Page 1 of 1

Wybór Atk-Defloriusz Dyman Wander

Posted: 28 Jul 2017, o 10:53
by Tadhg
Wysoka izbo
Panie Marszałku Seniorze

zarządzam 3 dniową debatę nad zgłoszoną kandydaturą Defloriusza Dymana Wandera na stanowisko Asesora Trybunału Koronnego. Poniżej treść zgłoszenia. Zachęcam Panie i Panów posłów do zadawania pytań kandydatowi. Tutaj załącznik:

Michal_Feliks wrote:Panie Marszalku,
Wysoka Izbo,

Powszechnie wiadomym jest, ze cenie pluralizm w polityce. Jego nieodlaczna czescia jest mozliwosc dokonania wyboru alternatywnego na dostepne urzedy publiczne. Tylko wtedy wybor ma sens.

Na dwa wakujace miejsca w Trybunale Koronnym zglosilo sie dwoje znakomitych kandydatow. Niniejszym zglaszam sie jako trzeci kandydat. Wiekszy wybor na pewno bedzie dobry tak dla poslow, jak i dla Sarmacji.

Oswiadczam, ze spelniam wszystkie wymogi ustawowe konieczne do pelnienia urzedu Asesora, jak i ze pelnilem ten urzad w przeszlosci.

Świadom odpowiedzialności karnej za wprowadzenie w błąd funkcjonariusza publicznego oświadczam, że posiadam możliwość sprawowania funkcji publicznych, nie jest obywatelem innej mikronacji ani nie sprawuje w niej funkcji publicznych oraz, że nie zakończyłem odbywania kary za przestępstwo w okresie sześciu miesięcy poprzedzających zgłoszenie kandydatury albo że skazanie lub ukaranie uległo zatarciu lub było przedmiotem prawa łaski.


Pozdrawiam
(-)Tymoteusz von Hohenzollern
Wicemarszałek Sejmu

Re: Wybór Atk-Defloriusz Dyman Wander

Posted: 28 Jul 2017, o 15:55
by Niegosław___Sarewicz
Wasza Książęca Mość,
Wasza Marszałkowska Mość,
Izbo, której wysokości przedstawiać nie będę, albowiem każdy sam może sobie ją zmierzyć,


Informuję, iż udzielam poparcia kandydaturze Jego Książęcej Wysokości Defloriusza Dymana Wandera. Apeluję również do wielce czcigodnych posłów o nie głosowanie za, tylko dlatego, iż jam głosuje przeciw, czy też przeciw, dlatego iż jam głosuje za daną kandydaturą. Czy takie zachowanie przystoi posłom na Sejm Księstwa Sarmacji?

Dziękuję.

Re: Wybór Atk-Defloriusz Dyman Wander

Posted: 29 Jul 2017, o 08:36
by Roland
Kandydat jest kandydatem dobrym, bo jest i kandyduje. Co prawda miewa ciągoty do romansowania z realem, ale wszyscy je mamy. Z kandydatem jestem emocjonalnie związany. Zawsze z rozczuleniem wspominam swój chrzest w GWS, gdzie kandydat rzucał lotką by wybrać mi adekwatne imię. MTK popiera kandydaturę w całej rozciągłości i rekomenduje posłom poparcie kandydata.

Re: Wybór Atk-Defloriusz Dyman Wander

Posted: 31 Jul 2017, o 11:01
by Tadhg
Wysoka Izbo
Wasza Książęca Mość
Panie Marszałku Seniorze

Zamykam Debatę nad zgłoszoną Kandydaturą, a otwieram nad nią głosowanie. Będzie ono trwać 3 dni.

Tutaj Link do głosowania

Pozdrawiam
Tymoteusz von Hohenzollern
Wicemarszałek Sejmu

Re: Wybór Atk-Defloriusz Dyman Wander

Posted: 4 Aug 2017, o 22:26
by John Rasmusen
Wysoka Izbo,
Wasza Książęca Mość,

W związku z zakończeniem głosowania ogłaszam, iż Sejm dokonał wyboru Defloriusza Dymana Wandera na funkcję Asesora Trybunału Koronnego.

Głosowało 13 posłów. 12 oddało głos za, 1 przeciw.

Uchwałę opublikowano w Dzienniku Praw.

(-) John v-hr. Rasmusen
Wicemarszałek Sejmu