[K] III Konkurs związany z naborem do KAR w podległości MSW

Informacje o trwających konkursach i plebiscytach
Awatar użytkownika
Laurencjusz
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

[K] III Konkurs związany z naborem do KAR w podległości MSW

Post autor: Laurencjusz » 3 gru 2016, o 15:23

Szanowne Panie!
Szanowni Panowie!

Wspominałem o brakach w Korpusie Administracji Rządowej (KAR), który obejmuje pracowników realizujących zadania wynikające z działalności resortu spraw wewnętrznych.. W związku z tym oraz w celu zapewnienia właściwej realizacji zadań ogłaszam konkurs na niżej wymienione stanowisko służbowe w KAR:

Grafik

Poczta Baridajska jest instytucją szczególną oraz posiada zobowiązania do emisji znaczków, w tym znaczków z okazji świąt państwowych, o których mówi ustawa, a wyniki jej pracy stanowią ważny element dochodów nie tylko Księstwa Sarmacji, czy samorządów, ale mogą również stanowić dochód instytucji, pojedynczego obywatela lub stanowić np. poważne wsparcie dla sfinansowania inicjatywy.

W związku z powyższym potrzebna jest doświadczona i sumienna osoba lub osoby, które podlegać będą Dyrektorowi Poczty Baridajskiej. Grafik zatrudniany będzie na stałe lub na umowy dotyczące realizacji konkretnych projektów znaczków.

ZADANIA:
1. Opracowanie projektów znaczków zgodnie "Planem emisji znaczków" lub doraźnymi zleceniami.
2. Zgłaszanie i konsultowanie propozycji projektów znaczków.
3. Realizacja zleconych zamówień znaczków.
4. Możliwość realizacji innych projektów graficznych (każdorazowo za porozumieniem stron).

WYMAGANIA:
1. Terminowość.
2. Dokładność.
3. Realizacja projektów znaczków zgodnie z wymaganiami emisji.
4. Doświadczenie w wykonywaniu znaczków, które weszły do emisji w PB będzie dodatkowym atutem, o ile autor znaczków przedstawi swój dorobek twórczy.

POZOSTAŁE INFORMACJE:
Zgłoszenia kandydatów proszę składać w niniejszym wątku. Nabór potrwa do 22 grudnia 2016 roku (czwartek), godz. 20:00, a w przypadku wcześniejszych deklaracji kandydatów na podstawie art. 2 ust. 2 może zostać zakończony w dniu 10 grudnia 2016 roku (sobota), godz. 16.00. Podstawowe wynagrodzenie 390 libertów za dzień pracy plus premia. Grafikowi może być przyznane wynagrodzenie określone w inny sposób w Rozporządzeniu Kanclerza.

Z poważaniem,

(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera
Minister ds. Wewnętrznych
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Roland

Re: [K] III Konkurs związany z naborem do KAR w podległości

Post autor: Roland » 4 gru 2016, o 15:44

Dlaczego RM odchodzi od zamawiania znaczków na rynku wolnym? Sam miałem przyjemność w ciągu około 2-3 miesięcy spłodzić 10 znaczków. Zleceniodawcy zawsze byli zadowoleni zarówno z efektu jak i przebiegu współpracy.
[dwa](—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec|ObrazekObrazekObrazekObrazek[/dwa]

Awatar użytkownika
kaxiu

Post autor: kaxiu » 4 gru 2016, o 15:59

A ja się zastanawiam, czemu te wszystkie ogłoszenia nie są w dziale praca, tylko konkursy i plebiscyty. To że coś ma w nazwie konkurs nie znaczy od razu, że powinno być ogłoszone w kulturze i sztuce.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.
Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Kontakt:

Post autor: Laurencjusz » 4 gru 2016, o 16:24

Wielmożny Wicehrabio!
Poważny Kawalerze!

Roland pisze:Dlaczego RM odchodzi od zamawiania znaczków na rynku wolnym? Sam miałem przyjemność w ciągu około 2-3 miesięcy spłodzić 10 znaczków. Zleceniodawcy zawsze byli zadowoleni zarówno z efektu jak i przebiegu współpracy.

Na tak postawione pytanie mógłbym odpowiedzieć krótko, a dlaczego by nie? Chciał bym jednak Wicehrabiemu odpowiedzieć trochę szerzej, bo widzę, że razem nabijamy z Kawalerem Wojciechem Hergemonem aktywność. Otóż nie wiem, czy Wicehtabia zauważył, ale w Exposé Kanclerza Księstwa Sarmacji, którego być może Wielmożny nie czytał jest zapisane, że chciałbym rozwinąć działalność PB. Nie jest to miejsce do tego bym swą myśl rozwijał i w szczegółach opisywał co zamierzam w tym temacie zrobić, bo jak skupie się na nowelach opisujących swoje zamiary to może mi zabraknąć czasu na ich realizację i dlatego liczę na zrozumienie tematu w tej krótkiej odpowiedzi.

kaxiu pisze:A ja się zastanawiam, czemu te wszystkie ogłoszenia nie są w dziale praca, tylko konkursy i plebiscyty. To że coś ma w nazwie konkurs nie znaczy od razu, że powinno być ogłoszone w kulturze i sztuce.

Rozumiem, że tak Poważny Kawaler nie zdążył zmierzyć się z tematem globalnie i nie zauważył sumującego nabór ogłoszenia w dziale praca. Z chęcią podlinkuję.

