W Almerze panuje głód!

Archiwa Urzędu Miasta, ulica Monarchofaszyzmu Baridajskiego 1
Andronik
Gadu-Gadu: 0

Re: W Almerze panuje głód!

Post by Andronik »

Laurencjusz wrote:A ktoś proponował banany? W Ciuad de Bravo jest ich tyle, że mało kto je spożywa i wszystko idzie na eksport. W Baridasie każdy wie, że CdB jest znane z innych specjałów ;)

Ależ oczywiście, JO Wicekrólu. Pamiętam jak lata temu bawiłem w nocnych klubach Ciuad de Bravo i graliśmy w taką grę towarzyską. Mieliśmy trzy skrzynki bananów i próbowaliśmy przed otwarciem zgadnąć, co jest w każdej z nich. Mój serdeczny przyjaciel, JKW Markus Arped obstawił kokę w środkowej — no i się nie mylił. Czysta i biała jak mąka, a pyszna i słodka dla zmysłów jak matczyne mleko!

Taaak, tamtej nocy musieliśmy wzywać służbowy helikopter żeby zabrał nas z powrotem do pałacu. Chociaż przyznaję, że pilot trochę się zdziwił gdy usłyszał od Siergiusza, że chcemy lecieć na księżyc.
/—/ Andronik, baron Grani
Dumny Sclavińczyk | Honorowy Baridajczyk
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Post by Laurẽt »

Tak. To były bardzo ciekawe czasy, które dobrze pamiętam, a mi dwudziesego czwartego minie trzy lata jak dostałem CdB w zarząd od JKW Piotra Ii Grzegorza :)

W Ciuad de Bravo nie znają głodu.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Filip I Gryf
Gadu-Gadu: 67831896

Post by Filip I Gryf »

Znów idzie głód...

Rząd JKM przystępuje do załatwienia tejże sprawy, aby zaopatrzenie przychodziło o czasie. Informacje wkrótce.
Image
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff

ImageImageImageImageImageImage
Locked

Return to “Archiwum Królewskiego Miasta”