Projekt uchwały o odwołaniu Konsula

Archiwum Senatu i Rady, zakończone debaty i głosowania.
Forum rules
Image
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A
Locked
Cudzoziemiec 1

Projekt uchwały o odwołaniu Konsula

Post by Cudzoziemiec 1 »

Wysoka Rado,

Na podstawie art. 8 ust. 1 pkt. 4 Konstytucji Konsulatu Sclavinii wnoszę do Rady Konsulatu Sclavinii o uchwalenie następującej uchwały:

Rada Konsulatu Sclavinii wypełniając swe najważniejsze obowiązki dbania o dobrobyt Konsulatu i ciągłość władzy na terytorium Konsulatu; mając na uwadze, że Konsul Sclavinii Yennefer von Witcher nie wykazuje zainteresowania sprawami jej powierzonymi, jest nieobecna, oraz, że zaocznie wniosła o skrócenie jej kadencji; niniejszym odwołuje Konsul Yennefer von Witcher z pełnionej przez nią funkcji Konsula Sclavinii w trybie natychmiastowym.

Jestem przekonany, że projekt uchwały nie wymaga większego uzasadnienia. Wnoszę o możliwie prędkie przejście do procedowania nad nim.
AFvTD
Gadu-Gadu: 0

Re: Projekt uchwały o odwołaniu Konsula

Post by AFvTD »

Szanowni Sclavinczycy

Od złożenia projektu minęło już 3 dni i nikt nie zainteresował się nim. Może to pora zainteresować się wkoncu samorządem oraz zadziałać co nieco? Ja wiem że real może być dotkliwy, ale żeby dotknąć conajmniej 10 osób jednocześnie? Czy to troche nie przesada? Tym bardziej że niektórych Sclavinczykow widuje na Discordzie prawie że codziennie. Jeżeli nie ma komu zacząć, to może zacząć samemu?/przedstawić sprawę JKM?/Zrobić zamach na władze i samemu ja przejąć?

Jesteście wyjątkowym samorządem, nie zaprzepaszczajcie dziedzictwa Odwołana Zwitariusza

NIECH TRWA OSTATECZNA KRUCJATA!
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Drogi Jihymedzie. Jesteśmy też samorządem, w którym przestrzegamy prawa. Po szczegóły dlaczego ta i inne sprawy wiszą odsyłam Cię do DP i konstytucji naszego samorządu.
Guedes de Lima
Gadu-Gadu: 6400192

Post by Guedes de Lima »

Cóż... nic nie może przecież wiecznie trwać. Realioza psia kość. Popieram.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Image

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Roland

Post by Roland »

W związku z bezprzedmiotowością projektu uchwały odstępuję od rozpoczęcia pierwszego czytania i zamykam temat.

R. H-R, Prefekt Sclavinii
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Image
Locked

Return to “Archiwum”