Zapytanie ws. podpisu

Dział dedykowany mieszkańcom i obywatelom Księstwa Sarmacji, w którym mogą zadawać pytania Radzie Ministrów.
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Re: Zapytanie ws. podpisu

Post by Laurẽt »

Wielmożny Wicehrabio,

Czy dwa podpisy pod podaniem do Rady MInistrów, to nie jest nadużycie, które powinno być ścigane przez Prefekturę?

Sierg wrote:To nie podpis, to cytat. :)

Sam wstawiłem ten cytat. Wynika z niego ilość złożonych przez Wielmożnego podpisów. Rozumiem, że to kontynuowanie tematu z pominięciem własnych pomyłek służy wytapianiu czasu, którego Wielmożny chyba ma w nadmiarze. Proszę o konkrety, albo lepiej niech Wielmożny uda się do kawiarni kulturalnej na gorącą czekoladę. Podniesiony poziom endorfin ukoi nerwy, a mi da trochę czasu na dokończenie spraw urzędowych.

(—) Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Laurencjusz MaHi at Atera
Sierg

Post by Sierg »

Panie Ministrze wicehrabio Spraw Wewnętrznych i Administracji, pełniący funkcję Laurencjusza Ma Hi at Atery,

Może ja jestem głupi, ale nie potrafię zrozumieć powyższej wiadomości. Nie wiem co Pan Minister bierze, ale sugeruję to odstawić. Oczekuję odpowiedzi na pytanie, a nie podejmowania próby zidiocenia dyskusji.
(—) Siergiusz frustrat Asketil
były Kanclerz, Prefekt Generalny, Hrabia
obecnie szachista
Cudzoziemiec 1

Post by Cudzoziemiec 1 »

Panie Ministrze, proszę odpowiedzieć na pytanie postawione na wstępie i nie wdawać się w pozbawione sensu polemiki z pańskim interlokutorem.
Laurẽt
Gadu-Gadu: 0

Post by Laurẽt »

Szanowny Kanclerzu,
Wielmożny Wnioskodawco,

Na pytanie "dlaczego Szanowny Pan Minister podpisuje się w niestandardowej formie?!", udzielam następującej odpowiedzi: podpisuję się standardowo.

Image

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Laurencjusz MaHi at Atera
Vladimir

Post by Vladimir »

Laurencjusz wrote:Szanowny Kanclerzu,
Wielmożny Wnioskodawco,

Na pytanie "dlaczego Szanowny Pan Minister podpisuje się w niestandardowej formie?!", udzielam następującej odpowiedzi: podpisuję się standardowo.

No właśnie nie :(
[right][img]http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/X0U1o9Wb.png[/img][/right](—) Vladimir ik Lihtenštán [size=85]rex sepulcrorum, palatyn Lichtensteinu, baronet Królestwa Nowej Teutonii, arcysenator Złotego Grodu i Teutonii, diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,[/size]
Karolina
Gadu-Gadu: 9870726

Post by Karolina »

Ta dyskusja jest tak niesamowicie absurdalna, że musiałam otworzyć piwo, aby dostroić się do jej poziomu.

Panu Ministrowi wyjaśniam — wicehrabia Asketil jest troszkę trollem, ale generalnie chodzi mu o to, że gdy się podpisujemy, to czynimy to zazwyczaj formą:
(—) imię nazwisko,
funkcja

Wicehrabia zaś ma odwrotnie — funkcja, a potem nazwisko. Jak dla mnie, nic wielkiego, ale biurokraci różne fetysze mają. A wicehrabia Asketil biurokratą niewątpliwie jest, chociaż to, czy jest to szczęśliwym zbiegiem okoliczności, czy mniej, jeszcze podlega rozstrzygnięciu. Może podczas jakiegoś spotkania na Podlasiu.

Życzę miłej niedzieli wszystkim.
Marszałek Dworu JKM Andrzeja Fryderyka
Locked

Return to “Pytania od społeczeństwa”