie oznacza, że od razy będą na 100% wykorzystane. Nie zależy mi też na tym by jedna działała na 100% a inne w ogóle. Chcę by każda działała, choćby na 15-20% póki co. Ale by Sclavinia budowała swą siłę poprzez różnorodność i otwarte na Was okoliczności.

Jeśli wybierzecie mnie na stanowisko Konsula to zrobię co w mojej mocy by wykorzystać swe doświadczenie do odbudowy naszego samorządu. Ale nie będę tego czynił tak by opierał się o mnie. Chcę to zrobić tak by opierał się o Was. Po to by, jak moja kadencja się skończy, prowincja mogła żyć dalej, rozwijać się dalej. Musimy zrobić wszystko by przełamać impas i przekleństwo polegające na tym, że wszystko zawsze opiera się na jednej osobie. Pomóżcie mi w tym! Poprzyjcie mnie, zagłosujcie na mnie.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Chętnie też wezmę udział w debacie z pozostałymi kandydatami.

Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Re: RCA — Wasz Kandydat na Konsula

Post autor: Guedes de Lima » 6 paź 2017, o 17:45

Robercie, trzymam kciuki i szczerze popieram.

/-/G.
GUEDES v–hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Dyrektor Sclavińskiego Instytutu Historycznego
Właściciel Unicorn Media Corporation
Akademik Kolegium Nauk Przyrodniczych Konsulatu Sclavinii

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.

Awatar użytkownika
Grimknur
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Grimknur » 6 paź 2017, o 21:35

Guedes de Lima pisze:Robercie, trzymam kciuki i szcze...
Ja tylko cytuję, no wstydziłby się kolega, no wstydziłby się...
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
OvS

Post autor: OvS » 7 paź 2017, o 12:43

Jeśli kandydat nie poleci w chuja jak pani konsul, to powinno być ok.
Otto wicehrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz

Awatar użytkownika
RCA

Post autor: RCA » 7 paź 2017, o 13:32

OvS pisze:Jeśli kandydat nie poleci w chuja jak pani konsul, to powinno być ok.
Nie zwykłem, nie zwykłem. To dla mnie równie ważne, jak dla Was.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn

Awatar użytkownika
Grimknur

Post autor: Grimknur » 7 paź 2017, o 17:15

OvS pisze:Jeśli kandydat nie poleci w chuja jak pani konsul, to powinno być ok.
A co takiego zrobiła pani konsul? Byłem nieobecny, więc mi wiele umknęło...
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
OvS

Post autor: OvS » 7 paź 2017, o 17:21

Narobiła dymu, znikła bez słowa, pozostawiając głosowanie w Radzie, po czym po jakimś czasie przez osoby trzecie dała znać, że odchodzi.
Otto wicehrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz

Awatar użytkownika
Patryk Vindsor

Post autor: Patryk Vindsor » 7 paź 2017, o 19:22

OvS pisze:Narobiła dymu, znikła bez słowa, pozostawiając głosowanie w Radzie, po czym po jakimś czasie przez osoby trzecie dała znać, że odchodzi.
Z jednej strony Pani była Konsul źle zrobiła, z drugiej strony Sarmacja to zabawa :)
Patryk Vindsor

Obrazek

Awatar użytkownika
RCA

Post autor: RCA » 7 paź 2017, o 19:26

Patryk Vindsor pisze:Z jednej strony Pani była Konsul źle zrobiła, z drugiej strony Sarmacja to zabawa :)
Pewnie, że zabawa. Ale słabo jak psujesz zabawę innym, prawda?
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn

Awatar użytkownika
Salvadore

Post autor: Salvadore » 7 paź 2017, o 19:43

Wasza Cesarska Mość,
Jak przebiegła kuracja w eldorackim szpitalu? Czy lekarz udzielił zgody na kandydowanie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życie Sclavinii”