Grupa D: Sarmacja - Abachazja 2:0

XIII V-Mundial w Księstwie Sarmacji! Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Locked
User avatar
Cudzoziemiec 1
Posts: 8782
Joined: 3 Oct 2013, o 13:19

Grupa D: Sarmacja - Abachazja 2:0

Post by Cudzoziemiec 1 »

W dzisiejszym spotkaniu mundialowym Sarmacja spotkała się na niegościnnym gruncie z Abachazją. Mecz zakończył się wygraną Sarmatów 2:0.

Spotkanie było nudne. Przez cały mecz przeważali gracze Księstwa, udało im się stworzyć w sumie 7 sytuacji podbramkowych, strzelić 2 gole (w 14 i 34 minucie). Nikt w KS tym razem nie doznał kontuzji - co jest chyba największym sukcesem tego spotkania. Na listę strzelców wpisali się kolejno Nunes i oczywiście Duffy.

"Nasza forma wciąż nie jest optymalna. Potrzebujemy czasu by drużynę doprowadzić do pożądanego poziomu. Przejmując ją tuż przed mundialem było ciężko. Teraz powoli jest coraz lepiej. Dziś dobrym dla nas wynikiem zakończył się mecz Parlandii (wygraliśmy z nią) z Al Rajnem (zremisowaliśmy), w którym Ci pierwsi dokopali bez dyskusyjnie Synom Wielbłądów".

W tej chwili Sarmacja zajmuje 2 pozycję w tabeli grupy tracąc tylko 3 punkty do proawdzącej La Palmy. Tuż za nami uplasowała się Parlandia. Przypomnijmy, że w spotkaniu z Parlandią Sarmaci odnieśli zwycięstwo 5:0. Kolejne spotkania, które rozegramy to:
7.10 - z Abachazją (u siebie)
11.10 - z Al Rajnem (u siebie)
14.10 - z Parlandią (u nich)
21.10 - z La Palmą (u nich)

Najprawdopodobniej najbliższa kolejka zdecyduje o tym kto awansuje do kolejnej fazy rozgrywek.
Locked

Return to “XIII V-Mundial - Baridas i Sclavinia”