OdinIllusion vs. Korona

Sąd Koronny rozpoznawał pozostałe sprawy
Odin_Illusion
Gadu-Gadu: 0

OdinIllusion vs. Korona

Post autor: Odin_Illusion » 22 gru 2013, o 21:45

Jako zwykły obywatel nieszczególnie znam się na prawie, ale spróbujmy.
Prawomocnym wyrokiem sądu choć w mojej ocenie niewinnie (wolno mi wierzyć w boską rolę JKM) zostałem skazany na tydzień więzienia. Po tygodniu, a termin minął wczoraj w godzinach popołudniowych, powinienem uzyskać z powrotem wszystkie prawa. Tak mi się przynajmniej wydaje, wszak odsiedziałem wyrok w lochach Jej Książęcej Mości, więc skąd wciąż knebel w moich ustach??? Ku mojemu zdziwieniu minęła ponad doba, a wciąż jestem zakneblowany. Tak, mogę pisać artykuły, ale spotykać się z pobratymcami na chatcie i z nimi rozmawiać nie.

W związku z tym żądam:
  • zdjęcia knebla
  • zadościuczynienia za poniesione straty moralne, które wyceniam na kwotę 20 000 lt.
  • wsadzenia persony zarządzającej chatem na 3 dni do więzienia.
Odin_Illusion, dawniej PTRqwerty
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Odin_Illusion

Re: OdinIllusion vs. Korona

Post autor: Odin_Illusion » 22 gru 2013, o 21:46

materiał dowodowy:
[20:46] == End of /MOTD command.
[20:46] -InfoServ- *** Message(s) of the Day ***
[20:46] -InfoServ- [Zyczenia] Notice from mescam, posted 20:22 on 12/21/2013:
[20:46] -InfoServ- Wesolych Swiat! http://mizure.net/news/6
[20:46] -InfoServ- [API] Notice from mescam, posted 14:16 on 08/13/2013:
[20:46] -InfoServ- Uruchomilismy API! Wiecej informacji na http://www.mizure.net/news/4
[20:46] -InfoServ- [Adres sieci] Notice from mescam, posted 17:57 on 07/30/2013:
[20:46] -InfoServ- Przypominamy o koniecznosci zmiany adresu irc.szybki.org na irc.mizure.net w plikach konfiguracyjnych klientow IRC.
[20:46] -InfoServ- *** End of Message(s) of the Day ***
[20:46] -NickServ- Welcome to MizureNET, OdinIllusion! Here on MizureNET, we provide services to enable the registration of nicknames and channels! For details, type /msg NickServ help and /msg ChanServ help.
[20:46] == #sarmacja Cannot join channel (+b)

Karolina Aleksandra
Gadu-Gadu: 9870726

Post autor: Karolina Aleksandra » 22 gru 2013, o 22:00

Przeoczenie. Nikt nie sprawdza regularnie listy banów. Wystarczyło napisać na priv. Już odbanowałam.

Odin_Illusion

Post autor: Odin_Illusion » 22 gru 2013, o 22:25

Karolina pisze:Przeoczenie. Nikt nie sprawdza regularnie listy banów. Wystarczyło napisać na priv. Już odbanowałam.

Ewidentne przyznanie się do winy. Zasądzona kara to było 7 dni knebla, a dostałem 8 dni knebla. Lellum Polellum. co to znaczy "przeoczenie". To jest ewidentne przyznanie się do winy. Czekam na decyzję Wysokiego Sądu w zakresie wysokości odszkodowania.

Awatar użytkownika
Simon Liberi

Post autor: Simon Liberi » 22 gru 2013, o 23:34

POSTANOWIENIE

Oddalam wniosek.

UZASADNIENIE

Sąd Koronny nie jest organem odpowiedzialnym za egzekucję wyroku, są nimi operatorzy kanału IRC Księstwa Sarmacji. W uzasadnieniu Diuczessy von Lichtenstein widać, że doszło jedynie do przeoczenia - błąd operatorów został naprawiony zaraz po zwróceniu na niego uwagi.

Sąd Koronny nie uważa, aby przeoczenie wymagało rekompensaty w kwocie 20 000 lt. Są Koronny również nie uważa, aby stosownym było z tego powodu osadzenie kogoś w więzieniu. Tak jak Sąd Koronny uzasadnił powyżej, przeoczenie nie było czynem umyślnym, a wnioskodawca sam mógł spróbować rozwiązać niejasność wpierw kanałami prywatnymi, czego nie dokonał.

W związku z tym sąd orzekł jak powyżej.

Na niniejsze postanowienie nie służy zażalenie.
Markiz Simon Peter Liberi h. Omerta

Zablokowany

Wróć do „Sąd Koronny”