Page 1 of 1

[R] Przygotowanie do rozdzielenia zadań

Posted: 4 Oct 2012, o 07:56
by RattusNrv-Ch
Czołem!
Wszyscy żołnierze w stopniu Marynarza oraz Starszego marynarza stawić się mają w moim biurze (najlepiej GG) od dnia 8 do 11 października włącznie celem odbycia rozmowy służącej rozpoznaniu oraz przygotowaniu do rozdzielenia zadań po zakończeniu rozmów.

Do tej pory czuliście się jak na wakacjach - czas jednak na zmiany! Stawienie się na rozmowę proszę potraktować jako gotowość do działań!


W tym miejscu do dnia 7 października włącznie czekam na potwierdzenie informacji otrzymanych powyżej.


Aktualny wykaz aktywnych żołnierzy w stopniu mar. i st. mar:

st. mar. MACHIAVELLI Lorenzo
st. mar. WIŚNICKI Wojciech
mar. CHOJNACKI DE RUTH Ignacy
mar. DE SAGRE Lanigiria
Z uwagi na pracę oraz sprawy ślubne aż do 20-któregoś października moja aktywność będzie niestety obniżona. Miałem nadzieję na trochę więcej czasu, jednak ślub, praca i kilka innych pomniejszych zajęć skutecznie ten czas mi odebrały. Tak czy inaczej, w miarę wolnego czasu postaram się być widocznym.


Re: Przygotowanie do rozdzielenia zadań

Posted: 4 Oct 2012, o 16:47
by RattusNrv-Ch
Niestety wkradł się błąd w powyższy rejestr, który wzorowany był na rejestrze zamieszonym na stronach KSZ. St. mar. MACHIAVELLI Lorenzo nie służy już oczywiście w KMW. Aby ustrzec się przed tego typu błędami w przyszłości, do stawienia się na rozmowę zobligowani są wszyscy w stopniu marynarza oraz starszego marynarza.

Re: Przygotowanie do rozdzielenia zadań

Posted: 16 Oct 2012, o 09:56
by RattusNrv-Ch
Czekałem wystarczająco długo - poniekąd celowo, bowiem czeka mnie w dniach najbliższych inne ważne wydarzenie. Jak widzę jednak, wakacje trwają nadal i nikt, podkreślam, nikt nie pofatygował się do mojego biura. Zastanawia mnie jeszcze, kto z osób zobligowanych do zgłoszenia się przeczytał powyższe, ujmę to, ogłoszenie? Nie oczekuję odpowiedzi.

Marynarze! Po moim urlopie oczekujcie niezapowiedzianej wizyty (GG/FB/PW). Koje mają być zasłane, na szafkach żadnych prywatnych rzeczy - wszystko ma być pochowane, wyczyszczone, a przyjdę z wacikiem i sprawdzać będę dokładnie. Niech każdy się postara, aby poprzednik miał czysto, bo drugiego wacika mieć nie będę.

Temat do zamknięcia.

Re: Przygotowanie do rozdzielenia zadań

Posted: 16 Oct 2012, o 16:43
by IUdR
Panie Bosmanmacie!

Ja przeczytałem powyższe, ale obecnie - potocznie pisząc - nie wyrabiam :D Mozliwe, ze w najbliższych dniac będę wnioskował o urlop. Za niestawienie się przepraszam.

Re: Przygotowanie do rozdzielenia zadań

Posted: 18 Oct 2012, o 20:44
by Lanigiria
Panie Bosmanmacie!

Pewnie bym się stawiła na gg, ale nie znam odpowiedniego numeru.

Za niestawienie się przepraszam.

Re: Przygotowanie do rozdzielenia zadań

Posted: 19 Oct 2012, o 17:42
by Alschner
Salut!
Panie Bosmanmacie,
W związku z rozpoczęciem roku akademickiego moja ogólna aktywność w strukturach KSZ zmalała powodem był między innymi nadmiar obowiązków realowych. Przepraszam za nie dopełnienie obowiązku i proszę o wyznaczenie indywidualnego terminu spotkania.

Z poważaniem,