Z poważaniem,

Awatar użytkownika
Roland

Post autor: Roland » 4 gru 2016, o 16:42

Laurencjusz pisze:
Na tak postawione pytanie mógłbym odpowiedzieć krótko, a dlaczego by nie? Chciał bym jednak Wicehrabiemu odpowiedzieć trochę szerzej, bo widzę, że razem nabijamy z Kawalerem Wojciechem Hergemonem aktywność. Otóż nie wiem, czy Wicehtabia zauważył, ale w Exposé Kanclerza Księstwa Sarmacji, którego być może Wielmożny nie czytał jest zapisane, że chciałbym rozwinąć działalność PB. Nie jest to miejsce do tego bym swą myśl rozwijał i w szczegółach opisywał co zamierzam w tym temacie zrobić, bo jak skupie się na nowelach opisujących swoje zamiary to może mi zabraknąć czasu na ich realizację i dlatego liczę na zrozumienie tematu w tej krótkiej odpowiedzi.

Pan minister zareagował jakbym dyskredytował pomysł zatrudnienia stałego grafika do realizacji zadań w ramach PB, a przecież ja tylko pytałem o powody zmiany stanu rzeczy, który efektywnie funkcjonował od co najmniej 4 kadencji Sejmu. Przytyk o "nabijaniu aktywności", cokolwiek miał znaczyć, pominę. Expose kanclerza czytałem, nawet się do niego odnosiłem w gmachu Sejmu. Niemniej z niego nie wynika dlaczego, więc dopytałem. Odpowiedź uważam za kontentującą. Dziękuję.
[dwa](—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec|ObrazekObrazekObrazekObrazek[/dwa]

Awatar użytkownika
kaxiu

Post autor: kaxiu » 4 gru 2016, o 18:44

Laurencjusz pisze:
Rozumiem, że tak Poważny Kawaler nie zdążył zmierzyć się z tematem globalnie i nie zauważył sumującego nabór ogłoszenia w dziale praca. Z chęcią podlinkuję.

Szanowny Panie Ministrze!,

Zauważyłem, i co z tego? Ogłoszenie w dziale pracy czyni nabór na stanowiska rządowe wydarzeniem kulturowym? A może to jakaś nowa strategia walki Rady Ministrów z marazmem na forum? Bo punktów aktywności ma Minister przecież tyle, że nie trzeba dublować postów w różnych działach...

No i cieszę się, że Minister uczy się od najlepszych i stosuje dialog społeczny szkoły RCA. Czyli na pytanie najlepiej odpowiedzieć obywatelowi obraźliwie. No ale w końcu, minister to tak ważna osobistość, że szeregowi obywatele nie powinni truć mu dupy. Najmocniej przepraszam i gratuluję ogromnego wirtualnego sukcesu zawodowego!
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.
Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Kontakt:

Post autor: Laurencjusz » 4 gru 2016, o 19:12

Poważny Kawalerze!

Nie miałem zamiaru nikogo obrażać! Naprawdę uważa Kawaler, że dyskusja, którą prowadzimy w miejscu naboru to dobry pomysł, a może zamiast prowadzenia tutaj polemiki wystarczyło rozpocząć wątek i zapytać mnie w miejscu do tego przeznaczonym tj. w pytaniach od społeczeństwa. Myślałem, że osoba z takim stażem wie, że w wątkach rozmawia się na jakiś określony temat, a nie dyskutuje czy temat został właściwie rozpoczęty.

Czy każdy konkurs musi być wydarzeniem kulturowym? Dla mnie kwestia względna.

No i cieszę się, że Minister uczy się od najlepszych i stosuje dialog społeczny szkoły RCA. Czyli na pytanie najlepiej odpowiedzieć obywatelowi obraźliwie. No ale w końcu, minister to tak ważna osobistość, że szeregowi obywatele nie powinni truć mu dupy. Najmocniej przepraszam i gratuluję ogromnego wirtualnego sukcesu zawodowego!

Jeśli chodzi o prowadzenie dialogu to oprócz tego co napisałem powyżej to naprawdę nie miałem zamiaru urazić Kawalera. Jeśli tak to zostało odebrane to najmocniej przepraszam, bo ugięcie nóg nie jest mi obce i nigdy nie uważałem się za jakąś szczególną personę. Nie jest też moim zamiarem by zrobić karierę.

Skoro już piszemy w tym wątku (mam nadzieję, że po raz przedostatni) nie w sprawie do tego przeznaczonej to może mi Kawaler wytłumaczy jak teraz ten wątek ma być czytelny dla osoby, która rzeczywiście byłaby zainteresowana ofertą tej pracy? Według mnie taki tzw. spam tylko odstrasza potencjalne osoby i dlatego naprawdę wypada mi podziękować tylko za pomoc w poszukiwaniu pracowników. Wielkie dzięki!

Z poważaniem,

Sierg

Post autor: Sierg » 4 gru 2016, o 19:14

Pan minister dowala w pierwszym akapicie, później przeprasza, a w ostatnim akapicie znowu dowala. Więcej uśmiechu i radości z pełnienia funkcji — służycie przecież obywatelom. Spinanie pośladów nigdy nie pomaga, naprawdę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Kontakt:

Post autor: Laurencjusz » 9 gru 2016, o 23:24

Szanowne Panie!
Szanowni Panowie!

Podbijam temat i informuję, że grafik potrzebny jest do pracy, a oferta jest cały czas aktualna.

Z poważaniem,

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Kontakt:

Post autor: Laurencjusz » 24 gru 2016, o 00:01

Szanowne Panie!
Szanowni Panowie!

W związku z brakiem chętnych w wyznaczonym terminie naboru informuję, że oferta przestała być aktualna.

Z poważaniem,

Zablokowany

Wróć do „Konkursy i plebiscyty”