Zapytanie

Sąd Koronny rozpoznawał pozostałe sprawy
Awatar użytkownika
Lanigiria
Gadu-Gadu: 32477389

Zapytanie

Post autor: Lanigiria » 19 paź 2013, o 10:54

Proszę o wytłumaczenie czemu ja jako poszkodowana nie mogę wypowiadać się w sprawie? Proszę o podanie przypisu prawnego.
Analizując inne sprawy zauważyłam że w każdej osoba poszkodowana ma prawo wypowiadania się w sprawie, nie rozumiem tego zakazu tym bardziej, iż w tytule widnieje "Lanigiria von Graudenz v Prezerwatyw Tradycja Radziecki".
Z wiadomości którą otrzymałam na PW jest jasno napisane "To, czy będzie chciała się Pani ustosunkować do słów Oskarżonego, czy też nie — nie leży w sferze zainteresowania sądu." Czyli wyrok został już wydany?
Rozumiem że to, iż w tej chwili Radziecki oczernia moją osobę mówią iż to moja wina że on umieścił ten obrazek jest dla osób które reprezentują "prawo" wiarygodniejsze niż sam fakt umieszczenia go.

Przypominam że Radziecki w momencie umieszczenia obrażającego mnie obrazka złamał warunkowe zawieszenie kary więzienia.
viewtopic.php?f=62&t=11236&start=20

I dla jasności, chodzi o sam fakt i o nie zamiatanie takich degenerackich zachowań.

Ps
Wysyłane pw miały na celu uzyskania odpowiedzi, w żadnym razie nie były zaczepkami, ani nie miały takowego tonu, jeśli ktoś odebrał to inaczej ... cóż...

Z wyrazami szacunku
(-)Lanigiria von Graudenzbaronessa Diamentowej Laguny. Dumna Teutonka
Obrazek
WIĘZIEŃ POLITYCZNY
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
KCS
Gadu-Gadu: 0

Re: Zapytanie

Post autor: KCS » 19 paź 2013, o 11:00

Przepraszam, jeżeli moja wypowiedź zostanie uznana jako spam, proszę wtedy o usunięcie wpisu i nie wymierzanie kary porządkowej.
Chodzi o to, że teraz jest czas, na wypowiedź oskarżonego. Jeżeli będzie czas na twoją wypowiedź, to spokojnie będziesz mogła się wypowiadać, a nie będzie mógł tow. Radziecki. Proste.
AF310 | Krzysztof Kura | KCS

Awatar użytkownika
Lanigiria

Post autor: Lanigiria » 19 paź 2013, o 11:14

Nie masz pojęcia o sprawie (nie czytałeś pw), więc człowieku nie spamuj. Czy osadzenie w więzieniu naprawdę nie nauczyło Cię, że aktywność nie polega na spamowaniu? Wypowiadasz się, nie mając pojęcia o danej sprawie.

(post edytowany: mogłem usunąć, a tylko interpunkcję poprawiłem. )
Obrazek
WIĘZIEŃ POLITYCZNY
Obrazek

A0014
Gadu-Gadu: 1829224

Post autor: A0014 » 19 paź 2013, o 11:37

Być może Sąd uznał po prostu, że akt oskarżenia jest na tyle kompletny, że nie ma potrzeby by oskarżyciel (na tym etapie sprawy) zabierał jeszcze raz głos. Szczególnie biorąc pod uwagę ryzyko i możliwość ew. przepychanek i niepotrzebnych kar porządkowych. Dlatego - spokojnie.
(—) Misza Korab-Kaku

Awatar użytkownika
Lanigiria

Post autor: Lanigiria » 19 paź 2013, o 11:44

Jednak proszę o to by na moje pytanie odpowiedziała osoba reprezentująca prawo i podała przypis prawny.

Proszę by osoby postronne powstrzymały się z udzielaniem mi odpowiedzi, gdyż moje pytanie powstało na skutek wymiany pw, którego nikt po za mną nie czytał, więc każda próba odpowiedzi przez osobę postronną będzie trafieniem w płot.

I jeszcze jedno mam pytanie, czy aby nie zostało złamane prawo poprzez odmowę wypowiedzi bąć co bądź w sprawie w której jestem stroną?
Obrazek
WIĘZIEŃ POLITYCZNY
Obrazek

Awatar użytkownika
Hochenhauser
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Hochenhauser » 19 paź 2013, o 12:32

No to ja jako "osoba reprezentująca prawo" odpowiem, że podstawą prawną był p.2 art.6 Ustawy o Sądzie Koronnym, a skład orzekający stwierdził zapewne, że akt oskarżenia jest wystarczający, zaś potencjalna argumentacja z wyjaśnieniami pozwanego- bezcelowa.

Awatar użytkownika
Helwetyk

Post autor: Helwetyk » 19 paź 2013, o 12:44

Hass pisze:No to ja jako "osoba reprezentująca prawo" odpowiem, że podstawą prawną był p.2 art.6 Ustawy o Sądzie Koronnym, a skład orzekający stwierdził zapewne, że akt oskarżenia jest wystarczający, zaś potencjalna argumentacja z wyjaśnieniami pozwanego- bezcelowa.

Tak.
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, chyba dyrektor Mennicy Eldorackiej,
były funkcjonariusz publiczny

Zablokowany

Wróć do „Sąd Koronny”