Zapytanie o formatowanie postów kanclerskich

Dział dedykowany mieszkańcom i obywatelom Księstwa Sarmacji, w którym mogą zadawać pytania Radzie Ministrów.
Awatar użytkownika
Salvadore

Zapytanie o formatowanie postów kanclerskich

Post autor: Salvadore » 21 cze 2017, o 17:39

Wasza Ekscelencjo Wielebny Kanclerzu Konradzie J. bar. Arpedzie-Friedmanie!
Czcigodna Rado Ministrów!

Ja, Salvadore van der Saar, jeszcze nie obywatel, lecz już mieszkaniec tejże jakże wspaniałej krainy Sarmacją się mieniącej, w imieniu własnym oraz innych zaniepokojonych pytaniodawców w mojej osobie chciałbym złożyć uroczyste zapytanie do Waszej Ekscelencji w sprawie wniosku, jaki to jam złożył w dniu 19 czerwca Anno Domini 2017 i który został szczęśliwie dla wszystkich pozytywnie rozpatrzony i zrealizowany przez Waszą Kanclerską Wspaniałość w dniu wczorajszym. Otóż jednakowoż nie chodzi o sam wniosek, aliści o formę, a dokładnie formatowanie wiadomości na temat zrealizowania wniosku, zamieszczonej przez Waszą Ekscelencję o godzinie 20:32 w dniu wczorajszym. Czemuż to, gdy wszelkie pozostałe wiadomości zamieszczane przez Wielebnego Kanclerza są sformatowane w piękny i jakże sarmacki sposób, to ta nie zawiera żadnych, słownie: żadnych śladów jakiejkolwiek próby jej sformatowania, już nie mówiąc o rzeczywistym jej sformatowaniu? Powinniśmy się wszyscy martwić, albowiem stan estetyki w Najjaśniejszym Księstwie Sarmacji jest zagrożony! Liczę w imieniu swoim i innych zaniepokojonych pytaniodawców w mojej osobie na odpowiedź i interwencję Czcigodnej Rady Ministrów w tej jakże interwencji wymagającej sprawie.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Salvadore

Re: Zapytanie o formatowanie postów kanclerskich

Post autor: Salvadore » 6 lip 2017, o 11:29

Ja, a także inni pytaniodawcy w mojej osobie są wielce zaniepokojeni jakże przedłużającym się czasem oczekiwania na odpowiedź.

Awatar użytkownika
Konrad Friedman
Gadu-Gadu: 0

Re: Zapytanie o formatowanie postów kanclerskich

Post autor: Konrad Friedman » 12 lip 2017, o 17:17

Szanowny Panie,

dzieje się tak z tego powodu, że papierek nie jest wymagany, a skoro tak, to czasami jest nieużywany jeżeli byłoby to niewygodne. Na przykład w sytuacji, kiedy piszę wypowiedź przez telefon lub mam ograniczony zasób czasu.

Mam nadzieję, że ta wypowiedź w pełni Pana zadowoli i rozwiąże wszystkie wątpliwości.

Kłaniam się
Obrazek
[gotyk]/—/ Konrad J. bar. Arped-Friedman

Kanclerz[/gotyk]

Zablokowany

Wróć do „Pytania od społeczeństwa”