KCS vs Czuguł-Chan

Sąd Koronny rozpoznawał pozostałe sprawy
Awatar użytkownika
KCS
Gadu-Gadu: 0

KCS vs Czuguł-Chan

Post autor: KCS » 10 lis 2013, o 11:03

Wysoki Sądzie,
Oskarżam Krzysztofa Czuguł-Chana oto, że dnia 07.09.2013, złamał art. 43, ust. 1, pkt. 4 kodeksu sprawiedliwości, znieważając mnie słowami:

Sucie, durny bukłaku z końskimi szczynami

Wnoszę o karę w wysokości miesiąca pozbawienia wolności, w zawieszeniu na okres próby miesięcy dwóch, oraz nakaz zapłacenia odszkodowania w wysokości 2000 libertów.

Materiał dowodowy: http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/5598/#46515

Informuję, że nie chciałem tego oskarżenia pisać, lecz skoro oskarżony złożył na mnie zawiadomienie do Prefektury nie miałem innego wyboru.

(-) Kim Ciąg Sut
AF310 | Krzysztof Kura | KCS
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
christosza
Gadu-Gadu: 1872511

Re: KCS vs Czuguł-Chan

Post autor: christosza » 10 lis 2013, o 12:35

Wysoki Sądzie,

nie wypieram się swoich słów. Powód wówczas zachowywał się jak durny bukłak z końskimi szczynami. Kilkukrotnie, w ciągu tygodnia od ukrycia przeze mnie jego artykułu, wywoływał sprawę pod innymi artykułami w prasie, więc postanowiłem mu, przepełniony miłością, odpowiedzieć i sprawę wyjaśnić, co też uczyniłem.

Inną sprawą jest motywacja, jaka kieruje Powodem. Jak sam podnosi - robi to dlatego, że w swej obywatelskiej postawie złożyłem zawiadomienie do Prefektury, dotyczące sprawy, która budzi moją wątpliwość w świetle prawa. Robi to zatem w jakimś dziwnym odwecie, a nie z poczucia bycia znieważonym.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Wielki Noachita Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Obrazek

Awatar użytkownika
KCS
Gadu-Gadu: 0

Post autor: KCS » 11 lis 2013, o 15:25

Pozew wycofuję.
AF310 | Krzysztof Kura | KCS

Awatar użytkownika
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508
Kontakt:

Post autor: Hugo » 11 lis 2013, o 19:50

W związku z powyższym, postępowanie umarzam.
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508

Zablokowany

Wróć do „Sąd Koronny”