Odwołanie od wyroku

Sąd Koronny rozpoznawał pozostałe sprawy
Awatar użytkownika
Hoenhaim
Gadu-Gadu: 3034307

Odwołanie od wyroku

Post autor: Hoenhaim » 20 sty 2012, o 23:34

Wysoki Sądzie!

Składam odwołanie od wyroku: viewtopic.php?f=62&t=5321

Uzasadnienie:

W normalnym kraju jest tak że jeśli dziennikarz dokonuje wywiadu i zamieszcza ten wywiad w gazecie także to dziennikarz ponosi konsekwencje ponieważ osoba z którą dziennikarz robi wywiad wcale nie ma obowiązku znać prawa ani nie ma wpływu na to czy dziennikarz owy wywiad zamieści czy też nie ewentualnie krytyka może spaść jeśli dana osoba w wywiadzie kogoś obrazi ale to inna sprawa. Dlatego całkowicie nie rozumiem dlaczego także ja zostałem oskarżony w tej sprawie? Czy ja miałem jakikolwiek wpływ na to że wywiad zostanie opublikowany?czy naciskałem i zmuszałem żeby wywiad był opublikowany? Były tam jakieś treści zabronione? NIE! Całkowicie jest to moim zdaniem nienormalne i jest to wręcz skandal. Uważam iż jest to wyrok czysto polityczny. Nie zgadzam się z tym wyrokiem gdyż nawet jeśli prawo zostało złamane to jak już było wyjaśniane- nie było to robione specjalnie i nie ma żadnej absolutnie żadnej szkodliwości społecznej czynu. Jeśli w realnym życiu można robić wywiad ze skazanymi to dlaczego tutaj, w świecie wirtualnym nie można nawet chociażby żeby ten wywiad przeszedł przez kontrole przed opublikowaniem? Jest to łamanie wolności słowa i poglądów. A to że mam wcześniejszy wyrok co pod uwagę brał przewodniczący jest całkowicie nieodpowiedzialne i jak już wyżej napisałem uważam iż to jest wyrok czysto polityczny dlatego iż przewodniczący rości sobie do mnie osobiste pretensje.

Z uwagi na powyższe wnoszę o uniewinnienie.
David kaw. de Hoenhaim

Awatar użytkownika
Piotr_II_Grzegorz

Re: Odwołanie od wyroku

Post autor: Piotr_II_Grzegorz » 20 sty 2012, o 23:38

Odrzucam wniosek, jako oczywiście bezpodstawny.

Wyrok jest prawomocny i nie podlega dalszej kontroli prawnej.
Piotr II Grzegorz
Strażnik kluczy, wicekról i sekretarz króla w Baridasie, książę senior Sarmacji
http://zlotawolnosc.pl
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Zablokowany

Wróć do „Sąd Koronny”