Wniosek o zatwierdzenie zakazu zbliżania się

Sąd Koronny rozpoznawał pozostałe sprawy
Awatar użytkownika
Helwetyk

Wniosek o zatwierdzenie zakazu zbliżania się

Post autor: Helwetyk » 26 wrz 2013, o 09:50

Wysoki Sądzie,

Wczoraj o godzinie 23.57 wydałem postanowienie o tymczasowym zakazie zbliżania się między Lanigirią von Graudenz a Eutanazym Karakachanowem Średnim. Obydwie strony (oraz Pierwszy Asesor Sądu Koronnego) zostały przeze mnie niezwłocznie poinformowane o wydaniu postanowienia.

Bezpośrednią przyczyną wydania zakazu było zamieszczenie przez Lanigirię von Graudenz napastliwego wiersza adresowanego do Eutanazego Karakachanowa Średniego, będące kolejną odsłoną załatwiania prywatnych porachunków za pośrednictwem sarmackich miejsc publicznych.

Z uwagi na bogatą zawartość archiwów Sądu Koronnego ośmielam się założyć, że Wysokiemu Sądowi z urzędu znana jest historia interakcji obu stron zakazu w miejscach publicznych oraz skutków owych interakcji dla społeczności sarmackiej — kłótni będących ich bezpośrednim następstwem.

W związku z kolejną, świadomą lub nie, próbą wywołania (odgrzania) konfliktu, którego najbardziej prawdopodobnym ze skutków byłyby kolejne naruszenia obowiązujących przepisów prawa — zwłaszcza chroniących dobra osobiste oraz kulturę wypowiedzi — postanowiłem o wydaniu zakazu, powołując się na zasady współżycia społecznego, mając na celu zapobieżenie kontynuacji konfliktu, którego merytoryczny aspekt został wyjaśniony wiele tygodni temu.

Miejsca publiczne służą dyskusji w gronie społeczności, na interesujące ową społeczność tematy. Miejscem rozwiązywania prywatnych konfliktów jest, cóż… priv.

Łączę wyrazy szacunku,

(—) Helwetyk Romański,
Prefekt Generalny
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, chyba dyrektor Mennicy Eldorackiej,
były funkcjonariusz publiczny
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
imi

Re: Wniosek o zatwierdzenie zakazu zbliżania się

Post autor: imi » 26 wrz 2013, o 09:58

Wysoki Sądzie,

Dodam, bo może Prefekt zapomniał (lub zrobił to celowo, nie zdziwiłbym się po komentarzach diuka Czuguł-chana, JKW Piotra II Grzegorza i innych osób), że to nie komentowałem tym razem osoby niejakiej Lanigirii - to ona kiedy tylko ma okazję dowalić mi, korzysta z niej. Tak na koniec w imię obrony resztek dobrego imienia grupowo niszczonych przez ww. osoby.
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek

Awatar użytkownika
Lanigiria
Gadu-Gadu: 32477389

Post autor: Lanigiria » 26 wrz 2013, o 11:20

Mam pytanie, czym różni się mój "wiersz" od wierszy Eutanazego Karakachanow Średni ?http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/5662/11
Dlaczego tylko moje "dzieła" są zdejmowane ze str głównej?

Moim zdaniem jasno widać że jednym pozwala się na pojechanie a innym bo nie cukrują od razu zdejmuje się wiersze. Czekam teraz na osadzenie w więzieniu bo pewnie na tym się skończy.
Dziwne że nikt nie reagował jak ta osoba wulgaryzmami na mnie pluła.

Wnoszę o przywrócenie wiersza na główną, a ewentualnie o wytłumaczenie czemu to ten wiersz jest zły a pisane przez iva nie.
(-)Lanigiria von Graudenzbaronessa Diamentowej Laguny. Dumna Teutonka
Obrazek
WIĘZIEŃ POLITYCZNY
Obrazek

Awatar użytkownika
Lanigiria
Gadu-Gadu: 32477389

Post autor: Lanigiria » 26 wrz 2013, o 11:27

http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/5662/11
http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/5498/#45302
Dodaje linki bo wcześniej coś nie wyszło, to tylko dwa dzieła Eutanazego, zresztą sam mi właśnie taki gatunek zalecał. Nie rozumiem czemuż to mój wiersz odstaje od zamieszczanych i dopuszczanych których jest autorem Eutanazy, czyli można mniemać że to tylko ja mam zakaz takich wierszyków umieszczania?
(-)Lanigiria von Graudenzbaronessa Diamentowej Laguny. Dumna Teutonka
Obrazek
WIĘZIEŃ POLITYCZNY
Obrazek

Awatar użytkownika
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508
Kontakt:

Post autor: Hugo » 26 wrz 2013, o 13:40

Wyznaczam do składu siebie, jako przewodniczącego, oraz JKW Daniela Łukasza jako asesora.
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508

Awatar użytkownika
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508
Kontakt:

Post autor: Hugo » 26 wrz 2013, o 15:32

Srebrny Róg, 26 września 2013 r.

POSTANOWIENIE

Sąd Koronny w składzie:

- Tomasz Ivowy Hugo Pac-Karakachanow, PSO
- JKW Daniel Łukasz

postanowił:

zatwierdzić tymczasowy zakaz zbliżania pomiędzy JO Eutanazym diukiem Karakachanowem a JO Lanigirią diuczessą-małżonką i baronessą von Graudenz nałożony przez Prefekta Generalnego dnia 25 września 2013 r., równocześnie ustala okres zakazu na 6 miesięcy.

Uzasadnienie

Dotychczasowa historia stosunków i relacji pomiędzy diukiem i baronessą w pełni uzasadniają zakaz zbliżania się pomiędzy nimi. Ciągłe flejmy powodowane przez i przy pomocy ich spotkań są wystarczającym uzasadnieniem.
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508

Zablokowany

Wróć do „Sąd Koronny”