Praca szuka pracownika [grafik]

Kardaczek
Gadu-Gadu: 0

Re: Praca szuka pracownika [grafik]

Post by Kardaczek »

Dlatego prosiłem o propozycje..... bo za taką cenę dostać chcę coś do dobrego.
Artur Kardacz von Hohenburg

Lord Wysoki Admiralicji LMiK
Założyciel Ligi Morskiej i Kolonialnej
anglov

Post by anglov »

Właśnie dlatego mówię - czemu nie konkurs. Wybralibyście odpowiednią pracę i super. Abstrahuję tu od jakości pracy – było to zwyczajna zmiana kolorów… Jakby zaznaczyć – za coś takiego kasy nie dam – wszystko spoko. Jak jest odzew „inne było lepsze, więc nie zapłacę” – no mi to już nie gra.

Proszę mnie nie zrozumieć źle. Nie podoba mi się sam sposób zakomunikowania decyzji. Przedstawianie czegoś takiego jako własnej nie jest w porządku. Zapłata za coś takiego nie jest potrzebna. Ale nawet o tym nie zostało wspomniane. A wręcz początkowo był odzew „ta praca spełnia moje minimalne wymagania”.

Dlatego apeluję. Jak robimy konkurs na grafikę – mówmy że robimy konkurs na grafikę. Jak zatrudniamy grafika – zatrudniajmy grafika. I tylko tyle.
Andrzej Fryderyk
Książę Sarmacji
FvS

Post by FvS »

Opuszczę do 5 000
Filip von Sarm
ImageImageImageImageImage
Kardaczek

Post by Kardaczek »

anglov wrote: A wręcz początkowo był odzew „ta praca spełnia moje minimalne wymagania”

Spełniała do ukazania się następnej pracy. Załóżmy że zamawiasz garnitur u krawca. Przychodzisz po kilku dniach po towar i widzisz że odwalił totalną fuszerkę... po prostu wygląda to źle, zapłacisz za takie coś? A wąpie żebyś organizował konkurs na krawca...

Tak samo jest tutaj, Pan Filip zrobił złe logo i nie mam zamiaru za to płacić.

EDIT: Jednak widzę to czego Szanowny zmierza lecz niestety ja oraz Pan inaczej to widzimy. Życzę dobrej nocy

FvS

Post by FvS »

Informuję, iż w poniedziałek sprawa zostanie zgłoszona do TK
Filip von Sarm
anglov

Post by anglov »

Dlatego też – nie mówię o tym, że powinno się płacić za takie coś. Lecz ocena stanu rzeczy nie zależy i nie powinna zależeć od konkurencji. Takie podejście do stanu rzeczy kwalifikuje Was jako nieuczciwego zleceniodawcę.

Czy jeżeli zrobiłbym piękne logo, ale zaraz potem zgłosił się Helwetyk z jeszcze piękniejszym – czy wtedy również okazałoby się, że jest nie tak?

Raz jeszcze. powtarzam. Jak chcemy zatrudniać grafika – zatrudniajmy grafika. Jak chcemy robić konkurs na pracę – róbmy konkurs na prace. Nie chciałbym w Sarmacji robić czegokolwiek i spotkać się z taką postawą zleceniodawcy.
Andrzej Fryderyk
Książę Sarmacji
Kardaczek

Post by Kardaczek »

Nieuczciwego bo za przeproszeniem zrobił ktoś źle i nie chcę za to zapłacić? A ktoś inny zrobił dobrze i chcę?

Widzę że do porozumienia nie dojdziemy i sypnę groszem za te "wypociny" bo raczej o nic innego tutaj nie chodzi...

FvS

Post by FvS »

No nareszczie dziękuję
Filip von Sarm
Filip I Gryf
Gadu-Gadu: 67831896

Post by Filip I Gryf »

Xd, spoko przelew. :lol:
Image
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff

ImageImageImageImageImageImage
Kardaczek

Post by Kardaczek »

Nic nie zrobił ale i tak zarobił.... jako zleceniodawca oczekuje dobrego towaru bo uwaga płacę za to i chcę żeby miało to ręce i nogi. Zamiast tego dostaję gó.... kał to automatycznie wywalam pracę do kosza. Nie obchodzi mnie czy ktoś się napracował (w tym przypadku nawet tego nie widać) czy mamusia z tatusiem pomagała po prostu jest zrobione źle i tyle... nie ma w tym żadnej filozofii. Wątpie żeby ktoś płacił za coś co jest źle wykonane. Prosiłem o propozycję od każdego kto się zgłosił aby na spokojnie wybrać najlepszą ofertę, dostałem dwie... jedna bardzo dobra a drugą zostawię bez komentarza. No dobra gdyby chociaż w pewnym stopniu ta "zła" praca dorównywała tej "dobrej" to bym już zapłacił z własnej kieszeni skromne pieniądze za "fatygę" ale ludzie.... jak dostaje taką pracę... za co mam zapłacić? Zmianę koloru?
Nie oszukujmy się to jawne naplucie mi w twarz wystawiając takie coś i żądając za to 10 000 libertów. I mam jeszcze za to płacić? Bo społeczności twierdzi że jestem nieuczciwy?

Uprzedzając odpowiedź "a bo napisałeś że może być jak się nam podoba" ale nie zwalnia to z tego aby praca była porządnie wykonana. Chyba nie trzeba tłumaczyć jak dziecku że jak coś się robi to robi się dobrze a nie na odwal.

I tak mam ból dupy...

Locked

Return to “Oferty Pracy”