Wniosek o zwolnienie - KCS

Sąd Koronny rozpoznawał pozostałe sprawy
Awatar użytkownika
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508
Kontakt:

Wniosek o zwolnienie - KCS

Post autor: Hugo » 25 sie 2013, o 19:07

KCS pisze:Witam!
Nie wiem kiedy dokładnie minie 1/3 mojej kary. Jest to chyba coś pomiędzy dzisiaj wieczór a jutro rano, więc dlatego, że mam w tej chwili warunki do napisania tego wniosku, napiszę go teraz. Więc... Składam wniosek o przedterminowe zwolnienie z więzienia. Kara ta jest dla mnie bardzo męcząca. Przemyślałem jednak swoje zachowanie szczególnie po tych słowach:
Karolina pisze:A gdyby nie napisał o tym maksymalnym wymiarze kary, i by ją wymierzył, to znowu by było, że "nie uprzedził". Ale paranoja się tu robi. Zresztą, jak patrzę ostatnio na sale sądowe, to prawie zawsze ktoś musi wtrącić swoje — ostatnio przoduje w tym towarzysz Kim Ciąg Sut, którego ani urzędy, ani sądy nie odstraszają i zawsze gotów jest ponaglić urzędnika czy skomentować to, co się dzieje na sali.

Nie chciałem by to tak wyglądało. Obiecuję, że zachowanie moje się zmieni.

(-) Kim Ciąg Sut
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Hugo
Kontakt:

Re: Wniosek o zwolnienie - KCS

Post autor: Hugo » 25 sie 2013, o 19:12

Wyznaczam do składu siebie, jako przewodniczącego, oraz JKW Daniela Łukasza jako asesora.
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508

Awatar użytkownika
Hugo
Kontakt:

Re: Wniosek o zwolnienie - KCS

Post autor: Hugo » 25 sie 2013, o 20:05

Srebrny Róg, 25 sierpnia 2013 r.

Obrazek

Postanowienie
Sądu Koronnego

Sąd Koronny w składzie:

• Tomasz mar. Karakachanow-Pac, ASK – przewodniczący
  • Daniel Łukasz, ASK

na posiedzeniu niejawnym w dniu 25 sierpnia 2013 r. po rozpoznaniu wniosku Kim Ciąg Suta (AF310) o zwolnienie z odbycia reszty kary więzienia wymierzonej przez Asesora Sądu Koronnego w dniu 22 sierpnia 2013 r, wniosek skazanego uwzględnia oraz nakazuje zwolnienie wnioskodawcy.
Tomasz Ivo Hugo

gg 3081508

Zablokowany

Wróć do „Sąd Koronny”