Zapytanie o "nowy" klub piłkarski

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.
Post Reply
Paul Hrastski

Zapytanie o "nowy" klub piłkarski

Post by Paul Hrastski »

Po dołączeniu do Sarmacji zdecydowałem skupić się na piłce nożnej. Mam pewne plany, jednak nie rozumiem wszystkich mechanizmów funkcjonowania tutaj. Stąd parę pytań:

Zarejestrowałem się na Xpert Eleven i objąłem zespół "FC Grodzisk". Aby zwiększyć "identyfikację" zmieniłem nazwę zespołu na "Gryf Auterra". Po fakcie zacząłem zastanawiać się czy moje działanie było w jakiś sposób inwazyjne- dajmy na to dla "Teutonii"? Ciekawi mnie również czy mógłbym gdzieś opisywać dokonania klubu (jeśli tak to co jest właściwym miejscem: Park stołeczny, forum, coś innego)?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje i wskazówki ;)

PS Mam nadzieję, że ten post pojawił się we właściwym miejscu. Jeśli nie to proszę mnie poprawić :P.
Joanna Izabela

Re: Zapytanie o "nowy" klub piłkarski

Post by Joanna Izabela »

Widzę, że jednak teutonizm może jeszcze nieuświadomiony w duszy gra ale...

jakby to powiedzieć. FC Grodzisk jest klubem jak sama nazwa mówi...w Grodzisku. W Auterrze działa Futbólfeaán Auterra, SKSV Loardia Auterra i założony przez Natalię chociaż nie wiem czy jeszcze żyjący Strong Ladies Auterra. Problemem jest to, ze dana drużyna reprezentuje dany samorząd i miasto, często ma swoje narracyjne stadiony. Dlatego też nie powinno się zmieniać nazwy bez uzgodnienia.

Z kwestii praktycznych powiem, że kadrę Teutonii prowadzi Henryk Leszczyński który jest z Starosarmacji. Dlatego będąc w Teutonii można prowadzić grupę z STSu. W razie gdybyś jednak chciał prowadzić drużynę Teutońską to zawsze można się spytać czy nie ma jakiejś wolnej.

Widzisz jest to nawet zabawne bo miedzy Teutonią, a Starosarmacją mamy narracyjne "spięcia". Wiec z mojej strony nie ma problemu, nawet pochwalam. Obawiam się jednak, że druga strona nie będzie zadowolona
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
leszcz

Post by leszcz »

ale też pamiętajmy, że nie ma co się zanadto nad trupem [jakim jest grodzisk] roztrząsać. więc skoroście już zmienili i admin ligi się zgodził, to grajcie tak, żebyście z tego mieli jak najwięcej radości. czy to w auterze, czy w grodzisku, czy wałbrzychu.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
vhris
Gadu-Gadu: 1507004

Post by vhris »

Nazwa w X11 została zatwierdzona wiec nie ma problemu.

To gdzie będziesz prowadzić narrację to zależy od Ciebie - grunt aby klub żył i nie został porzucony po 2-3 tygodniach ;)

W razie pytań wiesz kogo pytać ;)
markiz Krzysztof Macak h. Pobóg
Wielki Mistrz Zakonu Sigmara Młotodzierżcy Sigmarus IX
ppłk rez. Książęcych Sił Zbrojnych
Paul Hrastski

Post by Paul Hrastski »

Dziękuję, wszystkim za odpowiedzi ;)
Hetman_Gotfryd
Gadu-Gadu: 0

Post by Hetman_Gotfryd »

Fajnie wzbogaca nam się SLP o kolejny klub Teutoński ;) Takie informacje, poprawiają nastrój i oby klub odnosił same sukcesy.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Naturegráfa ik Brandiš Mooa
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Image
Post Reply

Return to “Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]”