[DYSKUSJA] Święta i odznaczenia Konsulatu Sclavinii

Siedziba parlamentów prowincjonalnych — Izby Obywatelskiej (Królestwo, później Konsulat Sclavinii), Kapituły (Konsulat Sclavinii) i Konsystorza Generalnego (Republika Sclavinii)

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Awatar użytkownika
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Re: [DYSKUSJA] Święta i odznaczenia Konsulatu Sclavinii

Post autor: Guedes de Lima » 27 maja 2017, o 14:09

Roland pisze:O ile powyższe jakoś istnieje w systemie (chodzi mi o odznaczenia) to oczywiście uzupełnimy. Jeśli nie, nie wiem czy będzie to po prostu technicznie wykonalne. Na pewni jednak uznamy intencyjnie.

Oczywiście mogę zebrać w całość i przedstawić w formie raportu - cały czas penetruję archiwa dawnej Rzeczpospolitej... nie wierzę, by były systemowo dostępne. Po wyjściu Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu z Księstwa Sarmacji wiele dokumentów/ aktów prawnych przysłowiowy szlag trafił.
GUEDES v–hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Dyrektor Sclavińskiego Instytutu Historycznego
Właściciel Unicorn Media Corporation
Akademik Kolegium Nauk Przyrodniczych Konsulatu Sclavinii

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Roland

Post autor: Roland » 27 maja 2017, o 14:22

Bardziej miałem na myśli wprowadzenie powyższych odznaczeń do systemu, tak by można je było dodać do profilu. Rozumiecie, że brak takowych znacząco utrudnia ich uznanie (więc de facto nadanie). Raczej nie będziemy wprowadzać odznaczeń archiwalnych tylko po to by dodać do systemu dawne nadania.

Ale nie piszę tego by zdyskredytować powyższe. Poważnie rozważam ustanowienie Orderu Pamięci i Uznania, jako systemowej rekompensaty nadawanych historycznie odznaczeń.
[dwa](—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec|ObrazekObrazekObrazekObrazek[/dwa]

Awatar użytkownika
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post autor: Guedes de Lima » 27 maja 2017, o 14:39

Oczywiście, rozumiem. Postaram się w takim razie w zamian opracować coś na wzór pocztu odznaczeń nadawanych w czasach Rzeczpospolitej Sclavińskiej i późniejszej Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu. Nie ukrywam, że dla mnie to szczególnie ważne, by z powrotem przypomnieć tych, którzy budowali Sclavinię. To tylko pokazuje jak wielu ludziom chciało się przeznaczyć czas i potencjał na budowę naszej mikronacji.
GUEDES v–hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Dyrektor Sclavińskiego Instytutu Historycznego
Właściciel Unicorn Media Corporation
Akademik Kolegium Nauk Przyrodniczych Konsulatu Sclavinii

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.

Awatar użytkownika
Roland

Post autor: Roland » 31 maja 2017, o 22:08

Temat się wyczerpał, więc zamykam.
[dwa](—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec|ObrazekObrazekObrazekObrazek[/dwa]

Zablokowany

Wróć do „Archiwum Pałacu Michała Stoyałowskiego”