Zaproszenie na olimpiade miedzymikronacyjna.

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Awatar użytkownika
t.demollari
Gadu-Gadu: 3609047
Tlen: stormy6

Re: Zaproszenie na olimpiade miedzymikronacyjna.

Post autor: t.demollari » 7 lip 2017, o 15:03

Jihymed pisze:Witam.

W związku z nikłym zainteresowaniem Igrzyskami Olimpijskimi (zgłosiły się 2 reprezentacje) niestety ale zmuszeni jesteśmy odwołać olimpiadę. Dziękujemy za zainteresowanie.
Łe, wielka szkoda. Mam tylko nadzieję, że nie porzucacie samej idei imprezy, wydaje mi się, że warto spróbować ponownie np. jesienią.
Timan Demollari
selekcjoner reprezentacji Baridasu w piłce nożnej
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Jihymed
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Jihymed » 7 lip 2017, o 19:32

t.demollari pisze:
Jihymed pisze:Witam.

W związku z nikłym zainteresowaniem Igrzyskami Olimpijskimi (zgłosiły się 2 reprezentacje) niestety ale zmuszeni jesteśmy odwołać olimpiadę. Dziękujemy za zainteresowanie.
Łe, wielka szkoda. Mam tylko nadzieję, że nie porzucacie samej idei imprezy, wydaje mi się, że warto spróbować ponownie np. jesienią.
Może za rok/ jak będzie widać realna aktywność w mikronacjach. Może innym razem coś wyjdzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
anglov

Post autor: anglov » 7 lip 2017, o 22:06

Jihymed pisze:Może za rok/ jak będzie widać realna aktywność w mikronacjach. Może innym razem coś wyjdzie.
Może nie za rok, może w inną porę roku, może spróbować inaczej do tego podejść, bardziej rozreklamować :)
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]”