Zapytanie ws. podpisu

Dział dedykowany mieszkańcom i obywatelom Księstwa Sarmacji, w którym mogą zadawać pytania Radzie Ministrów.
Awatar użytkownika
Laurencjusz
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Zapytanie ws. podpisu

Post autor: Laurencjusz » 17 sty 2016, o 15:25

Wielmożny Wicehrabio,

Czy dwa podpisy pod podaniem do Rady MInistrów, to nie jest nadużycie, które powinno być ścigane przez Prefekturę?

Sierg pisze:To nie podpis, to cytat. :)

Sam wstawiłem ten cytat. Wynika z niego ilość złożonych przez Wielmożnego podpisów. Rozumiem, że to kontynuowanie tematu z pominięciem własnych pomyłek służy wytapianiu czasu, którego Wielmożny chyba ma w nadmiarze. Proszę o konkrety, albo lepiej niech Wielmożny uda się do kawiarni kulturalnej na gorącą czekoladę. Podniesiony poziom endorfin ukoi nerwy, a mi da trochę czasu na dokończenie spraw urzędowych.

(—) Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Laurencjusz MaHi at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Sierg

Post autor: Sierg » 17 sty 2016, o 15:27

Panie Ministrze wicehrabio Spraw Wewnętrznych i Administracji, pełniący funkcję Laurencjusza Ma Hi at Atery,

Może ja jestem głupi, ale nie potrafię zrozumieć powyższej wiadomości. Nie wiem co Pan Minister bierze, ale sugeruję to odstawić. Oczekuję odpowiedzi na pytanie, a nie podejmowania próby zidiocenia dyskusji.
Obrazek

Awatar użytkownika
RCA

Post autor: RCA » 17 sty 2016, o 15:28

Panie Ministrze, proszę odpowiedzieć na pytanie postawione na wstępie i nie wdawać się w pozbawione sensu polemiki z pańskim interlokutorem.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn

Awatar użytkownika
Laurencjusz
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: Laurencjusz » 17 sty 2016, o 15:57

Szanowny Kanclerzu,
Wielmożny Wnioskodawco,

Na pytanie "dlaczego Szanowny Pan Minister podpisuje się w niestandardowej formie?!", udzielam następującej odpowiedzi: podpisuję się standardowo.

Obrazek

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Laurencjusz MaHi at Atera

Awatar użytkownika
Vladimir
Gadu-Gadu: 12360609

Post autor: Vladimir » 17 sty 2016, o 16:42

Laurencjusz pisze:Szanowny Kanclerzu,
Wielmożny Wnioskodawco,

Na pytanie "dlaczego Szanowny Pan Minister podpisuje się w niestandardowej formie?!", udzielam następującej odpowiedzi: podpisuję się standardowo.

No właśnie nie :(
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
diuk Abvienolheimu, wicehrabia Tselebormu

Karolina Aleksandra
Gadu-Gadu: 9870726

Post autor: Karolina Aleksandra » 17 sty 2016, o 16:45

Ta dyskusja jest tak niesamowicie absurdalna, że musiałam otworzyć piwo, aby dostroić się do jej poziomu.

Panu Ministrowi wyjaśniam — wicehrabia Asketil jest troszkę trollem, ale generalnie chodzi mu o to, że gdy się podpisujemy, to czynimy to zazwyczaj formą:
(—) imię nazwisko,
funkcja

Wicehrabia zaś ma odwrotnie — funkcja, a potem nazwisko. Jak dla mnie, nic wielkiego, ale biurokraci różne fetysze mają. A wicehrabia Asketil biurokratą niewątpliwie jest, chociaż to, czy jest to szczęśliwym zbiegiem okoliczności, czy mniej, jeszcze podlega rozstrzygnięciu. Może podczas jakiegoś spotkania na Podlasiu.

Życzę miłej niedzieli wszystkim.

Zablokowany

Wróć do „Pytania od społeczeństwa”