Partia Chadecja szuka członków

Peter West

Re: Partia Chadecja szuka członków

Post by Peter West »

Chadecja to mój pomysł w Sarmacji. Pan Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste jedynie do niego dołączył a później się wielce obraził. W obecnym programie CHADECJA wykorzystała jeden lub dwa pomysły Pana Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste ale dla świętego spokoju je usuniemy z programu (poza tym są one krytykowane przez część społeczeństwa).

Jedno cieszy mnie bardzo że ja i Chadecja w Sarmacji jesteśmy do dzisiaj a Pan Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste nie jest już nawet obywatelem Sarmacji...

Przepraszac nie zamierzam bo Pan Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste sam wywołał burzę i robi z siebie przesadnie wielką ofiarę.

Życzę Panu Vanderlei sukcesów i wymyślenia własnej partii a nie zrzynanie ode mnie Chadecji :)
(-) Peter West
Burmistrz Miasta Harz

Image
VAT

Post by VAT »

Peter West wrote:Jedno cieszy mnie bardzo że ja i Chadecja w Sarmacji jesteśmy do dzisiaj a Pan Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste nie jest już nawet obywatelem Sarmacji...

Szanowny Panie West. Otóż jest tylko jedna Chadecja, a mianowicie Chadecja Stronnictwo Konserwatywno-Radykalne (Konrad). Pana ugrupowanie to są ni mniej ni więcej tylko popłuczyny ideowe tego wszystkiego, o co obiecywał Pan walczyć, a co porzucił Pan czym prędzej, gdy tylko rozległ brzęk sakwy ze srebrnikami rzuconymi Panu pod nogi przez wrogie Sarmacji, wiadome, zagraniczne środowiska.

Panie West, ja naprawdę nie będę wchodził z Panem w polemikę, bo prawda jest aż nadto jaskrawa i razi w oczy każdego, kto nie jest ślepcem, ale sam Pan najlepiej wie, że pod chadeckim płaszczykiem serwuje nam Pan nijaką, wyzutą z wartości papkę i robi Pan to bez mrugnięcia okiem ani najmniejszego tiku na Pana wydętych podłymi frazesami ustach.

Pan jest ordynarnie bezwstydny Panie West i naprawdę najlepsze co w obecnej sytuacji można dla Pana zrobić to prosić Wandę, Durnia Kaliskiego, Mancalagę i wszystkich świeckich by zesłali na Pana wstyd. Może wtedy się Pan opamięta.
Last edited by VAT on 31 Oct 2017, o 14:50, edited 1 time in total.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
Peter West

Post by Peter West »

Przypominam znowu że Chadecja to mój pomysł. Pan go skopiował po wielkim obrażeniu się i teraz przypisuje go sobie dotego obrażając mnie... brak słów
(-) Peter West
Burmistrz Miasta Harz

Image
VAT

Post by VAT »

Peter West wrote:Przypominam znowu że Chadecja to mój pomysł. Pan go skopiował po wielkim obrażeniu się i teraz przypisuje go sobie dotego obrażając mnie... brak słów

To co Pan teraz prezentuje to są pożałowania godne, bezpodstawne oskarżenia. Proszę się opamiętać albo spotkamy się w Wysokim Trybunale.
VAT

Post by VAT »

Remigiusz L. wrote:Zapraszamy do KW Nihil Novi, przyda się skrajnie prawicowe skrzydło.

Oczywiście przyjmuję zaprosiny. Konrad i Nihil Novi nie mają wprawdzie jakichkolwiek dostrzegalnych punktów stycznych, tym niemniej, obecna, trudna sytuacja, wymaga przecież odważnych kompromisów ideologicznych i zdecydowania w podejmowaniu nieszablonowych wyborów w trosce o zachowanie Sarmacji w kształcie, który kochamy.
Vladimir

Post by Vladimir »

VAT wrote:[...] w trosce o zachowanie Sarmacji w kształcie, który kochamy.

I to właśnie to, o co walczymy. Pragniemy zachować, zakonserwować uświęcony Status Quo. Mówimy dość ciągłym reformom, które nic nie zmienią. Mówimy dość tym wszystkim, którzy rzucają słowa na wiatr. Dość złudnej nadziei i naiwności. Dumnie stoimy i stać będziemy na straży tradycyjnych wartości, na straży tradycyjnej Sarmacji... nie wysilając się przy tym.
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
Leszke
Gadu-Gadu: 11062619

Post by Leszke »

Image
Leszek diuk de Ruth
Remigiusz L.
Gadu-Gadu: 0

Post by Remigiusz L. »

Pomijając kandydata Pustego takie ryzyko zachodzi wobec każdego polityka ;)
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Image
Locked

Return to “Oferty Pracy”