Drugie lenno w profilu

Miejsce na wnioski dotyczące kont ftp/mysql, kont e-mail, przenosin artykułów, zmian danych w bazach i innych spraw niedotyczących funkcjonowania DSG.
Forum rules
Miejsce na wnioski dotyczące kont ftp/mysql, kont e-mail, przenosin artykułów, zmian danych w bazach i innych spraw niedotyczących funkcjonowania DSG.

W związku z nowelizacją Ustawy o Finansach Publicznych, informujemy, że:
  • Opłata za przeniesienie artykułu na inną instytucję (od sztuki) wynosi 1000 lt od artykułu i stanowi dochód Księcia. Zwolniony z opłaty jest artykuł, który spełnia łącznie następujące warunki:
    1. powstał za czasów funkcjonowania systemu Złota Wolność,
    2. jest umieszczony w Parku Stołecznym.
    * * *
  • Opłata za inne modyfikacje w systemie oraz w bazach danych, nie ujęte w powyższych ustępach wynosi od 540 lt do 25 000 lt w zależności od czasochłonności i stanowi dochód Księcia.

Opłaty należy uiszczać na konto Dworu Książęcego, ale dopiero po wskazaniu właściwej kwoty przez Radcę NIA rozpatrującego wniosek.
Locked
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508

Drugie lenno w profilu

Post by Hugo »

Jaśnie Oświeceni Radcowie!

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o sprawienie, aby w profilu pojawiły się także drugie nadania lenne. Otrzymałem drugie niemal 1,5 roku temu. Jak zauważyłem, chyba nikt nie ma drugiego lenna w profilu. Nie jest to sprawa życia lub śmierci, ani nie wiadomo, jak pilna, ale fajnie by było mieć to uwidocznione.

Jeśli mnie pamięć nie myli i jeśli to pomoże, to był kiedyś tworzony (raczej nie przez Was) "automatyczny" spis lenn/lenników.

Z poważaniem
Image
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Helwetyk

Re: Drugie lenno w profilu

Post by Helwetyk »

Wasza Książęca Wysokość!

Lenno zostało uwidocznione w profilu Waszej Książęcej Wysokości. Od strony systemu informatycznego możliwe jest dodanie do trzech lenn (w przypadku książąt-seniorów: do dwóch lenn). Co do zasady zatem sprawa należy do właściwości Dworu Książęcego.

Łączę wyrazy szacunku,

Image
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Locked

Return to “Referat ds. Obsługi Sarmatów”