Dymisja

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe
Locked
AFvTD
Gadu-Gadu: 0

Dymisja

Post by AFvTD »

Wasza Królewska Mość Laurecie Gedeonie I
Wasza Królewska Wysokość Januszu von Hippogriff-Pałaszu

Na wasze ręce składam dymisję z urzędu Pisarza Dworu Królewskiego. Ostatnimi czasy - tak jak już pisałem składając dymisję na ręce Jego Książęcej Mości Piotra III Łukasza z urzędu Posła na Sejm oraz Marszałka Sejmu - działania w mikroświecie nie sprawiają mi dawnej radości. Poza tym zajmowanie się mikronacjami przysłania moje priorytety, którymi jest nauka. Chciałbym się na niej teraz skupić przez wzgląd na to, że zaangażowanie jakie przeznaczę na naukę w obecnym etapie zwróci mi się w przyszłym, dorosłym życiu. W związku z tym nie mogę z czystym sumieniem pełnić urzędu Pisarza Dworu, jednocześnie nie wywiązując się z obowiązków nałożonych przez sprawowanie tego urzędu, kiedy wiem, że nie mogę ich wypełniać przez wzgląd na to, że będę skupiał swoje działania na czymś zupełnie innym.

Jednocześnie jestem zmuszony zrezygnować z zasiadania w Patriotycznej Radzie Odrodzenia Dziedzictwa Narodowego Królestwa Baridasu. Moje zaangażowanie w obrady byłoby na tyle znikome, że nie pozwoliłoby na odpowiednie przebieganie procesu, który Rada miałaby przeprowadzać.

Taka sama sytuacja ma się z Narracją Gospodarczą. Jeszcze kilka dni temu informowałem, że zamierzam dać inicjatywie jeszcze trochę czasu. Nadal utrzymuję, że sytuacja może się poprawić i liczę, że ktoś zdecyduje się wziąć na swoje barki prowadzenie tejże. Nie wymaga to ogromnej ingerencji, jednakże potrzebny jest raz w tygodniu zasób czasu w ilości mniej więcej 30 minut, na aktualizowanie odpowiednich informacji w odpowiednich wątkach. Obecnie system pozostawiam w rękach WKM. Jeżeli zechce WKM, może samodzielnie prowadzić system do rozkwitu lub go zwijać, jak również może na urząd Skarbnika powołać nową osobę. W związku z tym, że urząd Skarbnika nie jest urzędem, który musi istnieć dalej, można również zrezygnować z niego.

Będę dalej podejmował drobne aktywności w Baridasie, szczególnie jeżeli pozwolą mi się realizować jako programista (obecnie czekam na 2 projekty, których realizacja pozwoli mi na rozwój), z związku z czym nie opuszczam Baridasu całkowicie. Liczę, że Baridas beze mnie sobie poradzi, tym bardziej, że z kryzysu udało mu się wyjść kiedy ja działałem na emigracji.

Fare Aryon!
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Re: Dymisja

Post by Laurẽt »

Prześwietny Hrabio!

To niezwykle smutna nowina, bo będzie nam brakowało pomysłów Harbiego oraz aktywności i serca, które zostało włożone w rozwój naszego kraju. Serdecznie za wszystko Prześwietnemu dziękuję oraz liczę, że jak i u mnie sytuacja związana z realnym światem bardziej się ustabilizuje.

Mam nadzieję, że uda się jakoś Hrabiemu pogodzić te oba światy i znaleźć te pół godziny dla nas oraz raz jeszcze rozważyć swą decyzję ;)

Życzę wszystkiego najlepszego :)

Baridas sáno alta

Laurẽt Gedeon I
Julian FER

Post by Julian FER »

Prześwietny Hrabio!

To wielka szkoda, że Hrabia postanowił nas opuścić. Jak widać nie tylko na naszym podwórku wszyscy są ostatnio zalatani oraz skupieni bardziej na swych realnych sprawach. Niezmiernie istotną będzie spowolnienie, albo i nawet zastój w narracji gospodarczej, którą Prześwietny stworzył. Gospodarka rządzi się swoimi prawami, a na efekty czasem trzeba troczę poczekać i wykazać się cierpliwością, bo trudno oczekiwać, że 7-10 osób będzie cały czas pod parą skoro w całej Sarmacji zastój jest widoczny na pierwszy rzut oka.

Życzę sukcesów w realnym świecie i mam nadzieję, że Hrabia wróci jeszcze do większej aktywności, a poza tym może też jeszcze raz przemyśli swoja decyzję dotyczącą odejścia. Pół godziny może uda się tez jakoś wygospodarować.

Serdecznie pozdrawiam :)
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Filip I Gryf
Gadu-Gadu: 67831896

Post by Filip I Gryf »

WKM,
Prześwietny Alfredzie,

Ze smutkiem przyjmuję dymisję i aby stało się zadość akt został wydany. Dziękuje za pracę jaką zawsze wkładasz w to co robisz, za chęci tejże pracy i za świetne publikacje.

Baridas sobie poradzi, ale bez Ciebie będzie ciężej. :)
Jednak cieszy nas fakt, że nie odchodzisz zupełnie.

Fare Aryon!
Image
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff

ImageImageImageImageImageImage
Locked

Return to “Archiwum Placu Centralnego”