REGULAMIN DZIAŁU: zasady i informacje podstawowe

Dyskusje dotyczące narracyjnego życia stolicy Królestwa Baridasu
Forum rules
Image
ALMERSKA KOMUNIKACJA MIEJSKA
Locked
User avatar
Sierg
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2013, o 20:39

REGULAMIN DZIAŁU: zasady i informacje podstawowe

Post by Sierg »

REGULAMIN DZIAŁU


Drogi Przybyszu,
Znajdujesz się w dziale Królewskiego Miasta Almera - stolicy Królestwa Baridasu. Jest to wyjątkowe miejsce na naszym forum, gdzie możesz w pełni narracyjnie odgrywać swoje wirtualne życie. Pisząc jednak w tym miejscu, akceptujesz niniejszy regulamin.


  • Dział moderowany jest przez Almerską Komunikację Miejską. Aby uzyskać możliwość wypowiedzi, musisz zakupić bilet. Lista wydanych biletów znajduje się tutaj.
  • W niniejszym dziale wypowiedzi muszą stanowić narrację. Wszelkie inne - normalne - tematy należy poruszać w Domenie Królewskiej.
  • Jesteśmy kreatywni - Ty również tworzysz to miejsce. Pamiętaj jednak, aby przed założeniem nowego tematu, skonsultować się z władzami Almery. Służy do tego ten wątek.
  • W przypadku złamania prawa Księstwa Sarmacji, karę wykonuje się identycznie jak w przypadku przestępstwa/wykroczenia w innym miejscu na Forum Centralnym.
  • Moderator działu ma prawo usunąć Twoją wypowiedź, jeżeli uzna, że jest niezgodna z tutejszym klimatem. Jeżeli jednak stosujesz się do wymienionych zasad, wiedz, że Ciebie to nie spotka.
  • Co dwa tygodnie wypłacana jest premia (w libertach) dla najaktywniejszych. Muszą być jednak zameldowani, a każda kolejna posiadłość prywatna zwiększa ich wynagrodzenie.

    Niniejszy regulamin może zostać zmieniony.
Locked

Return to “Królewskie Miasto Almera”