Grupa D: Sarmacja - Parlandia 2:0 - runda rewanżowa

XIII V-Mundial w Księstwie Sarmacji! Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Locked
User avatar
Cudzoziemiec 1
Posts: 8782
Joined: 3 Oct 2013, o 13:19

Grupa D: Sarmacja - Parlandia 2:0 - runda rewanżowa

Post by Cudzoziemiec 1 »

Już tylko kroczek dzieli nas od awansu do kolejnej rundy v-Mundialu. W dniu dzisiejszym pokonaliśmy na wyjeździe Parlandię 0:2! Bramki dla Sarmacji zdobywali: w 65 minucie, po pięknym wrzucie z rzutu rożnego Olov Eggert, korner wykonywał Winston Purse; oraz w 80 minucie po pięknym wrzucie na główkę strzelcem gola był Winston Purse, a asystował mu Romão Atlântico.

"Bardzo cieszymy się z tego wyniku. Nie braliśmy pod uwagę innego rozstrzygnięcia, musieliśmy to spotkanie wygrać. La Palma na szczęście również swój mecz wygrała i dzięki temu zachowujemy bezpieczną przewagę nad goniącym nas Al Rajnem. Dzięki temu teoretycznie możemy przegrać kolejne spotkanie, chociaż oczywiście zrobimy wszystko by do tego nie doszło". - powiedział po spotkaniu selekcjoner sarmackiej reprezentacji Von Thorn.

Sytuacja w grupie powoli się klaruje. Awansuje na pewno La Palma - przed nimi jeszcze dwa spotkania, z Parlandią i z Sarmacją. Praktycznie bez szans jest Parlandia (choć w teorii może zrównać się punktami z Sarmacją), głównie z uwagi na bilans bramkowy -4 (to aż 14 bramek różnicy w stosunku do Sarmacji). Al Rajn ostatnie spotkanie gra z Abachazją i raczej spotkanie to wygra - również wówczas zrówna się z Sarmacją w punktach, ale obecna różnica bramkowa to 13 bramek (Al Rajn ma bilans -3).

Sarmacki selekcjoner zapowiada walkę o wygraną z La Palmą. "Mamy rachunki do wyrównania z Miramontesem" - von Thorn przypomina niechlubny początek mundialu, w którym Sarmacja niespodziewanie uległa La Palmie na swoim terenie 0:2.
User avatar
Cysosz Zenek
Posts: 523
Joined: 29 Aug 2009, o 11:41
Gadu-Gadu: 1072942
Location: Rabka-Zdrój/Kraków
Contact:

Re: Grupa D: Sarmacja - Parlandia 2:0 - runda rewanżowa

Post by Cysosz Zenek »

2015-10-14 VRP - Dreamland 2 - 0 (1 - 0)

A to cieszy podwójnie ^^
ImageImageImageImage~~Ławica kaw. Żubrów h. Semafor~~ImageImageImageImage
Locked

Return to “XIII V-Mundial - Baridas i Sclavinia”