Wniosek o dział

W tym miejscu znajdują się wszystkie wnioski, które dotyczyły zmian na Forum Centralnym
Ludwik Tomović

Wniosek o dział

Post by Ludwik Tomović »

Szanowna Rado Ministrów,

Proszę o utworzenie działu Opactwo Teplickie a w nim poddziały Klasztor Jezuitów i Katedra pw. św. Dominika

Myślę, że najlepszym umiejscowaniem powyższych będzie dział "Kultura, sport i nauka" na forum Federacji Slawonii
ImageImageImageImageImage

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Helwetyk

Re: Wniosek o dział

Post by Helwetyk »

Ludwik Tomović wrote:Proszę o utworzenie działu Opactwo Teplickie a w nim poddziały Klasztor Jezuitów i Katedra pw. św. Dominika. Myślę, że najlepszym umiejscowaniem powyższych będzie dział "Kultura, sport i nauka" na forum Federacji Slawonii […]

Strona główna forum → Życie w sarmackich krainach → Konsulat Sclavinii → Przestrzeń publiczna → Federacja Slawonii → Kultura, sport i nauka → Opactwo Teplickie → Klasztor/Katedra.

Strona główna forum → Życie w sarmackich krainach → Królestwo Baridasu → Władze Królestwa → Zamek Królewski → Pomieszczenia zamkowe → Sala Kapłańska.

Błagam, proszę, apeluję o opamiętanie. Nas jest czterdzieści.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Ludwik Tomović

Post by Ludwik Tomović »

Helwetyk wrote:Strona główna forum → Życie w sarmackich krainach → Konsulat Sclavinii → Przestrzeń publiczna → Federacja Slawonii → Kultura, sport i nauka → Opactwo Teplickie → Klasztor/Katedra.

Strona główna forum → Życie w sarmackich krainach → Królestwo Baridasu → Władze Królestwa → Zamek Królewski → Pomieszczenia zamkowe → Sala Kapłańska.

Nie jest to tak właściwie mój wniosek, a Opata Teplickiego, IMO jeden dział też wystarczy, ale zobowiązałem się że prośbę przekażę, więc słowa dotrzymałem

/-/

Helwetyk

Post by Helwetyk »

Ludwik Tomović wrote:

Nie jest to tak właściwie mój wniosek, a Opata Teplickiego, IMO jeden dział też wystarczy, ale zobowiązałem się że prośbę przekażę, więc słowa dotrzymałem

Przechodząc do części merytorycznej, gorąco rekomenduję „wykopanie” związków wyznaniowych spod wielu podkategorii oraz założenie po jednym dziale w kategorii dostępnej z poziomu strony głównej forum (ma się rozumieć, ze stosownym dla regionu obrandowaniem).
Piotr III Łukasz

Post by Piotr III Łukasz »

Helwetyk wrote:Przechodząc do części merytorycznej, gorąco rekomenduję „wykopanie” związków wyznaniowych spod wielu podkategorii oraz założenie po jednym dziale w kategorii dostępnej z poziomu strony głównej forum (ma się rozumieć, ze stosownym dla regionu obrandowaniem).

O, i to jest pomysł. Porządkujmy, upraszczajmy
(—) Piotr III Łukasz
książę Sarmacji
Ojciec Założyciel Księstwa Sarmacji
Piccolomini
Gadu-Gadu: 65547343

Post by Piccolomini »

Helwetyk wrote:
Ludwik Tomović wrote:

Przechodząc do części merytorycznej, gorąco rekomenduję „wykopanie” związków wyznaniowych spod wielu podkategorii oraz założenie po jednym dziale w kategorii dostępnej z poziomu strony głównej forum (ma się rozumieć, ze stosownym dla regionu obrandowaniem).

Popieram!
KJAF
Gadu-Gadu: 0

Post by KJAF »

Poczekam na uzupełnienie wniosku w przedmiocie informacji, czy coś zmieniamy czy zostaje jak jest.
Ludwik Tomović

Post by Ludwik Tomović »

@Piccolomini

/-/

Piccolomini
Gadu-Gadu: 65547343

Post by Piccolomini »

Jeżeli jest możliwe "wykopanie" działu Opactwo Teplickie z poddziałami Klasztor Jezuitów i Katedra pw. św. Dominika z podkategorii i danie ich na na forum główne, to jestem za (koncepcja JKW Helwetyka).
Helwetyk

Post by Helwetyk »

Piccolomini wrote:Jeżeli jest możliwe "wykopanie" działu Opactwo Teplickie z poddziałami Klasztor Jezuitów i Katedra pw. św. Dominika z podkategorii i danie ich na na forum główne, to jestem za (koncepcja JKW Helwetyka).

Moją koncepcją jest jeden dział, Opactwa, bez dalszych podziałów, ale za to lepiej widoczny. ;-)
Locked

Return to “Archiwum wniosków dotyczących Forum Centralnego”