Cele tygodniowe: usługi i ubrania

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe
AFvTD
Gadu-Gadu: 0

Re: Cele tygodniowe: usługi i ubrania

Post by AFvTD »

Czas na realizację celów tygodniowych - do środy, pierwszy akurat pozwolę sobie przedłużyć ze względu na to, że obecnie zaledwie jeden z nich zrealizowany. Chętnie też zorganizowałbym już przetarg państwowy, ale brakuje przedsiębiorstw budowlanych, przez co będę musiał się pokusić o skierowanie pierwszego przetargu do innego przedsiębiorstwa, już istniejącego, które będzie mogło się pokusić o realizację.
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Franz Langer

Post by Franz Langer »

Sprzedajemy 3 jednostki ubrań. Tym samym Zakłady Odzieżowe Langer wyprodukowały niezbędną na ten tydzień ilość ubrań.

Najmocniej przepraszam, że tak to wszystko na raty, ale nie wiedziałem kiedy będzie ostateczne podsumowanie tygodnia a zależało mi na jak największym zrealizowaniu celu.
Wicekonsul Konsulatu Sclavinii
Asesor Trybunału Koronnego
(-) F. Langer
AFvTD

Post by AFvTD »

Franz Langer wrote:Sprzedajemy 3 jednostki ubrań. Tym samym Zakłady Odzieżowe Langer wyprodukowały niezbędną na ten tydzień ilość ubrań.

Najmocniej przepraszam, że tak to wszystko na raty, ale nie wiedziałem kiedy będzie ostateczne podsumowanie tygodnia a zależało mi na jak największym zrealizowaniu celu.

Żaden problem, cieszę się, że udało się zrealizować cel :D

Image
Zoolog z powołania.
AFvTD

Post by AFvTD »

Cel z zeszłego tygodnia został wykonany w 2/3, w związku z tym, że dopiero rozkręcamy narrację - zdecydowałem, że nie będzie konsekwencji - od przyszłego tygodnia jednak produkcja będzie adekwatnie zmniejszana.

Na przyszły tydzień nadaje zmniejszone do 20 jo produktów cele. Mam nadzieję, że uda się je przynajmniej teraz zrealizować. Cena za 1jo bez zmian.
Zoolog z powołania.
Locked

Return to “Archiwum Placu Centralnego”