Instytut Gospodarki i Meteorolgii - oddział w Eldoracie

Dział archiwalny administracji lokalnej Sclavinii
Krzysztof Hans
Gadu-Gadu: 7260161
Tlen: poland1020
Location: Mikr. Trizondal (Rottera) i Sarmacja (Eldorat) / Real. Trzciana k. Bochni

Instytut Gospodarki i Meteorolgii - oddział w Eldoracie

Post by Krzysztof Hans »

Centrum Gospodarki i Meteorologii oddział w Eldoracie swoją działalność rozpoczyna niezbyt dobrymi informacjami otóż wydajemy ostrzeżenie dla Sclavinii i ziem stołecznych przed silnymi wichurami jakie mogą wystąpić od wieczoru w wtorek aż do rana w piątek. Bo oto przez nasz kraj przejdzie Orkan "Marcela" wiejący w porywach nawet do 160 - 220 km/h a w górach do 240km/h. Wiatr może narobić wiele szkód wyrywać i łamać drzewa i słupy oraz zrywać i zabierać dachy.
Orkan pojawi się w piątek wieczorem w rejonie Eldoratu i będzie podążał powoli w kierunku północnym lekko przybierając na sile.
Ostrzegamy przed wystąpieniem trąb powietrznych. Zagrożone mogą być również obszary przybrzeżne.
A wszystko przez niż jaki uformuje się na północy naszego kontynentu, będzie się on przesuwał na północ a potem na wschód naszego państwa. Prognozujemy silne opady deszczu a miejscami nawet burze i wydajemy ostrzeżenia 1 stopnia dla całej Sclavinii i północy Starosarmacji. Od piątku prognozujemy poprawę pogody dzięki wyżowi obejmującemu kraj od południa na północ. Temperatura w czasie orkanu w przedziale od 10 do 16 stopni przy czym najzimniej będzie na północy kraju. W nocy przeważnie od 3 do 7 stopni. Ciśnienie będzie spadać do minimalnego poziomu 984 HPa we czwartek.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Konfederacji Sclavinii
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska.
-----
Postaw na Novą Sclavinię - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Roland

Re: Instytut Gospodarki i Meteorolgii - oddział w Eldoracie

Post by Roland »

W związku z wichurami port w Thuringen został zamknięty do odwołania. Nie działa również lotnisko. Wynika to z problemów z przesyłem energii elektrycznej. IGiM może podać aktualną prognozę do niedzieli?
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Na wyspach Elektoratu trochę wiało, głównie we wschodniej części. Ale nic złego się nie wydarzyło. Na morzu sztorm.
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Czy w Eldoracie podobnie jak w Starosarmacji temperatura oscyluje wokół -30 stopni Celsjusza? :roll:
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Jeśli tak to żadne autobusy nie jeżdżą. Żodne!
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

RCA wrote:Jeśli tak to żadne autobusy nie jeżdżą. Żodne!

Pociągi też żodne. Tylko metro kursuje, bo na koks. Może jakieś paczki z ciepłymi skarpetami dla Starosarmatów?
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Roland

Post by Roland »

Jak żodne nie jeżdżą, kiedy mój śmiga aż miło? :D

Image
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Właśnie nie śmiga. To chciałem powiedzieć. Hue Hue Hue. Zaprzeczam też że ta zima to moja sprawka.
Roland

Post by Roland »

RCA wrote:Właśnie nie śmiga. To chciałem powiedzieć. Hue Hue Hue. Zaprzeczam też że ta zima to moja sprawka.

Zamiast spuszczać powietrze z kół mojego wysłużonego pojazdu lepiej udaj się do gmachu SUA :D

Image
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Już się udałem. Jestę tu i tam, i w ogóle dziś wszędzie.
Locked

Return to “Archiwum samorządowe”