Rezygnacja z turnieju

Pierwszy Wszechsarmacki Turniej Quizwania — październik 2015 roku
Regulamin forum
Aktualnie rozgrywane rundy: 21–30. Organizator uprzejmie, ale stanowczo prosi o to, aby nie podawano wyników poza ustaloną kolejnością.
Termin trwającej serii rozgrywek upływa w piątek, 9 października 2015 roku, o godzinie 22.00.
Ivusia

Rezygnacja z turnieju

Post autor: Ivusia » 3 paź 2015, o 06:55

Drodzy, czasem niespodziewanie dzieje się coś w życiu, co z dnia na dzień je zaburza i już nie pozostawia takim jakie było. Mnie spotkało wielkie szczęście w nieszczęściu, bo dostalam pracę na etat w trakcie przygotowań do obrony dyplomu na uczelni. Z dnia na dzień muszę się przestawić z życia wolnego strzelca-kanapowca w osobę pracującą a dodatkowo dalej się uczącą oraz walczącą o dyplom (część z was zna moje plany) :shock: Wiem, że gra zajmuje chwilę, ale teraz musi zejść na daleki plan. Tak ciężko się rano ruszyć z wyrka a tutaj trzeba. Czeka mnie teraz czas próby, który zamierzam przejść. Wiecie, karta multisport itp.. (hehe ;p ;-)) Nośmy godnie herb Księstwa Sarmacji również w nieistniejącym realu. Niech wygra najlepszy.

A ja do was wrócę niebawem, gdy to wszystko ogarnę. :) Myślę, że koło 20go będę już miała ustabilizowaną sytuację.

Pozdrawiam was ciepło,
Proszę o przesyłanie mi pozytywnej sily na start,

Ivusia
Jesteś ostrym zawodnikiem.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Helwetyk

Re: Rezygnacja z turnieju

Post autor: Helwetyk » 3 paź 2015, o 07:16

Powodzenia!
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, chyba dyrektor Mennicy Eldorackiej,