Tablica Ogłoszeń Zgromadzenia Prokonsulów

Dział archiwalny organów publicznych Sclavinii
Roland

Re: Tablica Ogłoszeń Zgromadzenia Prokonsulów

Post by Roland »

Szanowni!

W dniu dzisiejszym nadałem obywatelstwo panu Tymoteuszowi von Hohenzollernowi oraz odebrałem obywatelstwo panu Juanowi Dominguezowi, w związku z utratą obywatelstwa sarmackiego. Wszystkie informacje w Dz. P. i w KEO w Odolanisie.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Roland

Post by Roland »

Szanowni!

W dniu dzisiejszym podpisałem i ogłosiłem w Dzienniku Praw Ustawę Rady Konsulatu Sclavinii o Sclavińskim Urzędzie Architektury. Z chwilą wejścia ustawy w życie w skład SUA z mocy prawa powołany został pan Roland Heach-Romański, jako jedyny na chwilę obecną autor Odolanisa. Czcigodny architekt złożył wymagane prawem oświadczenie, dzięku czemu skutecznie objął funkcję Architekta.

Powołałem również Głównego Architekta Konsulatu, zgodnie z procedurą ustawową. Ponad to, wystąpiłem do Rady Ministrów z wnioskami o dokonanie zmian na forum centralnym oraz ozmianę nazwy instytucji.

Z chwilą wykonania wniosków przez Radę Ministrów (mam nadzieję, że zostaną one rozpatrzone pozytywnie!) zakończy się Konsularna rola nad wykonaniem ustawy. Z tego miejsca życzę nowemu Głównemu Architektowi Konsulatu samych sukcesów nad tworzeniem i rozwojem sclavińskich systemów informatycznych!

Image
Roland

Post by Roland »

Szanowni!

W dniu dzisiejszym powołałem Pana Tymoteusza von Hohenzollerna na urząd Prokonsula Propagandy. Do zadań jakimi zajmował się będzie nowy członek Zgromadzenia Prokonsulów należeć będzie prowadzenie polityki informacyjnej Konsulatu Sclavinii oraz wdrażanie i zapoznawanie nowych mieszkańców Księstwa Sarmacji z Konsulatem Sclavinii.

Na pochwałę zasługuje fakt, że Pan von Hohenzollern sam, oddolnie wyszedł z inicjatywą i chęcią objęcia w/w funkcji. Oczywiście z wszystkich sił będę wspierał Pana Prokonsula w jego działaniach. Chciałbym również życzyć mu sukcesów na nowej drodze kariery zawodowej w Sclavinii.

Image
Roland

Post by Roland »

CWSW!

Zawiadamiam, że w dniu dzisiejszym, po uzyskaniu zgody Rady Konsulatu Sclavinii wydałem rozporządzenie w sprawie orderów i odznaczeń państwowych. Prawdopodobnie dzisiaj w godzinach wieczornych złożę stosowny wniosek do NIA o dodanie w/w orderów i odznaczeń do systemu informatycznego Księstwa Sarmacji.

NTOK!

Image
Roland

Post by Roland »

CWSW!

Zawiadamiam, że w dziś powołałem pana Rafała Sokołowicza na funkcję Prezesa Kolegium Nauk Przyrodniczych.

NTOK!

Image
Roland

Post by Roland »

CWSW!

Zawiadamiam, że w dziś powołałem pana Wincentego Wałachowskiego na funkcję pełniącego obowiązki Rektora Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda.

NTOK!

Image
Roland

Post by Roland »

CWSW!

Zawiadamiam, że w związku z utratą obywatelstwa sclavińskiego przez Prokonsula Propagandy Tymoteusza von Hohenzollerna, byłem zmuszonyzdjąć go z funkcji. Gdyby ktoś był chętny objąć to stanowisko - zapraszam na priv.

NTOK!

Image
Yennefer
Gadu-Gadu: 0

Post by Yennefer »

CWSW!

Zawiadamiam, że w dniu dzisiejszym powołałam na urząd Prokonsula Oświeconego Prawa Wielce Szanownego pana Rolanda Hech-Romańskiego, któremu powierzam tworzenie projektów ustaw i uchwał zgodnie z wytycznymi.

NTOK!
[img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/KPwMuWHz.png[/img](-)Yennefer v-hr. Heach
OvS

Post by OvS »

Kradnę wątek (choć mój), taki informacyjny się przyda.

Informuję o nadaniu obywatelstwa sclavińskiego Młynkowi markizowi Kawowemu.

(–) Otto von Spee-Asketil
Konsul Sclavinii
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
OvS

Post by OvS »

Powołałem właśnie JKW Helwetyka Romańskiego na Wicekonsula Sclavinii, gdyż okazuje się, że prawdopodobnie przez następny tydzień, góra dwa, będę nieobecny, z wyjątkiem sobotniej koronacji.

(–) Otto von Spee-Asketil
Konsul Sclavinii
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna
Locked

Return to “Archiwum pałacowe”