Tablica Ogłoszeń Zgromadzenia Prokonsulów

Dział archiwalny organów publicznych Sclavinii
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Re: Ogłoszenia Prezydium Rady

Post by Guedes de Lima »

OvS wrote:ABCD!

Uprzejmie donoszę, że...
1) ...w najbliższym czasie, czyli może dziś, może jutro, odbędzie się sprzątanie forumowych grup Konsulatu.
2) ...nowy MDN szuka chętnych do objęcia miejsca w PKOJ. Praca lekka, przyjemna, w młodym, ambitnym zespole, dobrze płatna, więc polecam. Zgłoszenia poproszę w tym wątku (tak będzie dla was wygodniej) lub do mnie na PK (tak będzie czyściej i wygodniej dla mnie). Kto pierwszy, ten lepszy.
3) ...przejąłem dziś Sclavinię w DSG, więc wszelkie zapytania o hajsy proszę kierować do mnie.
4) ...zapowiadam także sprzątanie w sclavińskich instytucjach, kto chciałby być zatrudniony w jakiejś, zapraszam również do mnie.
5) ...zupa uzupełniona i prędko jej nie zabraknie.
6) ...nadal poszukiwani są chętni na stanowisko Prokuratora i szefa Waffen-OK. Zgłoszenia, tu też bez niespodzianek, też do mnie.

Okej, to wszystko. Dalej, panowie, ciśniemy.

Ad:1 Rozumiem, że układ forum zostaje bez zmian? Osobiście niczego bym nie zmieniał... z nadzieją, że do Konsulatu Sclavinii przybędą tłumy imigrantów i rozruszają poszczególne działy i instytucje. No co?
Ad:2 Myślę, że w chwili obecnej wolę skoncentrować się na doglądaniu Sclavinii i próbie "podtrzymywania" aktywności. Nie mam możliwości czasowych, by ogarnąć etat w PKOJ.
Ad:3 W czym pomóc?
Ad:4 Krótko - SIH. Misja trwa...
Ad:5 -
Ad:6 Szefem Waffen-OK powinien zostać Emil IMO. Na Prokuratora mógłbym się zgodzić ale pod warunkiem, że ktoś mi wytłumaczy pewne zasady, etc. Wybiegłem z obiegu już lata temu i nawet nie umiem rozporządzenia do DP dodać.

Mamy stan osobowy jaki mamy - jest nas trzech. LKilka rzeczy ode mnie:

1. Zostawiamy Konsulat? [wg. mnie: tak]
2. Zostawiamy obowiązujące akty prawne? [wg. mnie: tak]
3. Co dalej z ideą Ostatecznej Krucjaty? [wg. mnie: mam mieszane uczucia - 50/50]

Myślę, że to są podstawy od których powinniśmy wyjść.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
OvS
Gadu-Gadu: 0

Post by OvS »

Ad:1 Rozumiem, że układ forum zostaje bez zmian? Osobiście niczego bym nie zmieniał... z nadzieją, że do Konsulatu Sclavinii przybędą tłumy imigrantów i rozruszają poszczególne działy i instytucje. No co?

Lepszego układu forum już raczej nie wymyślimy, zresztą, po co kombinować któryś to już raz w ciągu kilku miesięcy. :P
Ad:3 W czym pomóc?

Tu akurat w niczym, piszę informacyjnie.
Ad:4 Krótko - SIH. Misja trwa...

Raczej chodziło mi o to, że powywalam nieaktywnych od dawna i takich, którzy mają różne uprawnienia, które im już nie przysługują. Ogólnie zabawa w sprzątaczkę.
Ad:6 Szefem Waffen-OK powinien zostać Emil IMO.

Właśnie piszę o tym Waffen-OK z nadzieją, że wpadnie na to i się zgłosi. :P
Na Prokuratora mógłbym się zgodzić ale pod warunkiem, że ktoś mi wytłumaczy pewne zasady, etc. Wybiegłem z obiegu już lata temu i nawet nie umiem rozporządzenia do DP dodać.

Na prokuratora nie ma póki co parcia. Przyczyna jest prosta — nie mamy ustawy o finansach, więc teoretycznie wszelkie rzeczy, którymi się mógłby prokurator zająć, nie istnieją.
DP jest straszny, ale bez przesady, trochę to opiszę, jak będę miał chwilę — teraz tu jestem z doskoku. Może późnym wieczorem.
1. Zostawiamy Konsulat? [wg. mnie: tak]

Nie ma co kombinować.
2. Zostawiamy obowiązujące akty prawne? [wg. mnie: tak]

Nie przeżyję czwartego przepadu prawa w tym roku. :D
3. Co dalej z ideą Ostatecznej Krucjaty? [wg. mnie: mam mieszane uczucia - 50/50]

Niech sobie obecna w tle, nie szkodzi, a byle zawołanie NTOK cieszy. Swoją drogą, skoro już pozostali tu sami Sclavińczycy, mamy nawet Emila, można pójść trochę w stronę jakiegoś turbosclavinizmu.
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
Guedes de Lima

Post by Guedes de Lima »

Emil?

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
OvS

Post by OvS »

CWSW!

Dwie krótkie sprawy.
1) Sclavinia, według SISS, w sierpniu była na drugim miejscu, jeśli chodzi o aktywność w samorządach. Gratulacje i w ogóle.
2) Dziś zyskałem dostęp do GAP, nadawania obywatelstw i punktów za aktywność, więc można powiedzieć, że mam właśnie pełnię władzy w Konsulacie. :P
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
Guedes de Lima

Post by Guedes de Lima »

Byliśmy drudzy - początek sierpnia faktycznie był świetny. Pogratulować tylko. Bylebyśmy tylko we wrześniu nie rąbnęli.

Image

OvS

Post by OvS »

Aha, chciałbym również przypomnieć, że 20 września, czyli już niedługo kończy się kadencja Prezydium Rady.
Guedes de Lima

Post by Guedes de Lima »

OvS wrote:Aha, chciałbym również przypomnieć, że 20 września, czyli już niedługo kończy się kadencja Prezydium Rady.

I co dalej - pytam szczerze, hę?

Image

Malcher Estery Naw

Post by Malcher Estery Naw »

Odświeżam sprawę. Kiedy prawo zostanie dopełnione w tym zakresie?
Image
Guedes de Lima

Post by Guedes de Lima »

Malcher Estery Naw wrote:Odświeżam sprawę. Kiedy prawo zostanie dopełnione w tym zakresie?

Starosarmackie władze się tym zajmą po połączeniu.

żartuję.

Image

Guedes de Lima

Post by Guedes de Lima »

Szanowne Prezydium,

Wystąpiłem z wnioskiem do Rady Ministrów o zmianę włodarza Konsulatu Sclavinii. Uprzejmie proszę o poparcie w tej sprawie. Nie chcę, by z tego tytułu wynikały jakiekolwiek wątpliwości. Uważam, że samorząd nie powinien pozostawać w rękach osoby nie pełniącej żadnej funkcji publicznej w Konsulacie, jak również mieszkającej poza jego granicami. Z góry dziękuję.

Image

Locked

Return to “Archiwum pałacowe”