Wniosek o zmianę nazwy poddziału fc

Miejsce na wnioski dotyczące kont ftp/mysql, kont e-mail, przenosin artykułów, zmian danych w bazach i innych spraw niedotyczących funkcjonowania DSG.
Forum rules
Miejsce na wnioski dotyczące kont ftp/mysql, kont e-mail, przenosin artykułów, zmian danych w bazach i innych spraw niedotyczących funkcjonowania DSG.

W związku z nowelizacją Ustawy o Finansach Publicznych, informujemy, że:
  • Opłata za przeniesienie artykułu na inną instytucję (od sztuki) wynosi 1000 lt od artykułu i stanowi dochód Księcia. Zwolniony z opłaty jest artykuł, który spełnia łącznie następujące warunki:
    1. powstał za czasów funkcjonowania systemu Złota Wolność,
    2. jest umieszczony w Parku Stołecznym.
    * * *
  • Opłata za inne modyfikacje w systemie oraz w bazach danych, nie ujęte w powyższych ustępach wynosi od 540 lt do 25 000 lt w zależności od czasochłonności i stanowi dochód Księcia.

Opłaty należy uiszczać na konto Dworu Książęcego, ale dopiero po wskazaniu właściwej kwoty przez Radcę NIA rozpatrującego wniosek.
Locked
Santi Vilarte
Gadu-Gadu: 22431857

Wniosek o zmianę nazwy poddziału fc

Post by Santi Vilarte »

Szanowna Izbo,

zwracam się z wnioskiem o zmianę nazwy poniższego poddziału Hasselandzki Dom Młodzieżowy:

http://fc.sarmacja.org/viewforum.php?f=795

na Dom Języka Hasselandzkiego, oraz w razie potrzeby, o wskazanie należnej opłaty za dokonanie tej czynności.
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
b. poseł,
Lord Szambelan KH,
Mer Angemontu
TBC
Filip I Gryf
Gadu-Gadu: 67831896

Re: Wniosek o zmianę nazwy poddziału fc

Post by Filip I Gryf »

Szanowni Radcy,
Wnioskodawco,

Pozwolę wtrącić swoje 3 grosze. Zmiany na FC dokonuję RM, więc dokonam tego w ciągu najbliższych 10 minut. Tak tylko przypominam i żeby Radcy nie martwili się o to.

Kłaniam się.
Image
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff

ImageImageImageImageImageImage
Santi Vilarte
Gadu-Gadu: 22431857

Post by Santi Vilarte »

To w takim razie moja pomyłka, wzorowałem się na podobnym, archiwalnym wniosku o utworzenie poddziału, gdzie wnioskodawca uzyskał zgodę RM, natomiast czynności dokonała NIA - tutaj uznałem, że zmiana jest na tyle drobna, że nie ma konieczności akceptu rządu. Ale ok, będę pamiętał.
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
b. poseł,
Lord Szambelan KH,
Mer Angemontu
TBC
Filip I Gryf
Gadu-Gadu: 67831896

Post by Filip I Gryf »

A to w sumie ciekawe. Przyznam, że nie wiedziałem, ale cóż. Jeśli mojapomyłka to przepraszam, ale już zrobiłem. I już nie zaśmiecam wątku.
Image
Książę Sarmacji

Z domów Helyanve-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff

ImageImageImageImageImageImage
anglov

Post by anglov »

W ramach pomocy wielce zapracowanym Radcom: organem odpowiedzialnym za zarządzanie Forum Centralnym jest Rada Ministrów. To że Radcy pomagali gdy Kanclerz nie umiał zrobić nic sam (wliczając w to uzyskanie wotum zaufania Sejmu) to jest wyłącznie dobra wola Radców.
Andrzej Fryderyk
Książę Sarmacji
Locked

Return to “Referat ds. Obsługi Sarmatów”