Przyszły premier Dreamlandu o Awarze...

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się zagranicą
Awatar użytkownika
RCA

Przyszły premier Dreamlandu o Awarze...

Post autor: RCA » 28 kwie 2017, o 14:06

Dreamland musi oficjalnie wystąpić w sprawie Awary, gdyż dotychczasowe milczenie rządów KPA było tylko kontynuacją służalczej polityki wobec Sarmacji, która rzekomo zatwierdziła utratę okupowanego terytorium.

Ciekawostek więcej tu: http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic ... 5192#45192

Co myślicie? Jak powinno zareagować Księstwo?
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Awatar użytkownika
Albert

Re: Przyszły premier Dreamlandu o Awarze...

Post autor: Albert » 28 kwie 2017, o 14:52

Hmm... nijak? Bo to program wyborczy jednego z kandydatów, a nie oficjalne stanowisko Dreamlandu?
(–) Albert markiz Felimi-Liderski

Obrazek

Awatar użytkownika
Julian FER

Post autor: Julian FER » 28 kwie 2017, o 14:56

Szanowni!

Nazywając sprawę po imieniu (tu patrz cytat poniżej) jako Obywatel Baridasu uważam, że lepiej było by najechać całą tą Skytię, a potem Dreamland niż jakiemuś bezzębnemu kandydatowi (zęby przez rtęć - te z poprzedniej foty zasłania teraz ryba) dawać dalsze pole do popisu w sprawie Awary.

Dreamland musi oficjalnie wystąpić w sprawie Awary, gdyż dotychczasowe milczenie rządów KPA było tylko kontynuacją służalczej polityki wobec Sarmacji, która rzekomo zatwierdziła utratę okupowanego terytorium
.

PS: Przy okazji przydało by się wykopać z forum tego zablokowanego AG603. Ostał się jeszcze jakiś prefekt?
(-) Julian hr. Fer at Atera

Walerian von Moscow

Post autor: Walerian von Moscow » 28 kwie 2017, o 15:01

Julian FER pisze:Szanowni!

Nazywając sprawę po imieniu (tu patrz cytat poniżej) jako Obywatel Baridasu uważam, że lepiej było by najechać całą tą Skytię, a potem Dreamland niż jakiemuś bezzębnemu kandydatowi (zęby przez rtęć - te z poprzedniej foty zasłania teraz ryba) dawać dalsze pole do popisu w sprawie Awary.

Dreamland musi oficjalnie wystąpić w sprawie Awary, gdyż dotychczasowe milczenie rządów KPA było tylko kontynuacją służalczej polityki wobec Sarmacji, która rzekomo zatwierdziła utratę okupowanego terytorium
.

PS: Przy okazji przydało by się wykopać z forum tego zablokowanego AG603. Ostał się jeszcze jakiś prefekt?

HA HA Torkan was i tak załatwi niech żyje Wolny Baridas ,Wielka Małpa i JKM Arsacjusz Arped!!!!!!!!
Wielki Jarl

Awatar użytkownika
Hugo
Gadu-Gadu: 3081508
Kontakt:

Post autor: Hugo » 28 kwie 2017, o 15:04

Znowu pan zaczyna? Mało panu więzienia?
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508

Daniel von Witt
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Daniel von Witt » 28 kwie 2017, o 15:50

RCA pisze:Co myślicie? Jak powinno zareagować Księstwo?

Pogratulować wybranemu wygranych wyborów.

Natomiast wygrana komunisty nie jest przesądzona. Wybory trwają. Wygrana komunisty też nic nie przesądzi. Premier, choć wybrany demokratycznie, nie ma wszechwładzy, a sam o wojnie i pokoju decydować nie może się ośmielić. Więc ja się nie martwię. Poza tym w Dreamlandzie nie ma poboru, więc mnie nie powołają na swoje wojenki, a z programu wyborczego nie wynika, że ma zostać wprowadzony :)

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Julian FER

Post autor: Julian FER » 28 kwie 2017, o 16:02

Daniel von Witt pisze:Natomiast wygrana komunisty nie jest przesądzona. Wybory trwają. Wygrana komunisty też nic nie przesądzi. Premier, choć wybrany demokratycznie, nie ma wszechwładzy, a sam o wojnie i pokoju decydować nie może się ośmielić. Więc ja się nie martwię. Poza tym w Dreamlandzie nie ma poboru, więc mnie nie powołają na swoje wojenki, a z programu wyborczego nie wynika, że ma zostać wprowadzony :)

Nie może być. Czyżby jakiś głos rozsądku?

PS: a do więźnia tylko koc, suchy chleb i czarna kawa ;)
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2017, o 16:02 przez Julian FER, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Konrad Friedman

Post autor: Konrad Friedman » 28 kwie 2017, o 16:02

Pousuwałem te bzdury wiadomego pana.
Obrazek
[gotyk]/—/ Konrad J. bar. Arped-Friedman

Kanclerz[/gotyk]

Awatar użytkownika
Julian FER

Post autor: Julian FER » 28 kwie 2017, o 16:05

DjkCezarowcyNew pisze:HA HA Torkan was i tak załatwi niech żyje Wolny Baridas ,Wielka Małpa i JKM Arsacjusz Arped!!!!!!!!

Nie wiem, czy zanik lub torkan może się równać, bo oni czasem coś mądrego skrobną, ale trudno bedzie znaleźć większą małpę od Ciebie słodziaku :D

Daniel von Witt

Post autor: Daniel von Witt » 28 kwie 2017, o 16:31

Julian FER pisze:Nie może być. Czyżby jakiś głos rozsądku?

Przecież poglądy Torkana Ingawaara na Awarę Południową nie są Wam znane od dzisiaj. Nie powinniście być tym zaskakiwani, że opowiadał sobie będzie o zwrocie Awary Południowej. Ale przełożenie tego co gada na to, co Dreamland jako państwo będzie mogło w tej sprawie zrobić to dwie różne sprawy. Nawet, gdy Torkan będzie premierem.

Dla jasności jednak: ja mam o Sarmacji bardzo złe zdanie, jeśli chodzi o działanie w sprawie Awary Południowej. Atak na nią był haniebny i oczywiście nielegalny. Teraz jednak Dreamland i Sarmacja mają papiery na to, że trzymacie ją legalnie. Przez głupotę "męża" Torkana Ingawaara Awara Południowa została Wam oddana (ja bym jej Wam nie oddał). Może dlatego Torkan Ingawaar chce zmazać grzech swojej żony Pauliny Swobodnej? Nie wiem. Wiem jednak, że to niegroźne dla pokoju na świecie :)

(-) Daniel von Witt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagranica”