Akademik Tradycja Wileńska vs Matwiej Skarbnikow

Sąd Koronny rozpoznawał pozostałe sprawy
Locked
Roland

Akademik Tradycja Wileńska vs Matwiej Skarbnikow

Post by Roland »

Grodzisk, 25 grudnia 2013 roku

Oskarżyciel prywatny:
Akademik Tradycja Wileńska
Paszport: AF181
zam. Genosse-Wanda-Stadt

Sąd Koronny Księstwa Sarmacji

AKT OSKARŻENIA
oskarżyciela prywatnego

Na podstawie Art. 4. Ust. 1. Ustawy Sejmu nr 145 o Sądzie Koronnym (Dz. P. poz. 4976) oskarżam Matwieja Skarbnikowa (paszport: A1217, zam. Grodzisk) o to, że: pomawiał mnie o takie właściwości, które mogą mnie poniżyć w oczach opinii publicznej, tj. o czyn określony w art. 43. ust. 1. pkt. 3. k. s., oraz, że: publiczne mnie znieważył, tj. o czyn określony w art. 43. ust. 1. pkt. 4. k. s. i wnoszę o ukaranie oskarżonego karą trzech miesięcy więzienia.

UZASADNIENIE

Oskarżony 24 grudnia 2013 roku w komentarzu, do którego linkuję w materiale dowodowym, nazwał mnie pośrednio lewackim marginesem, co mnie osobiście obraża, gdyż samo już to określenie jest pejoratywne, a z kontekstu wypowiedzi wynika, że jest ono użyte z premedytacją i świadomie, celem ubliżenia Wandejczykom, więc i mi także, co w moim przekonaniu w pełni wypełnia znamiona czynu z art. 43. ust. 1. pkt. 4. k. s.

Dodatkowo oskarżony twierdzi, znowu pośrednio pisząc o ogóle Wandejczyków, jakobym miał grzebać w śmiechach i żywić się padliną, więc nazywa mnie padlinożercą, zatem przydaje mi takie właściwości, jakie poniżają mnie w oczach opinii publicznej. Czyni się ze mnie bowiem bezdusznego potwora, żywiącego się padłymi organizmami. Jest to niedopuszczalna potwarz i w mojej ocenie, sformułowanie to w pełni wypełnia znamiona czynu z art. 43. ust. 1. pkt. 3. k. s.

Materiał dowodowy przesyłam Wysokiemu Sądowi w załączeniu.

(-) Akademik Tradycja Wileńska

Załączniki:
1. http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/5953/#49816
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Simon Liberi
Gadu-Gadu: 0

Re: Akademik Tradycja Wileńska vs Matwiej Skarbnikow

Post by Simon Liberi »

Wyznaczam do składu Diuka Krzysztofa Czuguł-Chan, jako przewodniczącego, oraz Diuka Mateusza Chojnackiego. Ponadto wyznaczam Diuczessę Karolinę von Lichtenstein jako ławnika przy sprawie.
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Minister Promocji i Informacji
Poseł na Sejm LVII kadencji
Markiz Rychtowic
Roland

Post by Roland »

W związku z wnioskiem o usunięcie konta (link: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=12700#p127979) pozew wycofuję. Niechaj jednak w pamięci potomnych zostanie, że osoba oskarżana tu, nie jest osobą godną zaufania, a czyny jej plamią honor NARODU! ChWwDinI!
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
piwniczak
Gadu-Gadu: 1872511

Post by piwniczak »

Sprawę na wniosek oskarżyciela umarzam.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Image
Locked

Return to “Sąd Koronny”