Tablica Ogłoszeń Zgromadzenia Prokonsulów

Dział archiwalny organów publicznych Sclavinii
OvS
Gadu-Gadu: 0

Tablica Ogłoszeń Zgromadzenia Prokonsulów

Post by OvS »

CWSW!

Informuję o dwóch rzeczach.
1) Emil Potocki zastąpił na stanowisku członka Prezydium Rady hrabiego Schlesingera-Asketila. Gratulacje i w ogóle.
2) Stanowisko Prokuratora jest puste. Do czasu powołania nowego, jego obowiązki pełnić będzie ten członek Prezydium Rady, który będzie miał bliżej. Wszystkich chętnych do objęcia urzędu Prokuratora zapraszam do zgłaszania się do mnie na PK.
3) Ach, zachęcam do przejęcia jakiegoś zespołu w SLP, wtedy będzie można reaktywować SZPN.

To na razie wszystko.
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Re: Ogłoszenia Prezydium Rady

Post by Guedes de Lima »

Wróciłem z urlopu.

Od razu zapytam: Emil, żądam wyjaśnień... za te wszystkie k... lata.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
OvS

Post by OvS »

A miałem zamiar zrobić ładny, czysty wątek tylko na ogłoszenia. :P
Panie baron, ogarniaj pan swój zespół w SLP, bo mi tu ptaszki ze Starosarmacji ćwierkają, że z powodu braku logowania niedługo pan go stracisz, a trzeba będzie derby stolicy kiedyś zrobić. :P
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
Guedes de Lima

Post by Guedes de Lima »

Już zaktualizowałem taktykę na najbliższy mecz. Człowiek nie może kilka dni na urlop jechać, bo zaraz go dezaktywować chcą. Mówiłem przecież, nie odejdę... ale mogę zejść na zawał. E.M.I.L. :)

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
OvS

Post by OvS »

ABCD!

Uprzejmie donoszę, że...
1) ...w najbliższym czasie, czyli może dziś, może jutro, odbędzie się sprzątanie forumowych grup Konsulatu.
2) ...nowy MDN szuka chętnych do objęcia miejsca w PKOJ. Praca lekka, przyjemna, w młodym, ambitnym zespole, dobrze płatna, więc polecam. Zgłoszenia poproszę w tym wątku (tak będzie dla was wygodniej) lub do mnie na PK (tak będzie czyściej i wygodniej dla mnie). Kto pierwszy, ten lepszy.
3) ...przejąłem dziś Sclavinię w DSG, więc wszelkie zapytania o hajsy proszę kierować do mnie.
4) ...zapowiadam także sprzątanie w sclavińskich instytucjach, kto chciałby być zatrudniony w jakiejś, zapraszam również do mnie.
5) ...zupa uzupełniona i prędko jej nie zabraknie.
6) ...nadal poszukiwani są chętni na stanowisko Prokuratora i szefa Waffen-OK. Zgłoszenia, tu też bez niespodzianek, też do mnie.

Okej, to wszystko. Dalej, panowie, ciśniemy.
Guedes de Lima

Post by Guedes de Lima »

Ciśniemy. Ustosunkuję się do wszystkiego.

Image

Michał

Post by Michał »

Guedes de Lima wrote:Wróciłem z urlopu.

Od razu zapytam: Emil, żądam wyjaśnień... za te wszystkie k... lata.

Muszę się przyznać do małej propagandy.

- viewtopic.php?f=424&t=14095
- viewtopic.php?f=425&t=14999 (Vilanderowie są bezpośrednio odpowiedzialni za zniszczenie mojego królestwa po abdykacji)

Jawnie działać od początku albo nie mogłem albo nie chciałem, ale dość powiedzieć, że przez lata obserwowałem Sclavinię. Wkroczyłem ponownie do gry kiedy za Młynka była jakaś szansa na wyciągnięcie jej z marazmu i znowu się wciągnąłem. Miałem dwuletnią przerwę (połowa 11- początek 13) i sporo wody musiało w Eldzie przepłynąć, żebym się z niektórymi rzeczami pogodził. Nie będę żałował tego co robiłem, bo moje królestwo budowało kilkanaście śmiało działających osób, kilkoma z nich byłem po prostu ja, ale w dobrej wierze.

Napsuliśmy sobie swego czasu trochę krwi, ale myślę, że ostatnie miesiące pozwolą nam zacząć od początku dla dobra Sclavinii? ;) W gruncie rzeczy teraz mam tylko nowe-stare imię i kilka starych tytułów więcej, a Andro nigdzie nie zniknął.

Nawiasem mówiąc, powinieneś chyba pogadać z Markusem Wettinem z Bialenii.
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Guedes de Lima

Post by Guedes de Lima »

Ekaton wrote:Nawiasem mówiąc, powinieneś chyba pogadać z Markusem Wettinem z Bialenii.

W jakim celu?

Image

Michał

Post by Michał »

Wyjaśnienia sobie kilku spraw, chyba, że już nie ma takiej potrzeby?
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Guedes de Lima

Post by Guedes de Lima »

Ekaton wrote:Wyjaśnienia sobie kilku spraw, chyba, że już nie ma takiej potrzeby?

Przyznam szczerze, że nie wiem których spraw miałoby to wyjaśnienie dotyczyć. W sensie, że ziem dawnej i niepodległej Sclavinii? Ja M. Wettina osobiście nie znam - przynajmniej tak mi się wydaje.

Image

Locked

Return to “Archiwum pałacowe”