Almerski Urząd Pracy

Dyskusje dotyczące narracyjnego życia stolicy Królestwa Baridasu
Forum rules
Image
ALMERSKA KOMUNIKACJA MIEJSKA
Locked
User avatar
Sierg
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2013, o 20:39

Almerski Urząd Pracy

Post by Sierg »

Urząd Królewskiego Miasta Almera,
Kompleks Pałacowy, ulica Monarchofaszyzmu Baridajskiego 2


URZĄD PRACY
W tym miejscu możesz wybrać swoją wymarzoną ścieżkę kariery.


Czym jest praca narracyjna w Almerze?
KMA oferuje Tobie dodatkową możliwość zarobku niemałej sumy libertów. Jeżeli nie chcesz ograniczać się do wymęczającej pracy fizycznej, za którą nie zawsze otrzymasz wynagrodzenie z Funduszu Pracy, wybierz jedną z naszych ofert. Twoim obowiązkiem będzie od tego momentu sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków, które najczęściej ograniczają się regularnego opisywania dnia w pracy. Cóż mogłoby być prostsze!

Jak często otrzymam wynagrodzenie?
Pensja będzie wpływała na Twoje konto co tydzień, a w przypadku problemów urzędniczych w przeciągu maksymalnie dwóch tygodni. Masz stuprocentową pewność stałego dochodu.

Jak duże będzie moje wynagrodzenie?
Zależy to od wybranej przez Ciebie pracy oraz zaangażowania. Jeżeli wykażesz się kreatywnością, możesz być pewien, że nie ominą Ciebie niemałe premie!


GASTRONOMIA

Chciałbyś zostać kucharzem lub pracować przy zaopatrywaniu lokalnych kantyn? Sprawdź, co mamy dla Ciebie do zaoferowania!

 1. Szef kuchni
  Jest to odpowiedzialne stanowisko, od którego w głównej mierze zależy funkcjonowanie kantyny lub restauracji. Wymagana jest niebywała aktywność oraz sumienność wykonywania pracy. Dużym plusem jest również frekwencja w pracy - im częściej, tym lepiej!
  Pensja: 120Ⱡ/dzień — szansa na podwyżki; w przypadku zwykłego podbijania karty, pensja może zostać obcięta nawet o połowę
 2. Pomoc kuchenna
  Nawet najlepsi kucharze nie poradzą sobie bez pomagierów, którzy przygotują produkty, a następnie pozmywają przyrządy kucharskie. Choć nie jest to praca prosta, tak nie wymaga się od tego typu pracowników wielkiej odpowiedzialności. Kto wie, może szef przymknie oko na lenistwo w pracy?
  Pensja: 80Ⱡ/dzień
 3. Kontroler jakości produktów
  Niechaj drży szef kuchni, oto nadchodzi jego zmora! Każdy produkt w tego typu miejscu pracy musi zostać dogłębnie skontrolowany. Nieświeżość, robaki, zgnilizna? Toż to niedopuszczalne! Plusem tej pracy jest jednak to, że kontrole nie muszą być przeprowadzane zbyt często.
  Pensja: 75Ⱡ/dzień — zależność od wydarzeń losowych

Zapraszamy serdecznie,
Karczma „Pod Rarógiem”


ALMERSKA KOMUNIKACJA MIEJSKA

Porzuć nieznośną robotę w biurze, zostań pracownikiem największego przedsiębiorstwa w Almerze!

 1. Kierowca
  Dziesiątki, setki, tysiące klientów! Poczuj się odpowiedzialny za przewiezienie dużej ilości pasażerów. Jeżeli znasz się na zegarku, jesteś osobą odpowiedzialną i gotową na różnorakie przygody, jest to oferta właśnie dla Ciebie! Wiedz jednak, że w tej pracy nie ma zmiłuj... albo przychodzisz regularnie, albo wylatujesz!
  Pensja: 120Ⱡ/dzień — szansa na podwyżki; w przypadku zwykłego podbijania karty, pensja może zostać obcięta nawet o połowę
 2. Mechanik
  Niestety, sprzęt mechaniczny słynie z tego, że czasem należy wykonać drobny przegląd techniczny. Wymiana śrubek, naoliwianie, prowadzenie magazynu zapasowych opon. Nic wielkiego, a zarobić można.
  Pensja: 80Ⱡ/dzień
 3. Kontroler biletów
  Zostań osobą znienawidzoną w całym mieście! AKM potrzebuje odważnych osób, które bezlitośnie ukarzą gapowiczów.
  Pensja: 75Ⱡ/dzień — zależność od wydarzeń losowych

Zostań jednym z nas,
Almerska Komunikacja Miejska


RÓŻNE

Bądź wolny, pracuj na świeżym powietrzu!

 1. Błazen
  Myślisz, że to żart? Ależ oczywiście, że nie! Miasto poszukuje profesjonalnego błazna, który zajmie się rozbawianiem mieszkańców w każdy weekend. Wymagane jest wyjątkowe poczucie humoru.
  Pensja: 200Ⱡ/dzień + strój dziwaka
 2. Ogrodnik
  Stolica wielkiego Królestwa musi być wyjątkowo zadbana. Lubisz bawić się w ogrodzie? Niech stanie się to Twoim obowiązkiem! Zrób niespodziankę tutejszym chwastom, przytnij krzewy na Placu Baridajczyków, a także pozagrabiaj liście w lokalnym parku. Wszystko na świeżym powietrzu!
  Pensja: 80Ⱡ/dzień
 3. Sprzątacz
  Niektórzy się śmieją, inni cenią. Faktem jest jednak to, że ktoś nasze miasto musi sprzątać. Jeżeli nie straszne Ci zapachy z miejskich śmietników, nie boisz się latać z miotłą po chodnikach, jest to praca specjalnie dla Ciebie!
  Pensja: 75Ⱡ/dzień — zależność od wydarzeń losowychWyżej wymienione obowiązki wykonywane są w miejscach (tematach) zgodnie z podanymi linkami (pracodawcami). Podania o przyjęcie na dane stanowisko należy składać w niniejszym wątku.
User avatar
Sierg
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2013, o 20:39

Re: Almerski Urząd Pracy

Post by Sierg »

Urząd Pracy zawiadamia, że osoby, które skorzystają z ww. ofert pracy i zarejestrują się jako pracownicy w przeciągu najbliższych 5 dni, zatrudnieni zostaną z podwójną stawką wynagrodzenia.
(—) Siergiusz frustrat Asketil
były Kanclerz, Prefekt Generalny, Hrabia
obecnie szachista
Locked

Return to “Królewskie Miasto Almera”